Arama sonuçları: *

• Users: hashusged
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. hashusged

12 saat ayaktayım iş için ayakkabı önerisi rahat

Çok fazla ağrım oluyor bütçe 1000 ve altı rahat ve hava alması önceliğim tavsiyelere açığım
  2. hashusged

Acer nitro 7 5500u + rtx3050 alınır mı

Bu laptop alınır mı uygun fiyata buldum valorant cs go gta v oynuyorum beni memnun bırakır mı sizce
  3. hashusged

Laptop Tavsi̇yesi̇ Bütçe 10-13k Arasi

Linkle beraber atarsanız sevinirim Valorant lol gta v oynuyorum
  4. hashusged

Telefon ve bilgisayarda kullanabileceğim kulaklık önerisi bütçe 500e kadar

Bütçe 500 oyun için hem pcde hem telefonda kullanabileceğim kulaklık arıyorum.
  5. hashusged

RAHATSIZLIĞIM NEDİR KANIMDA OKSİJEN ÇOK AZ VE ALYUVAR ÜRETİMİM FAZLA

GEN TESTİ SONUCUNU BEKLİYORUM ONUNDA ÇIKMASI 1 AY ŞUAN LÖSEMİ YANİ KAN KANSERİ OLMA İHTİMALİ MEVCUT BUNU DAHA ÇABUK ÖĞRENEBİLME ŞANSIM VAR MIDIR
  6. hashusged

PSU FANI YUKARI BAKACAK ŞEKİLDE KASA TAVSİYESİ LAZIM 700-1000 BÜTÇE

Beyaz bulabilirsem daha iyi olur psunun fanı yere bakınca cw yapıyor o yüzden yukarı bakacak şekilde kasa lazım şimdiden çok teşekkürler
  7. hashusged

Çözüldü✓ 2k da 3070 ekran kartına hangi işlemciyi alayım bütçem çok yok

İ3 10100F düşünüyorum tavsiyelere açığım şimdiden teşekkürler
  8. hashusged

F/p Ai̇rpods Tavsi̇yesi̇ Alabi̇li̇r Mi̇yi̇m

Süpercopy ürün düşünmüyorum normal gündelik hayatta kullanabileceğim tavsiyeler için şimdiden teşekkürler
  9. hashusged

Çözüldü✓ Gamingentrden Sıfır aldığım kartın garantisi 2 ay önce başlamış?

Nisan 15 tarihinde 1660 süper almıştım kartı satıcam merak ettiğim için de garanti başlangıç süresine baktım 16 Şubat tarihinde garantisi başlamış kartın bu durumda yapabileceğim birsey var midir yardımcı olur musunuz? Adamlar sıfır fiyatına 2.el ürün göndermişler.
  10. hashusged

4000tl ye apu veya ekran kartsız pc önerisi

Apu veya ekran kartsız sistem tavsiyelerinizi bekliyorum
  11. hashusged

iPhone 11 batarya dolmuyor

iPhone 11 batarya %80i geçmiyor pil iyileştirmede kapalı var mi bunun başka çözümü
  12. hashusged

10.000 TL sistem önerisi

güncel sistem önerilerinizi bekliyorum teşekkür ederim şimdiden.
  13. hashusged

VODAFONE EVDE İNTERNET ARAYÜZÜNE GİREMİYORUM

Modemi resetledim yinede arayüze giriş yapılmıyor müşteri hizmetleri de 3 gün sonra arayın tekrar güncelleme vardır heralde diyor var mı bunun çözümü?
  14. hashusged

Termosifon mu daha çok elektrik tüketir şofben mi?

Evde çalışan doğru düzgün buzdolabı ve tv var fatura her ay 1000 üzeri geliyor hangisi daha az elektrik tüketir
  15. hashusged

Yurt dışı iPhone 12 almalı mıyım?

Selamlar arkadaşım yurt dışı iPhone 12 aldı 12.000e kapalı kutu bende almayı düşünüyorum almak mantıklı mı?
  16. hashusged

Rtx 3070li ekipmanlı full set ne kadar eder?

Viewsonic VX2458 P MHD MONİTÖR 144HZ 1MS 2 AYLIK LOGİTECH G PRO WİRELESS 7 AYLIK ASUS TUF H7 WİRELESS KULAKLIK 1 SENE GARANTİLİ Evga xc3 ultra gaming rtx 3070 (30 ay garantili) Ryzen 5 3600 işlemci ( 20 ay garantili ) Team vulcan 32gb 3000mhz ddr4 (ömürboyu garantili) Gamepower gp 650w +80...
  17. hashusged

18 Haziran ŞOK market hazır sistemleri

3050li sistem alınır mı?
  18. hashusged

Oyuncu Si̇stemi̇ Tavsi̇yesi̇

KASA PSU : https://www.akakce.com/bilgisayar-kasasi/en-ucuz-frisby-gamemax-650-w-fc-9235g-led-fanli-atx-oyuncu-kasasi-fiyati,209457577.html 1050TL İŞLEMCİ: https://www.akakce.com/islemci/en-ucuz-intel-i5-11400-alti-cekirdek-2-60-ghz-fiyati,1112644869.html 3150TL...
  19. hashusged

I5 11400 Ile Maksimum Hangi Ekran Kartını Kullanabilirim?

intel i5 11400 işlemci ile darboğaz yapmadan hangi ekran kartını kullanabilirim yardımcı olursanız sevinirim
  20. hashusged

işlemci fan kontrol programı var mı?

amd işlemcim var fanı çok sesli ve çok hızlı kontrol edebileceğim program var mı
Top Bottom