Arama sonuçları: *

1. C

Yardım GENÇER GAMİNG DONANIM ARŞİVİ SİSTEMLERİNİ İPTAL EDİYOR

Yok öyle olmuyor çok iade yaptığım için tecrübeliyim :D
  2. C

Yardım GENÇER GAMİNG DONANIM ARŞİVİ SİSTEMLERİNİ İPTAL EDİYOR

6 ayda ödenmiyor :DD direkt hepsi geri iade ediliyor. İçin rahat olsun yani.
  3. C

WİFİ 6 DESTEKLİ, 2.4/5.0 Ghz Modem Önerisi ?

Hayır Wifi 5 modem bu.
  4. C

WİFİ 6 DESTEKLİ, 2.4/5.0 Ghz Modem Önerisi ?

Modem konusunda çok bir bilgim yok Wifi 6 ve çift banta sahip modem arıyorum. Bilgisi olan yardımcı olabilecek varsa sevinirim.
  5. C

MSİ 3060 Ventus vs 3060 Zotac twin edge/ 1600₺ fark verip msi almaya değer mi?

Soğutma ve gürültü açısından msi daha iyi olabilir diye düşünmüştüm
  6. C

MSİ 3060 Ventus vs 3060 Zotac twin edge/ 1600₺ fark verip msi almaya değer mi?

Aralarında 1600₺ fark var sizce hangisini almalıyım? Yardımcı olursanız çok sevinirim.
  7. C

Çözüldü✓ Windows 10 pro key alıp PC ye kursam 11 e yükseltmem de sorun yaşarmıyım ?

Anladım, win 10 alayım o zaman işi şans a bırakmayalım. Teşekkürler
  8. C

Çözüldü✓ Windows 10 pro key alıp PC ye kursam 11 e yükseltmem de sorun yaşarmıyım ?

Windows 11 keyler pahalı olduğu için 10 pro key alıp sonrasında yükseltme fikri geldi aklıma. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
  9. C

WİFİ VE BLUETOOTH 5.0 ikisi bir arada bulunan wireless adaptör önerileri.

Ayrı ayrı da olabilir ama hem fiyat hem de kasada fazladan yer işgal etmesin istediğim için 2si1 önceliğim.
  10. C

Corsair Vengeance RGB PRO 3600mhz çip modeli nedir?

Corsair'ın 3600mhz cl16 kit ramlerinden aldım. İleride OC yaparsam diye merak ettim, micron- samsung olarak 2 farklı çip geliyormuş hangisine sahip olduğumu nerden anlarım. Pc şuan yanımda olmadığı için program aracılığıyla görüntüleyemiyorum. Görsel olarak kodunu ekledim. Bilen ya da yardımcı...
  11. C

800-1200₺ arası kulaklık tavsiyesi.

Acelem yok şuan için araştırma halindeyim.
  12. C

800-1200₺ arası kulaklık tavsiyesi.

Hyperx cloud II (800₺) Hyperz cloud Alpha S (1200₺) Sizce hangisini almalıyım 400₺ fark a değer mi. Başka alternatif önerileriniz var mıdır?
  13. C

Öneri Mediamarkt dan satın almış olduğum ekran kartını 4 haftadır teslim etmiyor!

Yok denk gelmedim. Varsa önerebileceğiniz bir sistem link atarsanız sevinirim.
  14. C

Öneri Mediamarkt dan satın almış olduğum ekran kartını 4 haftadır teslim etmiyor!

14k ya şuan aynı ayar sistem bulabilirmiyim ondan da emin değilim, üstüne ekleyebileceğim bir para yok şuan için.
  15. C

Mediamarkt'ın mağazasından satın aldığım, elimde faturası olan bir masaüstü pc topladım. Fakat ekran kartının şuanda elinde olmadıklarını ne zaman geleceğine dair bilgi veremediklerini söylüyorlar. Ben bu ürünü satın aldım bana olmayan bir ürün neden satıldı. Sizce geri iade etmelimiyim nasıl...
  16. C

Donanım Arşivi'ne Özel SteelSeries İndirimleri Geliyor 🔥

Kaliteli kulaklık ve mouse indirimi olsa güzel olabilir.
Top Bottom