Arama sonuçları: *

• Users: Rindane48
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. R

Corsair CX650F RGB PSU Fan Yönü Kasa İçin Nasıl Olur

Arkadaşlar herkese iyi forumlar dilerim. Şimdi bende msi vampiric 100r kasa var. Kasa masaüstünde rgb de psu var ama kasanın en altında fanı kaldığı için rgbden faydalanamıyoruz. fanı kasanın içine bakacak şekilde taksam sorun olur mu veya ileride bi problem yaşatır mı bu sebepten ötürü? Engin...
  2. R

Lga 1700 i7 işlemci indirimi

Arkadaşlar anakart ve ram var ama işlemci yok i7 12700 lazım, Abdullah hocam fiyatta bu aylarda bişey yapabilir misin?
  3. R

❌İndirim Bitti! NPO RAF R5007 Dokunmatik Ekran 4.0L Airfryer 999TL

NPO RAF R5007 Dokunmatik Ekran 4.0L Airfryer 999TL. Bir indirim paylaşımıda benden olsun istedim :) Ürün linki
  4. R

Arkadaşlar DDR5 Sistem Toplama Niyetim Var Ama?

Başlıkta yazdığı gibi arkdaşlar asus z690 ddr5 wifi veya rog b660 wifi ddr5 sistem toplama niyetim var önümüzdeki kasım-aralık ayına kadar daha fiyatlarda 14.nesil ile az bi düşme olur mu? Yoksa şimdi mi takistle alıp kenarda dursun mu zamanla işlemci ve ram eklemesi yapağım. Önerilerinizi...
  5. R

Dark freezer x90 lga 1700 uyumlu mu

Arkadaşlar fansız i5 12400 var elimde de dark freezer x90 kule tipi fan var uyar mı
  6. R

Fan kontrolcü önerisi

Arkadaşlar hem cpunun yük durumuna göre fanları otomatik ayarlayacak hemde rgbleri kontrol edecek bi kontrolcü arıyorum yardımcı olur musunuz?
  7. R

Molex fanın Sadece RGB sini çalıştırmak

Arkadaşlar herekese iyi forumlar molex fanın hızını düşürebiliyoruz fakat hızı düşürünce fanın rgbsi çalışmıyor hem hızını düşürüp hem de rgb sini çalıştırabilir miyiz
  8. R

Acer Nitro 5 ram sorusu

Arkadaşlar elimde acer nitro 5 i5 12500h işlemcili 8gbramli laptop var. Ayrıca elimde 2400mhz lik 16gb kingston ram var. Şimdi ben bu acerın 8gb 3200mhz kingston raminin yanına 16 gb 2400mhz lik ram eklersem performansta çok düşüklük olur mu yoksa %5-7 mi kayıp olur. Yada sorunsuz kullanırmıyım
  9. R

Acer Nitro 5 i5 12500h rtx 3050

Arkadaşlar elimde bu model laptop var dahili grafik xe diye biliyordum ama gpu z dahil heryerde intel uhd yazıyor başkada bi bilgi yok acer'ın kendi sitesinden yükledim intel den yükledim gene aynı yazıyor ben anlamadım bu işi.
  10. R

Sahte Msi maili hakkında

Arkadaşlar şöyle bi mail geldi beni işkillendiren kısım ise gönderenin maiil adresi fotoğrafları bırakıyorum burayü sizce de dolandırıcı mı?
  11. R

Yeni AM5 Platformu Hakkında

Arkadaşlar sistem toplayayım mı yoksa am5in yaygınlaşmasını bekleyeyim bilemedim. AM5 ile AMD pin işini anakarta bıraktı intel gibi yani malumunuz. Ben AM4 soketini amd 5 yıla yakındır destek verdiği için amd am5 toplayayayım diyorum ama onlarda artık intel gibi yaptıklarından 2 sene sonra hop...
  12. R

Windows 10 tüm pencereler kapanıyor

Arkadaşlar şöyle bi gariplik var bayadır devam ediyor çözüm şimdilik bulamadım. Şimdi ben bilgisayarda çalışırken klasörleri yandaki menüden hızlı olsun diye diskten klasörü bulup sağ tıklayarak yeni pencerede aç diyorum. Bütün pencereler kapanıyor daha sonra tekrar açabiliyorum ama bir süre...
  13. R

Bu Asus Tuf RTX 2060 Alınır Mı?

Arkadaşlar ikinci elden fazla aktif kullanılmamış kasım 2019 faturalı asus tuf gaming rtx 2060 3400 bandında alınır mı?
  14. R

WD Green 480GB SSD 595TL

Arkadaşlar 595TL ihtiyacı olan değerlendirsin https://www.n11.com/urun/wd-wds480g2g0a-480-gb-25-sata-ssd-2051343?magaza=encbilgisayar&utm_source=comp_akakce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel
  15. R

Capture Cart ile ilgili soru

Arkadaşlar capture card almayı düşünüyorum lakin şunu bilmiyorum. Şimdi ben yayın yapmayağım yayın yaparken gecikme sorunu oluyor o cepte tamam ama yayın yapmıyorsak sadece pc deki oyunu oynarken mikrofon ile kayıt etmek istediğimizde gecikme sorunu yaşar mıyım?
  16. R

Rtx 2060 darboğaz yapar mı?

Arkadaşlar elimde i7 4770 işlemci var Ben rtx 2060 ekran kartının mhz değerini düşürürsen darboğaz yapmama ihtimali var mı
Top Bottom