Arama sonuçları: *

1. S

Linux Dahilin Depolama (Ssd) Görmüyor

aynı sorun bende de var bende acer aspire 3 de yaşıyorum aynı sorunu chrome os ta da görmedi linux mint de aynı sorun var acaba bir güvenlikten dolayı mı izin vremiyor internette çok aradım bu sorunun cevabını fakat hiç bir şey bulamadım
  2. S

laptop a hiç bir işletim sistemi yükleyemiyorum

bilgisayarıma sadece windows 10 11 yükleyebiliyorum fakat linux ubuntu chrome os flex gibi işletim sistemlerine kurmamıyorum sadece usb üzerinden kulanılıyor acaba bir güvenlik sistemi mi açık mı o yüzden mi izin vermiyor ssd görmüyor linux ubuntu linux mint chrome os
  3. S

chrome os flex işletim sistemi düşük sistemler için

chroem os flex düşük sistemler için ilaç gibi çok rahat kullanıyorum bugün biraz denedim çok hızlı fakat sıkıntlarıda var mesala şuan usb ye bağlı kulanıyorum hata olduğu ve tabi benim için en büyük sorun uygulama indireemmek play store yok exe gibi dosyalarda açılmıyor galiba play store...
  4. S

Sistem fiyatları düşebilirmi?

bildiğiniz üzere sistem fiyatları çok pahalı bugün donanım arvişi sistem paylaştı mükkemmel bir sistemdi ama 5000 tl ye bile alamıyorum zaten 10 dk da stoklar tükendi internette sistem fiyatları düşebilir hakkında önüme çok fazla haber çıkıyor ekran kartı stokları tamamlanıyormuş madencilik...
  5. S

Doğru mu driveri indiriyorum

paylaşımlı bir kart daha fazla bilgi size nereden gösterebilirim uygulama vs
  6. S

Doğru mu driveri indiriyorum

doğru driveri mı yüklüyüyorum işlemcim ekran kartım şuan da bulunan sürücü indirmek istediğim sürücü
  7. S

15 yaşındayım çalışarak pc toplamayı düşünüyorum nerelerde çalışabilirim?

15 yaşındayım pc toplamak en büyük hayalim, fakat pc alacak imkan olmadığı için bende kendim çalışarak para kazanarak pc toplamak istiyorum. 15 yaşında nerelerde çalışabilirim? bu yaşta nasıl çalışarak para kazanabilirim?
Top Bottom