Arama sonuçları: *

• Users: mfc.
  • Order by date
  1. mfc.

Asus Laptop Temizletme Sonrası Garanti

Merhabalar. Asus G15 Laptopum var, temizletmek ve termal macun yenilemesi için bilgisayarcıya götüreceğim. Cihaz bu işlemden sonra garantiden çıkar mı?
  2. mfc.

Gigabyte GTX 1660 Super 4.649₺

Gigabyte’ın iki fanlı modeli itopyada baya uygun geldi fiyatı https://www.itopya.com/gigabyte-geforce-gtx-1660-super-oc-6gb-gddr6-192-bit-ekran-karti_u9409
  3. mfc.

Altruistic virüsü kaldırma

Altruistic diye bir program yüklendi 2gb ram tüketiyor sürekli açık olduğu için silemiyorum kapatamıyorum acil yardım!!!!!!!!
  4. mfc.

Yardım Teki Kaybolan Airpods

Teşekkürler 1651770402 Teşekkürler
  5. mfc.

Yardım Teki Kaybolan Airpods

Selam dostlar Airpodsumun sağ kulaklığını kaybettim bir tane arkadaşım da sol kulaklığını kaybetti. Bugün KVKya falan baktım tek airpod 1150₺ ye satılıyor. Airpodsun sıfırı 1700₺ zaten bir tane sıfır airpods alsak bir tekini arkadaşım bir tekini ben alırsam eşleştirebilir miyiz? Herhangi bir...
  6. mfc.

MART Ayında İndirim Görmek İstediğiniz Ürünler?

Steelseries Apex 5
  7. mfc.

Yeni Topladığım Sistemden Görüntü Gelmiyor

Görüntü alamıyorum nasıl yapabilirim 1644336181 Tamamdır deneyeceğim
  8. mfc.

Hepsini yaptım defalarca görüntü gelmedi
  9. mfc.

Bugün yeni bir sistem topladım R5 5600x Gigabyte B450M S2H Corsair Vengeance RGB Pro 8x2 WD Blue SN570 Nzxt H510i Elite Kasa MSİ MAG A650BN PSU MSİ 1050ti LP 4GB ekran kartı HDMİ ve DP kablo ile denedim ve kabloları ekran kartına taktım falan görüntü alamıyorum. Ramleri çıkarıp taktım, kablo...
  10. mfc.

Topladığım sistem nasıl olmuş?

Dostum fiyatlar çok pahalı ben 2 hafta indirimleri takip ederek topladım sistemimi yazayım AMD RYZEN 5 5600X 3.7GHz 32MB Önbellek 6 Çekirdek AM4 7nm MPK 3500₺ AMD Wraith Prism LED RGB İşlemci Soğutucu 280₺ (İleride sıvı soğutma ekleyecem) MSI GeForce GTX 1050 Ti 4GT LP 4GB GDDR5 128Bit DX12...
  11. mfc.

Yardım Bu kabloyu bir yere bağlamam gerekiyor mu

Merhaba dostlar kasam Nzxt H510 Elite modeli arka tarafta şöyle bir kablo çıkıyor. Bunu herhangi bir yere bağlamam gerekiyor mu yoksa bu kablonun ucu boşta mı kalıyor? 1644328649 Anakarttaki SYS FAN bölümüne mi bağlayacağım?
  12. mfc.

Yardım PSUyu kasaya nasıl yerleştirmem gerekiyor

Kasadan çıktı kelepçeler
  13. mfc.

Tamamdır eyvallah
  14. mfc.

Çok teşekkürler
  15. mfc.

Merhaba arkadaşlar PSU’m MSİ MAG A650BN modeli. Psu nın fanı yukarı bakacak şekilde mi yerleştirmem gerekiyor yoksa aşağı bakacak şekilde mi? Yukarı bakacak şekilde yerleştirince MAG yazısı ters kaldığı için kafam karıştı şimdiden herkese teşekkürler
  16. mfc.

F/P termal macun almam lazım

Thermal Grizzly Kryonaut 12,5 W/m·K 1gr Termal Macun TG-K-001-RS https://www.hepsiburada.com/thermal-grizzly-kryonaut-125-wmk-1gr-termal-macun-tg-k-001-rs-p-HBV00000YI0ZS?magaza=NanoPazar&url_src=ios-product-detail
  17. mfc.

Telefonun sim entegresinin değişimi anakart tamiri gerektirir mi

Telefonumun sim entegresi bozuldu. Sim entegresinin değişimi anakart tamiri gerektirir mi?
  18. mfc.

Korona testim hatalı çıkmış olabilir mi?

Yapılan testlerin %40a kadar yanılma ihtimali olabiliyor. Tekrar test yaptırmanızda fayda var
Top Bottom