Arama sonuçları: *

1. C

Laptop AHCI modda iken Siyah Ekran

1614418700 Buyrun
  2. C

Bunu zaten yapmiştım. 1614418565 Yaklaşık 12 dakika felan pili çikartip beklettim. Geri taktidigimda siyah ekran devam etti. Baska bir bios pili taksam işe yararmı?
  3. C

Hocam pili zaten yokta kabloyu çikarttim. Bios pilinide hemen cikarttiktan sonra guc dugmesine 30 saniye basili tuttum. Bu işlem sirasinda disk takili degildi. Simdi ne yapayim diski ve pili takip acayimmi? Yoksa sadece pili takıp mi acayim?
  4. C

Elektrige bagli olsunmu? Bu işlem sirasinda
  5. C

Hocam öylede olmuyor.
  6. C

ACİL !! Arkadaşlar laptopa SSD taktım. Format attım her şey güzel gidiyordu driverlerini vs kurdum. Windows hazır hale geldi sonrasında BIOS'da bir ayar kapatacaktım yanlışlıkla ata modundan AHCI moda aldım. Bilgisayarı yeniden başlattım hep siyah ekranda kalıyor. Ne BIOS girme menüsü, ne Boot...
  7. C

Gaming laptop önerisi lazım 4000-4500 tl

Dostlarım ben 2.el veya masaüstü tavsiyesi almak için buraya danışmadım evet sağolun dedikleriniz doğru olabilir masaüstü almak daha mantılıklı fakat kendim için almıyorum şuraya link dışında mesaj atmak için doldurmanıza inanamıyorum. 0 Laptop arıyorum 2.el değil.
  8. C

Farkındayım buraya danıştım o yüzden.
  9. C

Kendim için değil zaten bi abimiz rica etti o yüzden. 1586715471 aslında çok uygunda 256gb çok az ya
  10. C

Bunlar 5000tl bandında bana 4000-4500 tl lik lazım yardımcı olacak varmı ?
  11. C

anakartım hangi ram'i destekler?

Hayır ddr3 destekleyen bir anakarta ddr4 ram takamazsın. Ddr3 takman lazım.
  12. C

Sa dostlar , bütçem 4000tl fakat max 4500 tl ye kadar çıkar. gta5 , pubg , call of duty yeni oyunları . bu tarz oyunları açabilcek gaming laptop önerebilir misiniz? hepinizden öneri bekliyorum :)
Top Bottom