Arama sonuçları: *

1. A

Yardım Anakartta kırmızı ışık yanıyo

Şu 3 dişli şeyin yanında yaniyo 1692181462 Yardım edicek yokmu
  2. A

Oyun kapanıyor ve bu ışık boot dram VGA yada CPU da yanmiyo
  3. A

Oyuna giriyorum belli bı süre sonra kırmızı ışık geliyo oyunu kapattıgimda geçiyo kapatmazsam oyun kapanıyor Ne yapmam lazım
  4. A

Kaliteli mikrofon önerisi

İnternetten biraz araştirdim MC102 modelini buldum ses kalitesi iyi gibi ama önemlibolan ses kartıymış bende phantom power diye bir ses kartı buldumbu konu hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi
  5. A

Rush rk 939 alınır mı

Herhangi bir sıkıntısı olur mu görünüşü çok güzel özellikle çevre rgbsi olması çok güzel bu bütcede daha iyisi olur mu rampage miracle x1 nasldır
  6. A

Yayın için Psu önerisi

Sistem 2060 ekran kartı i5 11400f işlemciden oluşuyor şuanki psum frisby Malum psunun durumu belli bütçe dahilinde olursa iyi olur
  7. A

Kaliteli mikrofonlu rgb kulaklık

Bu kulaklığı alırsam mikrofona gerek kalmaz dimi ses kalitesi iyidir
  8. A

Kaliteli mikrofonlu rgb kulaklık

Yayın için mikrofon alıcaktım ama pahalı bu yüzden kaliteli bir miktofonlu kulaklık istiyorum önerileriniz için teşekkürler
  9. A

Vx plus psu alınır mı

Bendede 2060 var hocam ama yayın açacağımdan dolayı 600 watt alıp garanti olmasını istiyorum 1675537696 İ5 11400f 2060 980 pro Xpg 16 GB ram B560 anakart 1675537924 İşlemciniz nedir
  10. A

Vx plus psu alınır mı

Hangi sistemde kullanıyorsunuz hocam
  11. A

Vx plus psu alınır mı

1100 TL'ye MSI mag psu var onu mu almalıyım ama o 550 watt
  12. A

Vx plus psu alınır mı

https://www.hepsiburada.com/aerocool-vx-plus-600w-g-kaynai-ae-vxp600-p-HBV00000USFZ3?magaza=gamingdepom&url_src=and-product-detail Sizce almalı mıyım elimde frisby 600 watt var geçici süre kullanıyorum değiştireceğim markaya güvenebilirmiyim sistemi bozar mı çünkü frisby psunun öyle bir ihtimali...
  13. A

Xetra comfort vs rampage r210 klavye

Son bir sorum daha olacak çevresindeki RGB kontrolünü yazılımda mi yapıyoruz klavye üzerindenmi
  14. A

Teşekkürler hocam
  15. A

Comfort modelinde tek red var bide hocam mekanik hissini veriyormu
  16. A

Comfort modelini soruyorum siz normali kullanıyorsunuz galiba
  17. A

Tuş sesleri nasıl ve bilek desteği çıkabiliyormu
  18. A

Klavye alıyorum bu ikisinden hangisini almalıyım https://www.hepsiburada.com/performax-performax-g-xetra-comfort-mekanik-rgb-oyuncu-klavyesi-red-switch-p-HBCV000000DPPQ?magaza=Teknoreyonum&url_src=and-product-detail...
  19. A

Klavye+mouse+kulaklık önerisi

Hocam mouse Asus M3 düşünüyorum nasıldır ve klavye animasyonlu olsa daha iyi olur ikg-440 nasıldır klavye
  20. A

Klavye+mouse+kulaklık önerisi

Bilgisayarımı topladım sıra ekipmanlarda mouse klavye kulaklık için 1250 TL bütçem var öneriler için teşekkürler
Top Bottom