Arama sonuçları: *

1. schwarzenegger

steam cs1.6 sunucular rus

yanlış yazmışım orayı normalde gametrackerdan giriyorum türk sunucularına girmek için ama çok sıkıyor direk 1.6 nın sunucu kısmında olmasını istiyorum
  2. schwarzenegger

steam cs1.6 sunucular rus

Steam cs 1.6 kullanıyorum şu internet kısmında sadece rus svleri felan çıkıyor TÜRK svleri çıkmıyor. Yardımcı olabilecek var mı ? Gametracker demeyin ztn ordan bakıyorum
  3. schwarzenegger

İnternet hızım bir anda arttı

😂 yani bir daha özet yapayım Normalde bir oyunu 4mb ile indiriyorum steamde. Bu sabah kalktım bir oyun daha indiriyodum , 4 ile inen oyun 30-31 mb ile indirmeye başladı. Sonrasında speed test yaptım normalde download 50 gibi bir şeye geliyordu. Şimdi de 1000 olarak geliyor. 1723273808 2.5 den...
  4. schwarzenegger

ona nasıl bakabilirim hiç bir şey aktifleştirmedim
  5. schwarzenegger

https://turkcellhiztesti.speedtestcustom.com/result/23dd7430-56e5-11ef-8e30-cd3c8bef62f2 sonuç bu normalde daha az alıyordum 50-70 arası bir şey idi şimdi 1000 olmuş 1723273197 Dün pubg başlatmıştım gece 4 ile indiriyordu , dedim sabah devam ettireyim bi baktım 30 ile indiriyor
  6. schwarzenegger

Fiber internetim var. Daha dün oyun indiriyordum 4mbps ile indiriyordu. Sabah devam ettireyim dedim internet hızım 30 mbps le çıkmış. Bu güzel bir şey ama neden arttığını bilen varsa yazabilir mi? Faturayı yeni ödedim ondan olabilir mi ? 1723273024...
  7. schwarzenegger

Hawk V5 oyuncu koltuğu alınır mı?

alınır kankam
  8. schwarzenegger

Steam Profile Uygun Avatar Çerçevesi

https://steamcommunity.com/id/klausse/ Gençler bu benim steam profili. Profil fotosuna vs. uygun olacak güzel avatar çerçevesi öneriniz varsa alabilirim.
  9. schwarzenegger

Epic games hesabının gmailini değiştirme

Merhabalar, Epic games hesabım eski olduğu için e-postasıda eski ve o e-postaya erişemiyorum artık. Değiştirmek istiyorum ama o gmaile kod gönderiyor. Gmail'den girmeye çalışırkende bu kişinin sen olduğunu doğrulayamadık diyor bu yüzden o hesaba erişmem imkansız bu e-postayı nasıl değiştirebilirim ?
  10. schwarzenegger

Yardım Nvidia Ekran Kartı Güncelleme Sorunu (Laptop)

Laptop kullanıyorum 2 gündür geforce experience de güncelleme vardı onu yapıyorum ama bitiyor tekrardan güncelleme geliyor. DDU ile nvidia sürücülerini kaldırdım en güncelini yükledim ama hala aynı hatayı aldım. Nvidia Control Panelide açamıyorum. Sağ altta Nvidia logosuda çıkmıyor sadece aygıt...
  11. schwarzenegger

Turkcell fiber internet hızı düştü

evet kapat aç yaptım düzelmedi
  12. schwarzenegger

Turkcell fiber internet hızı düştü

Fiber altyapım var bundan 2 gün önce oyunları 10 mb/s ile indiriyodum ama şuan 4 ün üstüne çıkmıyor. ookla da önceden speedtest yapmıştım 100 ün üstünde bi download hızı almıştım 120 felan dı. şimdi yapıyorum 120 ye çıkıyor ondan sonra hızlı bir şekilde 60 50 ye kadar düşüyor ne yapmam lazım...
  13. schwarzenegger

Steam Profiline film/dizi ismi ekleme

İnstagramda gezerken görmüştüm ama kaydetmemişim bulamadım bilen varsa yazabilir mi ? Profile girince vitrine film/dizi ismi eklendiğini gördüm bende denemek istiyorum ama bulamadım bilen varsa video felan atabilir mi.
  14. schwarzenegger

Monitör No Support hatası

Monitörün desteklemiyordur.
  15. schwarzenegger

berk "Rip" tepe logosu yapımı

harbiden flaşmış hahaha 1694358418 hallediyorum zaten sadece o gibi png bulsaydım güzel olabilirdi diye sorasım geldi teşekkür ederim.
  16. schwarzenegger

logo güzel duruyor kendim içinde yapmak istedim.
  17. schwarzenegger

BU TARZ Bİ LOGO YAPICAM.FONTUN ADI VE BAZUKANIN PNGSİNİ (BAŞKA PNG'de OLABİLİR) NERDEN BULABİLİRİM.
  18. schwarzenegger

TS3 MESAJ GELİNCE CS 1.6 MOUSE TAKILMASI

kaldı tabi yaa :)
  19. schwarzenegger

TS3 MESAJ GELİNCE CS 1.6 MOUSE TAKILMASI

ts3 de 3.5.6 denedim ve 3.1.10 sürümünde denedim ve eskiden olmayan bir sorunla karşılaştım ts3den mesaj geliyor benim oyunda mouse takılıyor, fps düşükmüş gibi oluyor alt tab yapıyorum düzeliyor yardım ederseniz sevinirim fps 100 sabit bu arada
  20. schwarzenegger

Youtube Video İzlerken görüntü değişik bir şey oluyor.

Merhabalar, youtubeda bazı videoları izlerken ssde de olduğu gibi video değişik gözüküyor 1080p de böyle ama 720p yapınca düzeliyor görüntüsü ne yapmam lazım.
Top Bottom