Arama sonuçları: *

• Users: kare
  • Order by date
  1. K

Toplama Bilgisayar mı ? Parçaları Tek Tek Araştırıp Almak mı ?

bütçeyi 25K olarak düzenleden ayarladım hocam
  2. K

Toplama Bilgisayar mı ? Parçaları Tek Tek Araştırıp Almak mı ?

Merhaba dostlar nasipse kendime biz kasa toplayacağım. Sorum şudur : Toplama bilgisayar almak mı ? yoksa 2. el vb. bakıp kasa'dır anakart vb. parçaları alıp işlemci ve ekran kartını sıfır almak mı ? Hangisi daya uyguna gelir ?
  3. K

Bütçemiz 25K Maksimum - Pc Öneri Lazım Dostlarım

Varsa sistem at hocam değerlendiririz
  4. K

Bütçemiz 25K Maksimum - Pc Öneri Lazım Dostlarım

Merhaba dostlar babamın arkadaşına güzel bir sistem almak istiyoruz. Özellikler : Ortalama oyunlar kasmadan oynanabilsin. Uzun süre idare etsin. Kendisi seviyor oyunlar masraf çıkarmayacak işten geldiğinde rahatça oyun oynayabileceği bir sistem lazım Bütçe : 25K Lazım Olanlar : Kasa Monitör...
  5. K

Çözüldü✓ Kasamı Satmak İstiyorum Ederi Nedir ?

dediğim gibi hocam cimri üzerinden baktım kusuruma bakmayın teşekkür ederim bilgi için
  6. K

teşekküre ederim hocam bilgilendirme için
  7. K

bilgilendirme için teşekkür ederim
  8. K

Hocam ram fiyatına cimri üzerinden baktım : https://www.akakce.com/ram/en-ucuz-pny-xlr8-16-gb-2x8-3200-mhz-ddr4-cl16-md16gk2d4320016axr-fiyati,940955060.html ek olarak 1.5-2 yıl oldu kutu var fatura var ama garantisi muhtemel bitti
  9. K

Fiyatları google üzerinde aratıp cimriden baktım hocam 1694961784 https://www.akakce.com/ekran-karti/en-ucuz-asus-tuf-gaming-rtx-3060-v2-oc-edition-tuf-rtx3060-o12g-v2-gaming-192-bit-gddr6-12-gb-fiyati,1253892624.html - buradan aldım hocam fiyatı :C
  10. K

@Amanita Komik olan nedir ?
  11. K

Merhaba değerli üyeler kasamı satıp farklı bir sisteme geçmek istiyorum ederi nedir ? 2. El Satmak İstesek ? Özellikler : Asus RTX 3060 Tuf Gaming V2 OC Edition LHR TUF-RTX3060-O12G-V2-GAMING 192 Bit GDDR6 12 GB Ekran Kartı - 15.028,00 TL - Intel Core i5-10400F 2.90Ghz 6 Çekirdek 12MB Önbellek...
  12. K

Dostlarım 3 Laptop Arasında Kaldım

Tüm herkese yorumları için teşekkür ederim dostlar omen'ı aldım desteğiniz için yeniden herkese çok teşekkür ederim
  13. K

Dostlarım 3 Laptop Arasında Kaldım

1: https://www.hepsiburada.com/hp-omen-17-cm2003nt-intel-core-i7-13700hx-16gb-ddr5-1tb-ssd-8gb-rtx4070-17-qhd-165hz-3ms-freedos-tasinabilir-bilgisayar-7p6d7ea-pm-HBC0000495OAH 2...
  14. K

RTX 4070 - 4080'li Uygun Laptop Arıyorum.

Merhabalar 4070 -4080'li uygun fiyatlı laptop arıyorum. Ortalama bütçe 45-46 K Üniversite'de edit , oyun , iş amaçlı kullanacağım. tabii ki diyen olabilir 4070'li laptop alacan uygun arıyorsun diye öğrenci olduğum için sınırları çok açmamam lazım nerden kurtarır isek kardır. Genel olarak asus -...
  15. K

🔥İndirim SteelSeries Artics 3 - 899 TL

Merhaba selamlar dostlar Eskişehir İçi Var İse Tepebaşı / Fatih Mahallesi / Derman Caddesi Üzeri ( Hürriyet İlk Okulu Yakınındaki ) Bİmde hala artics 3 Duruyor 0 paket yakınlarda olup bunu almak isteyen var ise faydalansın isterim belki arada ( hepsiburada için ) 34 TL Var diyebilirsiniz ama...
  16. K

Dostlarım Forum İçin Fikrinize İhtiyacım var Bilenler cevaplar İse Sevinirim

O yüzden diyorum ya reisim dolar bu hale gelince baya düşündümde gerçekten cep yakıyor
  17. K

Kendi çapımda be hocam fiyatlar çok pahalı dolar 17,30 iken cep yakıyor
  18. K

Dostlar selam kendimce bir forum kurmak istiyorum para , kripto paralar ve kazanç üstüne lakin xenfero gibi sistemler 160 dolardan başlıyor gerçekten büyük bir ücret... Bunlar için ne yapabilirim ücretsiz yada daha minimum ücretli olarak hangi alt yapıyı kullanmam doğru olurç Yada xenfero gibi...
  19. K

nicehash Invalid validation token hatası

art arda çook gönderim yapınca oluyor genelde
  20. K

Ben Amazon Japonya'dan bunu alsam kesin gelir mi?

sepette geliş ücretide yazıyor onuda hesaba kat ve evet geliyor
Top Bottom