Arama sonuçları: *

• Users: Ronin34
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Ronin34

ASUS TUF 3060 Tİ OC - ASUS DUAL 4060

Sizce hangisi daha iyi
  2. Ronin34

Oyuncu koltuğu alınır mı

Woldex Livox Profosyenel Oyuncu Koltuğu 3D Kol Ayarlı 140° Yatar https://www.hepsiburada.com/woldex-livox-profosyenel-oyuncu-koltuu-3d-kol-ayarli-140-yatar-p-HBCV00004PH30Z?magaza=Woldex&url_src=ios-product-detail
  3. Ronin34

Klavyem arızalımı ???

Dostlar fotoğrafa bakarsanız K harfinin rengi farklı ve hiç bir şekilde değişmiyor bunun nedenini bilen var mı ?
  4. Ronin34

Asus rog klavyem sıkıntılı mı ?

Arkadaşlar fotoğraf da gördüğünüz K tuşunun rengi hiçbir şekilde değişmiyor bu kronik bir arızamıdır bilgisi olan ?
  5. Ronin34

YANLIŞ KİŞİYE EFT GÖNDERİ Mİ

Arkadaşlar yanlışlıkla 3 k civarı bir parayı yanlış kişiye gönderdim. Bankayla iletişime geçtim bunun haricin de parayı alamazsam napabilirim
  6. Ronin34

İNDİRİMLİ AYAKKABILARIM GELDİ

1300 liraya aldığım, burada paylaştığım ayakkabılarım geldi. 41 numaraya giyiyordum 42 aldım bi tık büyük ama farketmez
  7. Ronin34

DUGLADZE ŞARAP SATAN BİR YER

İstanbul da DUGLADZE şarabını satan bir yer var mı bilgisi olan aydınlatırsa sevinirim
  8. Ronin34

NIKE ORJINAL KIŞLIK AYAKKABI

Rengini yapısını her şeyi tartışırız ama fiyatını asla. Var ise daha iyisi gidin alın , ben fiyatı için çektim 1 adet https://www.nike.com/tr/t/court-vision-mid-winter-ayakkabısı-2kC0cc/DR7882-700
  9. Ronin34

WARZONA GELEEEEN OYNAYAN

VAR MI WARZONE ATICAAAAAAAAAAAAK
  10. Ronin34

DARBOĞAZ OLUR MU YARDIM

AsusTuf3060 Ti-O8GD6X-GAMING 256 Bit GDDR6X 8 GB Ekran Kartı İ5 12400 F Veya ryzen 5,5600 kullansam fark olur mu , olursa ne olur
  11. Ronin34

EKRAN KARTI VE İŞLEMCİ

Asus tuf oc 3060 ti ve i5 12400F uyumu nasıl ?
  12. Ronin34

Satılan ürünlerin ilanları hala mevcut olması

Donanım arşivi forum aracalığıyla baktığım ve almak istediğim tüm ürünler satılmış olup fakat hala ilanların mevcut olma sıkıntısı
  13. Ronin34

EKRAN KARTI FAN SESİ

3060 Tİ OC 3 gamlı kartımdan bir anda fan sesi gelip kapanıyor neden olabilir
  14. Ronin34

Bu Sistem iyi mi ACİL

Ekran Kartı : ASUS TUF RTX 3060 Ti 8GB 265 BİT 3 FANLI İşlemci : i5 12400F İŞLEMCİ SSD : GOODRAM 512 GB M2 SSD RAM : 32 GB RAM 16X2 CORASİR VENGANCE PRO RGB RAM Anakart : ASUS PRİME 610M-K D4 Kasa : ASUS TUF GT301 ARGB 4 FANLI ATX PSU : ASUS TUF GAMİNG 650B 650 WATT GÜÇ KAYNAĞI
  15. Ronin34

4060 8 GB ALANLARIN PİŞMANLIĞI

Gördüğüm kadarıyla 4060 8 GB alan herkes ilana koymuş peki ya neden
  16. Ronin34

DUBAİ’DE EKRAN KARTI

Arkadaşlar merhaba; Dubai’den ekran kartı getirmeyi düşünüyorum fakat fiyat olarak max 3 k fark ediyor ve çok fazla seçenek yok gibi bildiğiniz mağazaları ve tavsiyelerinizi bilmek istiyorum
  17. Ronin34

PARAM GÜVENDE Mİ BİLEMEDİM

Arkadaşlar Merhaba Bildiğiniz gibi malum sarı sitenin param güven de ile ürün satabiliyoruz peki ya Karşı taraf ürüne zarar verip onaylamazsa ne oluyor
  18. Ronin34

Donanım arşivi F/P sistemi hakkın da bilgisi olan var mı ?

Arkadaşlar böyle bişey vardı şuana kadar hiç bilgi verilmedi bilgisi olan var mı bugün ki sistem hakkın da
  19. Ronin34

20 k oyuncu laptopu alınır mı

20 k fiyata bu laptop aşınır mı , pişmanlık yaşarmıyım daha iyisini bulabilir miyim. Önerilerinizi bekliyorum ve kullanan arkadaşların yorumunu merak ediyorum
  20. Ronin34

Ekran kart fiyatları düşüyor

Baktığım kadarıyla artık ekran kartı stok sorunu çözülmüşe benziyor ,dolasıyla ekran kartı fiyatlarının düşüceğini düşünüyorum
Top Bottom