Arama sonuçları: *

1. H

Epin Sitesi Açmayı Düşünüyorum Gameox Güvenilir mi?

Evet başlıkta da gördüğünüz gibi sürekli alışveriş yapmaktan sıkıldığım için artık site açmaya karar verdim, epin scripti olarak bu firmadan hizmet almaya karar verdim fiyatları çok uygun sizce tasarımları nasıl? Şirket vs her şey hazır.
  2. H

TP-Link EX20v AX1800 Wi-Fi 6 adaptörü destekler mi?

Modem ismi şu "TP-Link EX20v AX1800" internette baktığım kadarıyla Wi-Fi 6 ile uyumlu fakat pek bilgim olmadığından emin olamadım. Masaüstü bilgisayarımla Wi-Fi'ya bağlanmak istiyorum...
  3. H

1 Gbps İnternetim Var, Wifi İle Max 300-400 Mbps Alabiliyorum

Router dediğiniz modem mi oluyor çok detaylı bilgim yok ama telekomun verdiği modemi kullanıyorum ismi şu "TP-LİNK EX20V AX1800" Şuan laptop kullanıyorum ve laptopta denedim, masaüstü ilede wifiye bağlanmam gerekecek onun içinde acaba wifi 6 olan bir adaptör alsam 1 gbps hıza ulaşmam mümkün mü...
  4. H

1 Gbps İnternetim Var, Wifi İle Max 300-400 Mbps Alabiliyorum

Merhabalar Turktelekom 1 Gbps İnternetim Var, Wifi İle Max 300-400 MBPS görüyorum kablolu kullanamıyorum ofis içi olduğundan. Bana modemi takan ekip wifi ile test etmenden kaynaklı bu şekilde hız alıyorsun, senin cihazının içinde ki port max onu destekler. Kablolu test edersen o zaman 1 Gbps...
  5. H

Time2pin Sitesinden Daha Önce Alışveriş Yapan Oldu mu, Güvenilir mi?

Merhabalar bugün instagramda dolaşırken Time2pin sitesinin reklamlarına denk geldim fiyatları da uygun geldi acaba daha önce hiç alışveriş yapan oldu mu birkaç güne maaşım yatacak yüklü miktarda uc ve vp çekmeyi düşünüyorum da alanlar varsa bilgi verirlerse sevinirim.
  6. H

Pinciamca isimli siteden alışveriş yapacağım, sizce güvenilir mi?

Arkadaşlar başlıkta da yazdığım gibi Pinciamca linkteki siteden alışveriş yapmayı düşünüyorum. PUBG mobile uc çekeceğim malum oyun içinde aşırı pahalı. Reklamlarına denk geldim güvenilir gibi ama emin olamadım. Daha önce alışveriş yapanlar bilgi verirlerse sevinirim....
Top Bottom