Arama sonuçları: *

1. Matt Murdock

indirim DDR5 19.499 TL TAVSİYE SİSTEM

Bilmiyorum hocam şu an bende var. CS2'de 55 derece, Valhalla'da %99 kullanım ile 67-70 derece arası değişiyordu.
  2. Matt Murdock

Yok artık hocam. Yükte 94 olsa kullanılmaz zaten.
  3. Matt Murdock

Yükte 70'i geçmiyor çok sıkıntı değil
  4. Matt Murdock

Assassin's Creed Mythology Pack 2020 AUTUMN24 KODUYLA 310TL

Odyssey'de aynısının olacağını tahmin edip 40 saatte saldım. Tek Originsi bitirebildim o sardı beni. Valhalla ne kadar dayanacak bakalım dün başladım.
  5. Matt Murdock

klasse mouse pad alınır mı

SteelSeries kullanabileceğin en kötü mousepadlerden. Klasse varken alma.
  6. Matt Murdock

Corsair HS80 alınır mı?

Sadece rekabetçi oynuyorsan Cloud 3 Wireless al. Genel kullanıyorsan HS80 Max Wireless al.
  7. Matt Murdock

İşlemci somunu boş ve takılmıyor (Acil!)

Yok hocam altı boş bildiğin 1727257442 Şununla taksak oluyor galiba? Bunu takınca mavi ayakları takmıyorum değil mi?
  8. Matt Murdock

İşlemci somunu boş ve takılmıyor (Acil!)

Phantorom Spirit takacağım fakat görseldeki gibi delikler boş olduğu için vida sıkıştırılmıyor. Ben mi anlamadım?
  9. Matt Murdock

Kredi kartı ile sadece alışveriş mi yapılabiliyor?

Yalan yok bir ara kullandım mantıklı aslında
  10. Matt Murdock

Kredi kartı ile sadece alışveriş mi yapılabiliyor?

Parayı sanal karta bakiye yükleme yoluyla aktar, daha sonra o parayı sanal karttan çek. %2.5 faiz olsa 10.000 için 250 TL ödersin.
  11. Matt Murdock

Corsair HS80 alınır mı?

Evet hiç bir sorun yok gecikme olmuyor yani rahat ol. Biraz daha ucuz derken tam bütçe?
  12. Matt Murdock

Corsair HS80 alınır mı?

2.4 usb üzerinden bağlanıyor yani gecikme gibi bir şey söz konusu değil. Kaliteli bir şey için yüksek fiyatlara çıkmak gerekiyor. Misal bu kulaklık kaliteli diyebiliriz. 2-3 bin arası olanlar çok başarılı değiller ses konusunda. Ses yükseklikleri de az oluyor kablolulara göre fiyatı düşük olanların.
  13. Matt Murdock

Amazon.com.tr 300/120 TL promosyon

Uygunum hayret
  14. Matt Murdock

🔥İndirim DDR5 İNTEL Core i5 12400F/GIGABYTE GeForce RTX 4060 Windforce OC Hazır Sistem

DDR5 olması iyi bu fiyata. DDR4 aldım ben 21.500'e
  15. Matt Murdock

Yardım Cam mousepade geçmeli miyim?

Razer önermem. İşi Mousepad olan markalara yönelmek daha iyi olur. Full beyaz istiyorsan yine Spirit of Aim'in beyazı bence şık duracaktır. İstemiyorsan hiç yoktan Cosmis Glass stoğu bekle daha iyidir.
  16. Matt Murdock

Yardım Cam mousepade geçmeli miyim?

Spirit of aim al yeterli
  17. Matt Murdock

Corsair HS80 alınır mı?

HS80 Max daha iyi olur. Pil süresi 2 kat daha fazla, Bluetooth var ve mikrofondaki sorunlar düzeltilmiş.
  18. Matt Murdock

Corsair HS80 alınır mı?

Arctis serisini ele bence. Bütçe varsa G Pro X 2 alman çok daha iyi olur fakat o kadar fiyata çok da fark yaratacak bir şey mi emin değilim. HS80 Max 6k fiyat için çok F/P diye düşünüyorum. Ses kasmak için neden tiz odaklı kulaklık olsun ki anlamadım? Bunu diyen kim merak ettim. Tam aksine...
  19. Matt Murdock

Corsair HS80 alınır mı?

Kesinlikle tavsiye ederim. EQ ayarı yapmadan düzgün ses kasamazsın zaten, kullandığım EQ ayarıyla iyi bir şekilde duyuyorum. He amacın sadece FPS oyunları ise ben Cloud 3 Wireless öneririm çünkü ses kasmada biraz daha iyi olabilir fakat genel kullanım olarak HS80 Max çok daha başarılı...
  20. Matt Murdock

Arkadaşlarla oynamalık chill pc oyun önerisi

Pummel Party
Top Bottom