Arama sonuçları: *

1. PingWarr

Valorant oynarken ekran kartı fanlarım çok hızlı dönüyor acil!

75'i geçerse valorant gibi bir oyunda problem bence
  2. PingWarr

Yeni İphone telefon önerisi

Her saat kontrol etmem gerekirdi haklısın.
  3. PingWarr

Turknet alinir mi 2023

alınmaz o kadar para bi internet sağlayıcısına verilmez bu resmen soygun. Öyle yada böyle geri adım atacaklar.
  4. PingWarr

Yeni İphone telefon önerisi

Kullanmakta olduğum iphone x telefonu elden çıkarıp yeni bir iphone almayı düşünüyorum şuan güncel en iyi fiyat performans ne alınır. Not:lütfen 14 pro felan yazmayın :))))))))))))))))
  5. PingWarr

Bilgisayarım kendini yeniden başlatıyor

işlemci çok kötü değil aslında oyun grafik ayarlarını yükseğe çekerek darboğazdan kurtarabilirsin.
  6. PingWarr

Bilgisayarım kendini yeniden başlatıyor

İşlemci pini yamulmuş olabilir güç kaynağının içinde temassızlık olabilir yerine oturmamış parçaların olabilir sök herşeyi tekrar temiz topla.
  7. PingWarr

Sürekli uykum geliyor

ilaçtandır knka o zaman ama boşver uykun geliosa uyu ayık dünyada çok bi olay yok zaten takma
  8. PingWarr

Sürekli uykum geliyor

uyku düzenini belirle 1 2 hafta uy hem beynin hem vucudun alışır diye umut ediyorum
  9. PingWarr

İkinci el masaüstü sistem alınırken nelere dikkat edilmeli

OCCT yi kur full sistem testini seç 1 saat açık tut
  10. PingWarr

Elimdeki sistem ne kadar eder

işlemci: İ3 9100f Ekran kartı: GTX 960 4GB Asus STRİX Anakart: Gigabyte b365mh Ram: 2*8 16 gb DDR 4 Ram 2400 MHZ Power: 550W gigabyte disk 250gb kinston, 300gb samsung HDD Kasa:DARK VİSİON
  11. PingWarr

İkinci el masaüstü sistem alınırken nelere dikkat edilmeli

sistemi test programlarıyla %100 yüke sok 1 saatin sonunda kapanma donma olmazsa ısı değerleri de stabilse al.
  12. PingWarr

Rainbow Six Siege Takılma Problemi

knka 960 çok iyi değil ama bu oyun için gayet yeterli ekran kartından kaynaklanan bir şey olduğunu sanmıyorum low da oynuyorum zaten "1080P" de 90+ fps lerdeyim. 1672898471 dar boğaz söz konusu zaten ama yukarıda belirttiğim gibi 720p de fps yi 90 a sabitlediğimde dahi takılıyor ve termal...
  13. PingWarr

evet
  14. PingWarr

yok knka bütün grafik ayarlarında testlerini yaptım ya oyunda bir problem var ya da işlemci oyun için yetersiz bi bu oyunda yaşıyorum bu sorunu anlamadım.
  15. PingWarr

yok knka format bile attım yine aynı.
  16. PingWarr

nasıl hazır cevap ve esprili olunur?

kitap oku
  17. PingWarr

Monitör de ayar yapmaya gerek varmı

gerek yok knka özel bir görüntü ayarı oluşturmak istiyorsan kendin config edebilirsin.
  18. PingWarr

Bi̇lgi̇sayar Parçalarini Toplamak İçin 500 TL İyi̇ Mi̇

bu adamı polise ver yada adresini sölede kazara gitmeyelim
Top Bottom