Arama sonuçları: *

1. A

Forza Horizon 4 Oyundan Atıyor

internete ekran kartının modelini girip anasayfasından driverin en sondan bir öncekini seçip yükle diyin
  2. A

güncelleme gelene kadar oyundan atmaması için yapılabilir. Ama geçici bir çözüm dediğiniz gibi.
  3. A

Ekran kartı driverınızı bir önceki sürümünü yükleyin. bende sorun böyle çözülmüştü
  4. A

Forza Horizon 4 Oyun Yanıt Vermiyor

Oyunu steam üzerinden oynuyorsanız ekran kartınının bir önceki sürümünü yükleyin. Aynı sorunu yaşıyordum bu şekilde çözüldü. Bunu deneyebilirsiniz
  5. A

Forza Horizon 5 aniden kapanıyor

Aynı sorunu forza horizon 4 te yaşadım. Oyun eğer steamda ise ekran kartının driverinı bir önceki sürümünü yüklemek gerekiyor. Bu çözümü deneyebilirsiniz.
  6. A

🔥Vatan PC Yeni Sistem Geldi🔥

Siparişiniz onay bekliyor diyor.Karttan parayı çekmiş inşallah onaylanır.
  7. A

Yardım Anakartım bozuldu.1155pin i5 2400 işlemci için anakart önerisi lazım

İşlemcim i5 2400, eski bir pc kullanıyorum ddr3 bu işlemciye uygun anakart bulabilir miyim acaba ?
  8. A

Bilgisayara hdd bağlayınca ssd deki oyun takılma yapıyor

Bilgisayarımda Adata 240gb ssd var ve Windows dahil her şey bu ssd ye yüklü. Dün bilgisayara sata kablosuyla içi boş hdd bağladım ve sonrasında ssd de olan valorant oyun içinde takılmalar yapmaya başladı. Sorun nedir acaba?
  9. A

Gamepower Medusa alınır mı yoksa Gamepower JIN Rainbow almak daha mı mantıklı

Medusa'nın mikrofonu, ses kalitesi yeterli 2 yıldır kullanıyorum. Ancak kulak pedleri çok sert en başta sonradan kullandıkça yumuşuyor. 2 yılın sonunda dökülmeler başladı pedlerin derisinde yavaştan ve 5 saat üzeri kullanımda sol kulağımda hafiften bir acı-ağrı oluşuyor. Not:Gözlükle kullanıyorum
Top Bottom