Arama sonuçları: *

1. Sadece Ölüler Görür

Ne Yapmalıyım ? (Yanlış ama daha iyi bir internet kablosu gönderildi)

Malum satıcılar marka gosterip sürekli kendi bastıkları cat6 kabloları gönderiyorlar. Powermaster ın Kutulu bir ürününü söyledim lakin çinli markanın biraz ince olan CAT6 E kablosu geldi dış yüzeyinden Cat6e olup olmadığını anlamam çok zor ama kablo inceliği normal bir kablodan daha ince olunca...
  2. Sadece Ölüler Görür

CAT6 Kablo Önerisi (1000MBPS)

Dışarıda kullanacağım için sağlam bir cat5e veya cat 6 kabloya ihtiyacım var. Evin dış duvarından çekeceğim için 2 3 noktada 90 derece bükülecek güneş ve su görücek o yüzden sağlam 15-20mt cat6 kablo ihtiyacım var. (1000mbps) destekleyen başka tip uygun üründe varsa onu da alabilirim.
  3. Sadece Ölüler Görür

Uygun Fiyatlı ISS arıyorum (SOL)

Yeni taşındığım yerde süperonline altyapısı dışında altyapı yok malesef. Süperonline altyapısı kullanan uygun fiyatlı firma arıyorum. Süperonline ın teklifleri biraz pahalı geldi. (TV+ bu ücrete dahildir) 100 385 200 400 500 445 1000 460 Malesef bu fiyatlar biraz aşıyor. Daha uyguna...
  4. Sadece Ölüler Görür

Video Şeffaf Bar Sorunu

Driver ı kaldırıp yükledim böyle bir sorun oldu önceden olmuştu çözmüştüm ama bu sefer bulamadım. Aşağıda ki görselde gözüküyor. Siyah barın hemen üstünde füme silik bir bar daha oluyor. Aynısı youtube da da geçerli.
  5. Sadece Ölüler Görür

TCL S600 ANC 899₺ (680₺)

Ürünün satıcısı her platformda indirim yapmış N11 400 e 100 + Nays ile 680 e geliyor. 125tl lik tık kuponu düşerse onunla daha da ucuz olur. 400 e 100 bitmiş olabilir ona göre plan yapın. Tekrar gelebilir...
  6. Sadece Ölüler Görür

Sinerji Adres Değişikliği yapıyor mu?

Konuyu tam nereye açacağımı bilemedim sıkıntı olursa taşıyın lütfen. Sinerji den sistem aldım ve kargoya verilmeden satmış bulundum. Müşteri hizmetleri kapalı o yüzden buraya sormam gerekti. Adres değişikliği veya sinerji nin mağazasından teslim alınabilir mi? Sattığım kişi mağazaya yakın.
  7. Sadece Ölüler Görür

Riot Pinlerde Ucuz Fiyat 400RP ve 300VP 17TL

Aşamalar 1- Hepsiburadan Premium hesap ile 100Tl lik Razer Gold kodu 94TL ye alın. (Nays ile ödeme de 85TL) 2- Gelen Kodu https://gold.razer.com/tr/tr/gold/reload adresinden hesabımıza yüklüyoruz. (Hesap açmak lazım) 3-https://gold.razer.com/tr/tr/gold/catalog/league-of-legends-turkey-server...
  8. Sadece Ölüler Görür

Donanım Arşivi Bloody Ekipman İndirimleri (Ayın Ürünleri)

Merhabalar bu ayın ürünleri de az çok belli oldu ihtiyaç sahiplerinin önceden haberi olsun diye açtım alacak olanlar beklesin duruma göre satın alsınlar. Kulaklık Bloody G580 7.1 (499₺)...
  9. Sadece Ölüler Görür

İnternet Önerisi (1000)

Merhabalar anlaşamam bu ayın sonunda bitiyor ve malum fiyatlar uçuk olduğu için hangi İnterneti bağlatsam bilemedim. Fiyatına göre en yüksek hızı tercih etmek istiyorum. Altyapı Desteği : Türktelekom 1000mbit , Süperonline 1000mbit destekliyor. Şu anda süperonline 500 lük paketi...
  10. Sadece Ölüler Görür

Realme 8 VS Oneplus Nord N10 5G

Merhabalar arkadaşlar kendime bu iki cihazdan birini almayı planlıyorum ama çok arada kaldım. Kullanan veya farklı bir önerisi olacak olan var mı? Bütçem : En fazla 6000₺ https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/618148-676901/oneplus-nord-n10-5g_realme-8/ 1661013178 OnePlus ı...
  11. Sadece Ölüler Görür

Amazon Problem (Eksik Kusurlu ürün)

Destek ekibi kanıtımın olmadığı ürünlerinde parasını iade etti. Merhabalar direkt konuya geçeyim son günlerde amazon un yaptığı kampanyadan yararlandım. Kargolar teslim edildi ve ürünlerin çoğu eksik ve patlaktı. Örnek vereyim 10 adet lipton ice tea nin 1 i yoktu. 5 adet doritos cips in 1 i...
  12. Sadece Ölüler Görür

Asus Prime A320M-F Bios Update (RYZEN 5500)

Merhabalar elimde eski nesil amd işlemci yok ve ryzen 5500 takacağım asus un bios update özelliği bulunuyor mu? Garantiye göndereceğim ama bios sürümü istiyorlar anakartın sürümünü bilmiyorum.
  13. Sadece Ölüler Görür

En Uygun İnternet Sağlayıcısı Hangisidir?

Sağolsun süperonline 12 aylık tahaddüt yaptığından her sene zamlı tarife sunuyorlar. Uygun fiyatlı iss ye geçmek istiyorum. 100 mbit en ucuz 99₺ olarak çoğu firmada mevcut. 35 mbit lik olarak en ucuz firma hangisidir? Comnet 69₺ her şey dahil abonelik veriyor.
  14. Sadece Ölüler Görür

LCW İndirim Kuponu Var mı?

250/75₺ lik indirim mevcut birkaç üründe ekstra olarak %20 ucuzlamış varsa güncel indirim kodu arıyorum 10 20 50 farketmez.
  15. Sadece Ölüler Görür

Msi RX6600XT Mech Alınır mı?

Başlıktaki gibi ucuz fiyat a siparişini geçtim ama armor dan sonra en zayıf soğutmaya sahip olduğunu biliyorum. Ürün 421 Sterlin e gelmiş oldu siparişi 4 mart da yaptım birkaç yüz lira eksiğim olduğu için çekim aşamasında bekliyor. Normalde rx6600 210 alacaktım ama fiyatı 7300tl olunca %10...
  16. Sadece Ölüler Görür

AMD R5 5600G OVERCLOOK ÖNERİSİ

Başlıkta yazdığı gibi malum bugün 400 tane 5600g li sistem satıldı ve oc yapmak isteyenlerde olucaktır. Soğutuculu ve soğutucusuz overclock yapanlar varsa bilgilendirirse çok güzel olucaktır. Ayrıca sistemde bulunan ramlerin oc potansiyeli nasıldır?
  17. Sadece Ölüler Görür

Süperonline Eski Aboneye Güzel Kampanya 100/10 + TV + 120₺

Merhabalar direkt kampanyadan haberdar edeyim dedim. Nisan ayına kadar geçerli süperonline + tv+ abonelerine özel 100mbit İnternet + tv+ 120₺ Kampanya koşulları malesef ki mevcut Son 3 ay a göre %20 daha fazla tv+ kullanmalısınız. Son 3 ayda süperonline ortalamasının %15 üstüne data...
  18. Sadece Ölüler Görür

Hangi Ekran Kartını Almak Mantıklı?

Merhabalar elimde biraz nakitim var ve bu kısır dönemde kart alacağım hangisini alsam karar veremedim. İ5 10400f işlemci / 650w güç kaynağı mevcut Mining Farkı %25 Performans Farkı %20 Fiyat Farkı %40 Rtx3060 Phonenix 6 Aylık (Kullanılmış) 7000₺ Rtx3060ti Eagle 2 Aylık (Kullanılmamış) 10000₺...
  19. Sadece Ölüler Görür

Konudaki PC Bu Fiyat a Satılır mı?

Teşekkürler konu kilit.
  20. Sadece Ölüler Görür

GİGABYTE 3060 lı Laptop 18000₺

https://www.itopya.com/gigabyte-aorus-15g-kc-i7-10870h-16gb-ddr4-rtx-3060-gddr6-6g-512g-156-thin-bezel-240hz-fhd-ips-w10h_u13420 Ürün gayet güzel fiyata sahip bence. Şu anda kasaları 16000-17000tl ye satıyorlar...
Top Bottom