Arama sonuçları: *

• Users: tiger
  • Order by date
  1. T

Windows 10 Key aldım ama sorularım var

Merhaba herkese, birkaç saat önce PttAVM'den bir Windows key satın aldım. Önce bu ürün başka bir cihazda kullanılıyor uyarısı geldi ancak satıcı söylemişti böyle bir sorun olursa bunları uygulayın diye uyguladım ve düzeldi. Şu an lisans var görünüyor ancak içime bir kurt düştü bir zararı, virüs...
  2. T

480-512GB arası sata ssd önerisi

öneriniz var mı peki?
  3. T

480-512GB arası sata ssd önerisi

Merhabalar ssd almak istiyorum,bu konu hakkında pek bilgim yok anakart modelimi aşağıya bırakacağım. Ayrıca bu ürün sizce nasıl markası, hızı vs. :https://www.vatanbilgisayar.com/kioxia-480gb-exceria-serisi-sata-3-0-ssd-555mb-okuma-540mb-yazma.html Asus Prime B450M-K II Bütçem:600-700 arası
  4. T

Sistemim yeterli ancak fps düşük

Arkadaşlar valorant oynarken normalde 165 sabitlediğim FPS bugün gelen güncelleme ile 110-120 arada 90 olduğu oldu. Sınırlamayı kaldırdığımda 210'dan 110-120 civarlarına düşüyor ara ara. Bu normal mi sizce? Benim sistemimden daha kötü sistemi olan arkadaşların benden daha çok FPS alıyor. Sebebi...
  5. T

%99 fps düşüklüğü ….

Arkadaşlar çoğu oyunda böyle oluyor fpsim 144 sabitliyorum ama %99 fps 100-80 arada düşüyor. Bu %99 fps nedir ben bu sorunu nasıl çözerim
  6. T

Bu oyunlar kaç lira eder sizce?

komik olan şey ne? bilmediğimden soruyorum zaten...
  7. T

Bu oyunlar kaç lira eder sizce?

Arkadaşlar selamlar herkese Origin'de böyle 5 tane oyunum var. Steam'den baktığımda cidden pahalı oyunlar gibi görünüyor. Sizce ben bu hesabı satmaya çalışsam kaç ₺ satabilirim. Eğer satabilirsem bir platform önerir misiniz? :) Keyifli Forumlar..
  8. T

İnternetin sağladığı hızın sürekli düşmesi

Dostum dün port için netspeed’den kontrol ettim var göründü anında müşteri hizmetlerini aradım evet vdsl portu var dediler dilerseniz geçirelim sizi 35mbps’e dediler. Kabul ettim ,modemim vdsl destekliyormuş size bir SMS gelicek ondan sonra modemi kapayıp açınca vdsl kullanmaya...
  9. T

İnternetin sağladığı hızın sürekli düşmesi

Arkadaşlar şuan 10-13 mbps arası internet hızı alıyorum ancak örneğin valorant oynarken ms’im 19 iken 400lere 500lere fırlıyor ve çokça oluyor bu sorun . Nasıl çözebilirim ?
  10. T

Altyapı hızımı öğrenemiyorum

Superonline kullanıyorum şuan
  11. T

Bakarmısın bi kanki.
  12. T

ahh,evet port sorunu var 1655333052 nerden boş olduğunu bulup nereden başvurusunu yapabilirim?
  13. T

Arkadaşlar selamlar. Yeni bir eve taşındım şuan internet hızım 10mbps civarı. TurkNet'e geçmeyi düşünüyorum ama şöyle bir sorun var. Bazen altyapı sorgulatma yapıyorum 16 çıkıyor bazen yaptığımda ise 61 mbps çıkıyor. Başka sitelerden (millenicom,başka bulamadım :D) de denedim 61 gösteriyorlar ...
  14. T

Kaç lira maaş alırım

50-60a tekabül ediyor zaten
  15. T

Kaç lira maaş alırım

Arkadaşlar yaşım 16 yazın çalışmayı düşünüyorum en kötü dönerci,berber gibi yerleri düşünüyorum kaç lira alırım sizce günlük (Ankara)
  16. T

Valorant'ta Performans Kaybı

Yani şöyle söyleyeyim LoL’dede 144’e sabitlemiştim asla düşmüyordu stabil olmamaya başladı değerler, sabit 144 fps alır iken 100-110 düşüyor tekrar 144 oluyor falan
  17. T

%99-%100 lerde
  18. T

1 hafta oncesıne kadar valorantta 144 sabit alıyordum. son 3-4 gündür 80-90a kadar dustugu oluyor. sizce sebebi nedir
  19. T

İşlemcinin Macunsuz Gelmesi

Yük altındayken 67 derecelerde
  20. T

İşlemcinin Macunsuz Gelmesi

Geçmiş konularımda gördüğünüz gibi güçlü bir sistemim var ona rağmen her şey donuyor demiştim. İşlemcinin macunundan şüpheleniyorum , hazır sistem almıştım. Durduk yere donmaya başlamasının başka bir alakası olduğunu sanmıyorum asıl sorum şu eğer bu işlemci macunsuz olarak bana gönderildi ise...
Top Bottom