Arama sonuçları: *

1. saytomo

Sistem Tasarım Sorusu Çözebilecek Birisi

Bu sorularda yardımcı olabilecek birisi var mı?
  2. saytomo

Hangi bisikleti tercih etmeliyim

corelli snoop 4.1 4400TL. Önerebileceğiniz başka model yok mu? Link olarak atarsan harika olur.
  3. saytomo

Hangi bisikleti tercih etmeliyim

Genel olarak şehir içinde kullanacağım. 178 cm boyum var. Amörtisörsüz bisiklet bakmıyorum. 4k'nın altında ürün istiyorum. İki ürün seçtim. https://www.hepsiburada.com/trendbisiklet-vento-27-5-cift-kat-aluminyum-jant-onden-amortisorlu-21-otomatik-vites-dag-bisikleti-27-717-s-k-p-HBCV0000127PTK...
  4. saytomo

Sesimi degerlendirmek istiyorum

Arkadaslar merhaba. Cevremdeki insanlar sesimin guzel ve tok oldugunu seslendirmenlige cok uygun oldugunu soyluyorlar. Hic tanimadigim insanlar bile online oyunlarda beni Twitch yayincisi sanmislardi. Ancak nerden baslayacagini bilmiyorum. Sizce nerelere basvurmaliyim? Yardimci olursaniz cok...
  5. saytomo

Sakal Tras makinesi onerisi

Sinek kaydi tras makinesi bakiyorum. Jilet kadar olmasa bile ona yakin kesmesini istiyorum. 600 TL nin altinda olsun.
  6. saytomo

1000 TL altı Bluetooth kulaklık önerisi

Silikonlu ve ANC'li kualklik bakiyorum. Tcl move s600 modelini dusunuyorum.
  7. saytomo

Sounpeats H2 alınır mı

Su an 748 TL fiyattan Trendyol'da satiliyor.Bu fiyata alinir mi? Önerilere acigim
  8. saytomo

Samsung A12 alınır mı?

https://www.trendyol.com/general-mobile/gm-21-pro-128gb-6gb-ram-super-siyah-new-edition-p-108404532?merchantId=460815 Bu fiyat bandında GM 21 PRO öneririm. Redmi Note 9S'den hem daha iyi hem daha uygun. Redmi Note 10 ile karşılaştırılıyor zaten. Bu arada bu telefonu birkaç aydır kullanıyorum.
  9. saytomo

İyi geceler yazmayan kız

Kızdan ayrıldım. Foruma cevap vermeyi unutmuşum. Ve şu an gayet iyi hissediyorum o beni kaybetti. Zaten pek de bağlanmamıştım. Lakin sabahları günaydın mesajıyla uyanmak gerçekten çok hoştu. Onun yazdığını fark edip yatakten mutlu mutlu ayrılıyordum. Dğn babam geldi faturanın günü geçmiş diye...
  10. saytomo

İyi geceler yazmayan kız

Böyle deyince bırakasım geliyor bu işi. Çok sağ ol.
  11. saytomo

İyi geceler yazmayan kız

Güzel anlatmışsınız fakat kariyerimi engellemiyor. Hatta bir takım lmtü şeylerdeb uzak tutuyor beni. En basidinden (19'uma gireceğim bu sene) bu yaşlarda ister istemez her erkeğin dışarda gözü olur onunla tanıştığımdan beri inan eskisi gibi bakamıyorum. Hele ki internette açık saçık şeyler gözüm...
  12. saytomo

İyi geceler yazmayan kız

Onun böyle olmadığına eminim.
  13. saytomo

İyi geceler yazmayan kız

Evet, evet ne iyi gecelerim var ne günaydınım. Ben yazdığımda karşılığım geliyor. Anlamıyorum her şeyi ben başlatıyorum. Başlattığımda güzel akıyor lakin o başlatmıyor. Acaba beni kullanıyor mu? Oyalıyor mu diye düşünüyorum.
  14. saytomo

Tcl move s600 indirime girer mi

Bu kulakligi forumda cok onerdiler. Indirime girmesini beklemeli miyim yoksa farkli bir kulakliga mi yonlenmeliyim? Silikonsuz onermeyiniz.
  15. saytomo

Soundpeads T3 vs Haylou W1

Telefonum 5.0'ı destekliyor. 5.2'nin getirdigi hicbir avantaji kullanamaz miyim
  16. saytomo

Bluetooth versiyonu kafama takılıyor. TCL'ninki 5.0 iken W1 5.2. Daha güncel.
  17. saytomo

Ses kalitesi daha onemli bana gore. Yorumun icin sag ol simdi biraz daha w1 almaya kaydim.
  18. saytomo

Do Dostum guzel oneride bulunmussun fakat silikonsuz istemedigimi belirtmistim. Sayet isteseydim soundpeads air3 alirdim.
  19. saytomo

Haylou gt1 plus kullanmistim. Ayni tarz kulakliklar. O tip almak istemiyorum.
  20. saytomo

Neden?
Top Bottom