Arama sonuçları: *

• Users: jolabeka
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. J

Koltuk Önerisi(Bütçe 5.5-6k)

Arkadaşlar bel ağrılarım arttığı için kendime güzel dayanıklı bir koltuk alacağım fakat önceden hiç kullanmadığım için markalar hakkında pek bilgim yok o yüzden bana güzel bir koltuk önerebilir misiniz Bütçe 5.5-6 Kilo 120 Mersinde yaşıyorum o yüzden kumaş daha mantıklı gibi
  2. J

iPhone adaptörü hakkında

iPhone için illa Apple adaptörü mü lazım yoksa resimdeki orijinal xiaomi adaptörü de olur mu?
  3. J

Razer Blackwidow v3 Z Tuşunda Renk Sorunu

Başlıkta yazdığım gibi 2 gündür Z tuşu diğer renklerle uyumlu çalışmıyor, farklı yanıyor sebebi ne olabilir
  4. J

Razer Blackshark V2 Pro hakkında

Bu kulaklığı kullanan veya bilgisi olan var mı? Almayı düşünüyorum da fiyatı(3300 TL) steelseries arcticlerin civarında, performans olarak eşdeğer midir?
  5. J

Dualshock 4 Kopma Sorunu

Dualshock 4le bilgisayarda oyun oynarken anlık kopmalar yaşıyorum, rengi kırmızıya dönüyor ve bağlantı kopuyor. Benzer sorun yaşayıp çözen var mı?
  6. J

MD3 Dying Light 2 Kaç FPS Verir?

Sizce hangi ayarlarda kaç fps verir? Ona göre epic kuponuyla almayı düşünüyorum
  7. J

İtopya Karne Fırsatlarından Kulaklık Tavsiyesi

İndirimlerde gözüme çarpan kulaklıkları SS aldım, indirimi çok iyi kaçırma dediğiniz kulaklık var mı?
  8. J

Razer Barracuda X 7.1 Nasıl?

İndirimi güzel gibi sizce fiyatına değer mi? https://www.itopya.com/razer-barracuda-x-71-surround-kablosuz-gaming-kulaklik_u14897
  9. J

MD3 Driver ve Chipset

Şehir dışında olduğum için MD3ü daha yeni kullanmaya başladım, Driver ve chipsetleri nasıl güncelleyebilirim? Yanlış bir şey yapmak istemiyorum
  10. J

Yardım Bilgisayar için F/P Koltuk Önerisi

Güzel indirim var dediğiniz F/P koltuk önerir misiniz? Bel ağrısı başladı mecburen alacağım bir tane
  11. J

Yardım MD3 için SSD ve HDD Önerisi

Öncelikle herkese merhaba, bugün çıkan MD3'ü stok bitecek endişesi ile SSD değiştirmeden ve HDD eklemeden sipariş verdim. Yarın desteği arayıp bu işlemleri yapmayı deneyeceğim eğer işe yaramazsa bu noktadan sonra öneriniz ne olur? Benim aklımda direkt 1 TB M2 SSD almak var fakat sizin...
Top Bottom