Arama sonuçları: *

• Users: Ege Akan
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. E

6000 TL'ye kadar gaming laptop önerisi hepsiburada.com

Arkadaşlar merhaba yeni bir laptop almak istiyorum ama hangisi karar veremedim. O yüzden size soruyorum, gereksinimler şu şekilde: -512GB SSD olmalı -GTX 1660TI olmalı -İşlemci hem Intel hem AMD olabilir -16GB RAM olmalı -Windows 10 Pro 64 bit yüklü olmalı -Marka fark etmez -6000 TL bütçeniz...
  2. E

adobe acrobat reader dc yüklenmiyor

arkadaşlar merhaba 2 gün önce pdf düzenlemek için acrobat reader indirmeyi bu linkten denedim https://get.adobe.com/tr/reader/otherversions/ kurulum uygulaması yüklendi ama yükleme %90 dayken duruyor ve daha yeni bir sürüm zaten yüklü diyor. yardım eder misiniz? Sistem: Windows 10 Home 64 Bit...
  3. E

Kamera garip renkler gösteriyor

Arkadaşlar merhaba benim kameram resimdeki gibi olmaya başladı. Bir saat önce oldu ve neden bilmiyorum. Hiç böyle değildi önceden. Düzeltmem için yardım edebilir misiniz?
  4. E

Gm 5 plus telefonum şarja takılı olmadan çalışmıyor

Arkadaşlar merhaba, öncelikle size sorunu anlatayim; General Mobile GM 5 Plus telefonum bir süre sonra aniden kapanmaya başladı. Güç tuşu bir işe yaramıyordu. Sonra şarja takınca açılmaya başladı ama 2 sorun var: birincisi telefonun şarjı %50'de takılı ve ne kadar hızlı şarj olduğunu...
  5. E

GM 5 Plus Dokunmatiği Çalışmıyor

Arkadaşlar merhaba, öncelikle GM 5 Plus telefonumun dokunmatiği az önce çalışmamaya başladı. İnternetten başka forumlara baktım ve telefonun güç tuşuna basılı tutarak reset atabileceğimi öğrendim. Ama "reset" derken telefona format atmak mı, telefonu yeniden başlatmak mı bilemedim. Yardımcı olur...
  6. E

Yardım Harddisk ismi yerine S:\ yazıyor?

Arkadaşlar merhaba öncelikle harici harddiskimi laptoba takıyorum ve ya bilgisayardaki bir sorun ya da harddiskteki bir sorun yüzünden içine giremiyorum ve "S:\" diye bir şey gösteriyor. Bilgisayarı yeniden başlatıp kapatıp da harddiski çıkarıp yeniden takmama rağmen aynı şey oluyor. Bu sorun...
  7. E

Harddiski laptopa takınca S:/ yazıyor

Arkadaşlar merhaba öncelikle harddiskteki bir sorun yüzünden içine giremiyorum ve "S:\" diye bir şey gösteriyor. Bilgisayarı yeniden başlatıp kapatıp da harddiski çıkarıp yeniden takmama rağmen aynı şey oluyor. Bu sorun önceden de bana yaşanmıştı, ama nasıl düzelttiğimi hatırlamıyorum. Harddiski...
  8. E

Öneri Wifi Adaptör mü yoksa Wifi repeater mı

Arkadaşlar merhaba, öncelikle sorunumu size anlatayım; şimdi yaşadığım ev iki katlı(ailecek yaşıyoruz şu an) ve benim odam üst katta, ama modemimiz alt katta ve internet çok az çekiyor. Bunun için 2 çözümüm var: Ya wifi adaptör ya da wifi repeater kullanacağım. İkisi de internet sinyalini...
  9. E

Öneri AMD Wraith Max mı daha iyi Corsair A500 mü

Arkadaşlar ileride bir bilgisayar toplamayı düşünüyorum ve soğutucusuna karar veremedim. İşlemcisi AMD Ryzen 5 3600 olacak ve bu işlemciyi iyi bir şekilde soğutmak istiyorum. Bunun için iki tane işlemci soğutucusu buldum(isimleri başlıkta yazıyor). Bu iki soğutucu da iyi ama aralarında henüz...
  10. E

Google'ı açmaya çalışınca bilgisayar mavi ekran veriyor

Arkadaşlar merhaba başlıkta da belirttiğim gibi ne zaman Google'ı açmayı denesem bilgisayar mavi ekran veriyor, alttaki % kısmı %100 olunca veya bilgisayarı yeniden başlatınca düzeliyor. Sürekli yaşanan bir durum. Kullandığım bilgisayarın 4GB DDR3 belleği ve 32GB'lık bir SSD'si var ve çok az...
Top Bottom