Arama sonuçları: *

• Users: LordCh4os
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. LordCh4os

Driver güncelleştirme hatası

Merhabalar. Ekran kartımın driver güncelleştirmesi yaparken böyle bir sorun çıktı ne yapmam gerekiyor yardımcı olur musunuz? (amd software programından yapıyorum)
  2. LordCh4os

Yardım Oyun oynarken klavye takılıyor

Uzun zamandır yaşadığım bir sorun. Pc ye yük binince ya da oyun oynarken klavye tuşları takılı kalıyor, çalışmıyor. Oyundan çıktığımda hiçbir sorun yaşamıyorum. Klavyeden olduğunu sanmıyorum. Pc yi zorlayan oyunlarda genellikle oluyor. Çok kanser bir durum yardım edebilir misiniz ?
  3. LordCh4os

Öneri Yazılım için f/p laptop önerisi max 16000k

Merhaba arkadaşlar Yazılım Mühendisliği ögrencisiyim. Kodlama ve oyun geliştirmek istiyorum ama bir laptopa ihtiyacım var. Oyun geliştirme için bu bütçenin yeterli olmadığını biliyorum fakat en azından birkaç yıl için Unity 2D/3D orta düzey oyun geliştirilebilecek bir cihaz kafi olur. Olmasa...
  4. LordCh4os

Yardım Oyun oynarken anlık çökme donma

Arkadaşlar telefon samsung A31. Telefonda 4gb ram var. Düşük performans isteyen oyunları oynamaya çalıştığımda oyun anlık olarak donuyor. Ana tuşa bastığımda böyle bir sekme 2 saniye durup kendini siliyor. Oyuna girdiğimde düzeliyor. Yardımcı olur musunuz.
  5. LordCh4os

RX6600 undervoltage ve oc yapılırsa ne kadar mh'lık fark olur?

Merhaba arkadaşlar, Asus Dual RX6600 kullanıyorum, pc gün boyunca açık kaldığı için arkada etherium mining yapmayı düşündüm. Şuan lolMİner ile 26Mh/s ile kazım yapıyorken aşağıdaki değerleri alıyorum, Undervolt ve overclock yaparsam yaklaşık kaç mhlık performansa çıkarım, yapmaya değer mi...
  6. LordCh4os

Bu fiyata bu sistem alınır mı

linki bulamadım ama satıcıyla iletişimdeyim
  7. LordCh4os

Bu fiyata bu pc alınır mı?

Yaklaşık 15k bütçe ile pc almayı düşünüyorum bu pc fiyatı çok uygun geldi alınır mı varsa önerilerinizi alabilirim. Teşekkürler. https://www.gaming.gen.tr/urun/279890/frekans-tv-ft3-amd-ryzen-5-5600-asus-radeon-rx-6700-xt-dual-12gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/#reviews
  8. LordCh4os

Yardım Snowman T6 Ultra Gevşemesi

Merhaba yaklaşık 7 ay önce trendyoldan aldığım Snowman T6 Ultrayı birkaç kez söküp taktıktan (bazen temizlik bazen taşımak için) sonra gevşemeye başladı ve içinden çıkan yuvarlak aparata tam oturmayıp sallanıyor, galiba demirlerinde esneme olmuş.Takıp denedim boşta 85 derece gördü. Daha...
  9. LordCh4os

Çözüldü✓ Power Supplyden Çıkan Sata Power Kabloları

Merhaba arkadaşlar elimde corsair delta rgb 550W var. kasaya iki tane hdd bağlıyacaktım arkasını açınca kabloların hepsi iç içeydi sata power kablosunu bulmakta zorluk yaşadım. Kabloları çok iyi bilmediğim içinde biraz tedirgindim ama en son hepsini ayırdım. Sormak istediğim şey bu psu dan kaç...
  10. LordCh4os

Yardım Harici driver taktım harddiskim bozuldu

Merhaba arkadaşlar aşağıdaki pcye her zaman kullandığım Seagate Backup Plus Portable Drive 2TB taktım ve bilgisayarım klasörü açıktı üstteki yeşil bar dondu ve yanıt vermedi ben de pc ye reset attım ve kartı çıkradım blue ekran verip otomatik kurtarmaya geçti daha sonra tekrar açmaya çalışınca...
  11. LordCh4os

🔥İndirim Zotac Rtx 3050 indirim var.

ZOTAC GAMING GeForce RTX 3050 Twin Edge 6300 TL yapıştırın https://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=12699
  12. LordCh4os

750 - 800 TL arası mekanik klavye

Bu zamanda klavye fiyatları çok artmış durumda. Mekanik blue switch olan bi klavye arıyorum aklımda rampage rmk x1 var. Önerebileceğiniz bir klavye var mı
  13. LordCh4os

G5 Sisteme Soğutucu Önerisi

Selamlar g5 sistemim var ve i511400Fin stok soğutucusu yeterli olur sanmıştım fakat yaşadığım yerde havanın 45 derecelere çıkmasıyla pek de yeterli olmuyor düşük fps değerlerinde bile 80 dereceleri görüyorum bu nedenle soğutucu alacağım corsair spec deltaya sığması ve asus prime h510 me...
  14. LordCh4os

YARDIM! Windows 11 Siyah Ekran Sorunu

Merhaba arkadaşlar sistemi aldığımdan beri Windows 11 kullanıyorum ve bir sorun yaşamadım fakat bir hafta önce oyun oynarken elektrik gitti ve açılırken microsoft hesabıma da giriş yaptıktan sonra siyah ekran çıkıyordu ben de temiz kurulum format attım ve bugün hiçbir şey yokken açtığımda aynı...
  15. LordCh4os

Intel Optane AHCI Modunda Desteklenmiyor Hatası !

Merhabalar, sistemimi sıfırladım ve driverları kurdum driverlardan biri olan intel optane memory and storage uygulamasını açtım ve bu hata ile karşılaştım bu durumda ne yapmam lazım? Şimdiden yardımlar için teşekkürler.
  16. LordCh4os

Hangi mousepad en F/P ?

Arkadaşlar mousepade ihtiyacım var. Asus klavye ve mouse kullandığım için mousepadi de asus istedim açıkçası ama asusun bu iki mousepadi ne kadar kaliteli emin olamadım ve araştırmalarım sonucu Xrades baya önerilmiş sizce 50 TL daha ekleyim Xrades(ve hangi xrade daha iyi) mi almalıyım yoksa asus...
  17. LordCh4os

[ÇÖZÜLDÜ] MSI Afterburner FPS Gösterme Butonu Pasif Halde?

Merhaba arkadaşlar, oyunlarda fps değerlerimi görmek için MSI Afterburner yazılımını kurdum, fakat fps kutusu pasif halde nasıl aktifleştirebilirim? Şimdiden teşekkürler.
  18. LordCh4os

G5 için Windows 10 mu Windows 11 mi?

G5 sistem aldım Windows 11 mi kurmalıyım yoksa Windows 10 mu? Hangisi daha hızlı windows 11 yeterince gelişti mi yoksa biraz daha mı zaman vermek lazım yardımcı olursanız sevinirim
  19. LordCh4os

YURTDIŞINDAN PC ALINIR MI

Öncelikle merhabalar yakalşık olarak 3 haftadır sistem kampanyaları için piyasayı kolluyorum f/p birkaç sistem geldi ama ben alamadan bittiler. Peki yurtdışından masaüstü veya dizüstü bilgisayar getirirsem (vergisiz alirsam) fiyatta ne kadarlık bi düşüş olur ve yurtdışından pc alınır mı?
Top Bottom