Arama sonuçları: *

• Users: saytomo
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. saytomo

Sistem Tasarım Sorusu Çözebilecek Birisi

Bu sorularda yardımcı olabilecek birisi var mı?
  2. saytomo

Hangi bisikleti tercih etmeliyim

Genel olarak şehir içinde kullanacağım. 178 cm boyum var. Amörtisörsüz bisiklet bakmıyorum. 4k'nın altında ürün istiyorum. İki ürün seçtim. https://www.hepsiburada.com/trendbisiklet-vento-27-5-cift-kat-aluminyum-jant-onden-amortisorlu-21-otomatik-vites-dag-bisikleti-27-717-s-k-p-HBCV0000127PTK...
  3. saytomo

Sesimi degerlendirmek istiyorum

Arkadaslar merhaba. Cevremdeki insanlar sesimin guzel ve tok oldugunu seslendirmenlige cok uygun oldugunu soyluyorlar. Hic tanimadigim insanlar bile online oyunlarda beni Twitch yayincisi sanmislardi. Ancak nerden baslayacagini bilmiyorum. Sizce nerelere basvurmaliyim? Yardimci olursaniz cok...
  4. saytomo

Sakal Tras makinesi onerisi

Sinek kaydi tras makinesi bakiyorum. Jilet kadar olmasa bile ona yakin kesmesini istiyorum. 600 TL nin altinda olsun.
  5. saytomo

1000 TL altı Bluetooth kulaklık önerisi

Silikonlu ve ANC'li kualklik bakiyorum. Tcl move s600 modelini dusunuyorum.
  6. saytomo

Sounpeats H2 alınır mı

Su an 748 TL fiyattan Trendyol'da satiliyor.Bu fiyata alinir mi? Önerilere acigim
  7. saytomo

İyi geceler yazmayan kız

Evet, evet ne iyi gecelerim var ne günaydınım. Ben yazdığımda karşılığım geliyor. Anlamıyorum her şeyi ben başlatıyorum. Başlattığımda güzel akıyor lakin o başlatmıyor. Acaba beni kullanıyor mu? Oyalıyor mu diye düşünüyorum.
  8. saytomo

Tcl move s600 indirime girer mi

Bu kulakligi forumda cok onerdiler. Indirime girmesini beklemeli miyim yoksa farkli bir kulakliga mi yonlenmeliyim? Silikonsuz onermeyiniz.
  9. saytomo

Soundpeads T3 vs Haylou W1

Ses kalitesine cok onem veriyorum. Silikonsuz onermeyiniz. T3'un surucu capi daha buyuk. Fiyatlar yakin. Hangisini tercih etmeliyim? Ya da daha iyi onerebileceginiz tws kulaklik var mi?
  10. saytomo

GM 21 Pro 3400 TL'ye alınır mı?

Bütçem 3500-3600 TL. Samsung istemiyorum. GM 21 Pro'yu almayı düşünüyorum. Öneriniz var mı başka?
  11. saytomo

LG G3 root atamıyorum android 11

Telefona root attık ve Lineagos yükledik. Şu an android sürümü 11. Ancak bir şekilde hem root gitti hem de twrp şimdi ise root atamıyom. İnternette android 5 ve 6 aiçin anlatmışlar. Denedim hiçbirinde olmadı. Amacım root atıp twrp yükleyip farklı rom'lar yükleyebilmek.
  12. saytomo

Hangi ekran kartlarını kullandın?

Başlık yeterince açık. İlk ben başlıyorum arkadaşlar. Bakalım kimler neler kullanmış? Az çok yaşlar ortaya çıkar. :) 1) Ati RADEON x1550 Series DDR2 512 MB 64Bit 2) XFC HD6570 GDDR3 1GB 128Bit AMD RADEON DX11 3) PowerColor HD6570 GDDR3 2GB 128Bit AMD RADEON DX11 4) ASUS GeForce GTX960 ROG...
  13. saytomo

Civilization 6 oynayacak arkadaş

Abimle beraber sık oynadığımız bir oyun. Sürekli BOT'larla oynuyoruz fakat artık gerçek bir oyuncu istiyoruz. Online yabancılarla oynamak istemedik. Bizimle oyun oynayacak birilerini arıyoruz. Genelde akşamları oynuyoruz. Saat 18'den sonra. Lütfen çekinmeyin eğer sevdiğiniz bir oyunsa iletişim...
  14. saytomo

Valorant TPM hatası H110m anakart

TPM'yi açtım biostan yeni format attım bir sorun yaşamadım ama oyuna girerken hata veriyor.
  15. saytomo

Monitörüm kendi kendine kapanıyor

Acer KA242YBI ve ASUS GT 1030 kullanmaktayım. Windows 10 Pro var ve driverlar güncel. Bilgisayarı kullanırken ara ara bir anda monitör kapanıp yani siyah olup geri açılıyor. Birkaç saniye sürüyor bu olay. Elimde Acer'in benzer bir monitörü daha vardı onu da denedim ama nafile yine aynı sorundan...
  16. saytomo

Ekranım 1 saniyeliğine kapanıp hemen açılıyor

Merhabalar, Acer monitör kullanmaktayım. Son 1 aydır başlıkta belirttiğim sorunla karşı karşıyayım. Ekran kapandığında tık diye bir ses geliyor. Servisi aradım ekran kartını güncelle dedi. Ekran kartım ASUS GT 1030. Sürücüsü güncel. Daha sonra evdeki başka bir Acer monitörü kendi bilgisayarıma...
  17. saytomo

Windows 11 Valorant van 9001 hatası

ASUS H81M-K anakart ile Intel i3-4170 işlemciyi kullanıyorum. TPM 2.0 özelliği yok ama Windows 11'i yükledim. Şimdi ise Valorant'a girerken bu hatayı alıyorum. TPM bypass yaptım oyun açılıp kısa bir süre sonra yine aynı hatayı verdi. Secure Boot UEFI ayarında.
  18. saytomo

Sokağıma Nasıl Fiber Çekebilirim?

VDSL 17a profilini kullanmaktayım. 63 Mbps'lik hızım var. PING 5-6 ms. Sokağıma fiber çekilmesini istiyorum. Ne yapabilirim nereye başvurmalıyım?
  19. saytomo

Üniversite Tercih Listem 83,808 Sıralama

Merhaba, sıralamam 83,808. Bilgisayar mühendisliği bölümü okumak istiyorum. İstanbul'da okuyacağım. Bunları nasıl sıraya sokmalıyım? Hangisi daha iyi? Önerebileceğiniz başka bir üniversite var mı?
  20. saytomo

Keenetic Extra DSL vs ZyXEL VMG3625-T50B

Hangi modemi tercih etmeliyim? Ev kullanıcısıyım. 100 Mbps'lik internet paketi kullanıyorum. Kararsızım.
Top Bottom