Arama sonuçları: *

• Users: yunusaman
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. yunusaman

Öneri Ryzen 5 5600X 4060Ti

Uzun araştırmalar sonucu bu sisteme RTX 4060Ti 8GB almaya karar verdim. 500W psu kullanıyorum sanırım ekstra bir psu almam gerekecek kaç W almalıyım? Ve o fiyat bandında daha iyi bir kart alabilir misin?
  2. yunusaman

Ekran kartı önerisi 5600X

Merhabalar 10-15 lira arası bütçem var alabileceğim en iyi ekran kartı ne olabilir? Uzun ömürlü istiyorum oyun oynuyorum sadece render falan pek işim olmuyor çok nadir Ekstra olark Hexa 500W +80 PSU var yeterli olacak mıdır? şu an ki kartım RX 570 artık bazı oyunlarda yetmiyor
  3. yunusaman

Ekran kartı tavsiyesi

Merhabalar sistemime ufak ugpradeler yapmayı düşünüyorum. Uzun zamandan beri takip etmiyorum o yüzden elimdeki bileşenler eskidi mi hala iyi durumda mı bilmiyorum. Ryzen 5600X 16 Ram 3600 MHZ A520M Pro anakart RX 570 500W Hexa+ psu 1TB M2 SSD 1TB Sata SSD Öncelik ekran kartı almayı...
  4. yunusaman

Filezilla Linux ZIP çıkarma

Oyun üzerine sunucum var. Host değiştirdiğim için yeni hostumda maalesef windows yok linux kullanıyorlar. Bizde dosyalara Filezilla üzerinden erişebiliyoruz ama bir sorunum var. Filezilla'ya sunucu dosyalarını atmak istediğim zaman uzun sürüyor .zıp olarak atınca direkt atıyor. Fakat filezilla...
  5. yunusaman

Logitech F710 formattan sonra okumaması

Dostlar selamlar. 2 adet F710 sahibiyim. Formattan sonra gamepadler aygıt yöneticisi olsun oyunlarda olsun görmemeye başladı kurulum varmıydı yokmuydu hatırlamıyorum ne yapmam gerekiyor?
  6. yunusaman

TELEFON BAYİSİ ÇEKİLİŞ

Arkadaşın başına sabah böyle bir olay gelmiş 150₺ yollamış. Bununla beraber kimlik ve açık adres de yollamış şimdi de vazgeçmek isteyince mahkeme, icra vs gibi şeylerle tehdit ediyorlar. Para göndermesek bir şey olur mu kimlik ve açık adres atıldı ondan kaynaklı
  7. yunusaman

Yardım Realme C11 telefonun üstünü örtmeyin hatası

Arkadaşlar selam. Telefon cebimde bu moda girmiş hiç bir türlü telefonu açamıyorum bu moddan çıkmak için arka kapağı sökün diyor tam olarak ne yapmam gerekiyor telefonun şarjı full kapatamıyorum da
  8. yunusaman

İphone 12 pro yenilenmiş

Selamlar. Artık telefonumu değiştirmek istiyorum fakat etraftan aldığım öneriye göre 2. el de garantisiz alınmaz diyorlar. 11 pro düşünüyordum ama garantili şekilde aradığım zaman linkte bıraktığım telefona yakın fiyat olacak neredeyse. Yenilenmiş telefon alınır mı...
  9. yunusaman

Çözüldü✓ 16GB RAM TAKILI 8 GB GÖZÜKÜYOR

Sistem X3440/750Tİ/ASUS P7H55 slotların hepsi çalışıyor tek tek denedim ramlerde de sorun yok ama tüm ramlerin hepsini takınca böyle bir sorun çıkıyor nasıl çözerim? Format yeni atıldı.
  10. yunusaman

Opera Gizlilik hatası

Opera son zamanlarda gizlilik hatası veriyor. Hiç bir yere erişim sağlayamıyorum bunun kalıcı çözümü var mı? Her bilgisayarı açtığımda regedit den proxy sıfırlamak zorunda kalıyorum.
  11. yunusaman

Şoka Gelen Ki̇wi̇ Airfryer

KİWİ KAF-5535 marka gelmiş. Fiyatı 1000₺ sizce alınır mı? Yada bu fiyata airfryer ne alabiliriz?
  12. yunusaman

5000-6000 arası telefon önerisi

Muhtemelen marka olarak Xiomi gözüküyor ama bayadır takip etmiyorum. Oyun oynamayacağım kamera odaklı bir telefon istiyorum ne alabilirim? Apple kullanmak isterdim ama maalesef bütçem yetmiyor
  13. yunusaman

F710 Alınır mı şimdi sipariş edeceğim?

Bilgisayar için 2 adet kablosuz gamepad almayı düşünüyorum. Yazdığım zaman bir tek F710 çıkıyor bu paraya yada daha ucuza alabileceğim kablosuz gamepad var mı? https://www.trendyol.com/logitech/g-f710-cift-titresimli-geri-beslemeli-kablosuz-gamepad-gri-p-2516287?boutiqueId=612217&merchantId=161002
  14. yunusaman

Kablosuz Gamepad Önerisi PC

Arkadaşlar selamlar. Bilgisayar için gamepad almayı düşünüyorum oynadığım oyunlar sadece Fifa ve Pes farklı oyun oynayacağımı sanmıyorum. Şu anda yazdığım zaman hep karşıma çıkan F710 fakat 250-300₺ bandında kablosuz alabileceğim var mı? O fiyatlar da bulursam 2 tane almayı planlıyorum...
  15. yunusaman

VGA TO DİSPLAY Çözünürlük

Herkese selamlar. Bu sabaha kadar yan monitörüm için HDMI to VGA kullanıyordum. Maalesef bu sabah kırıldı ve yan monitöre ihtiyacım olduğu için vatan bilgisayar dan VGA to DP aldım. Ana monitör de direkt olarak DP kullanıyorum. Lakin eve geldiğim zaman yan monitör de 1920x1080 çıkmıyor. VGA to...
  16. yunusaman

Bu sisteme 400W PSU Yeterli mi?

Merhabalar şöyle bir sistemim var. Ve bu sisteme güç kaynağı arıyorum. İşlemci: X3440 Anakart: P7H55/USB3 SSD: 360 Ekran Kartı: 750Tİ Ram: 16 GB DDR3
  17. yunusaman

Sistem için güç kaynağı önerisi

Dostlarım selamlar. Elimde böyle bir sistem mevcut ama kaç w alacağıma karar veremedim. PC yi satmak için alacağım o yüzden düşük bütçeli almayı planlıyorum. Sistem X3440 16 GB DDR3 RAM Asus P7H55/USB3 GTX 750Tİ 1652907745 Elimde 230w var açar mı?
  18. yunusaman

Telefon için kablosuz kulaklık

Merhabalar 250-300₺ bütçem var çok bir özellik istemiyorum. Kulakta küçük durması yeterli ve spor yaparken hareket etmemeli. Red mi airdots almayı planlıyorum daha iyisi alınabilir mi?
  19. yunusaman

Güncel bluetooth kulaklık önerisi

Dostlar selam daha önceden Redmi Airdots kullanıyordum ve memnundum. Fakat kutu da bir problem oluştu ve kutu yandı. Şimdi tekrardan aynısından almayı düşünüyorum fakat 250-300₺ bandında daha iyi bir şey alabilir miyim?
  20. yunusaman

HZ değişince renk değişimi

Dostlarım selam 24 inç James Donkey monitör kullanıyorum. 60hz yapınca istediğim gibi oluyor fakat 144 yapınca monitör de hafif kararma oluyor ve böyle olmasını istemiyorum. 60HZ olunca: https://resimyukle.imageupload.workers.dev/wSg3Q3t6_WhatsApp%20Image%202022-04-01%20at%2022.13.05%20(1).jpeg...
Top Bottom