Arama sonuçları: *

1. T

ekranlar gidiyor ekran kartı driver siliniyor

aynen dostum benimde öyle şuan uğraşıyorum hala cözmeye bakalım sonum hayır olsun :)
  2. T

beyler bir el atın şu olaya ne yapmam lazım bilmiyorum kafayı yemek üzereyim
  3. T

dostum şöyle söyleyim az önce saatlerdir valodaydım hiç bişi yoktu pubg ye girer girmez yaptı mesela ramlerde bişi cıkcağını sanmıyorum 4 adet var cl 16 32 gb lıktek tek denedim ondna kaynaklı değil
  4. T

ssd kullanıyorum yeni aldım hatta bu arıza için samsung evo970pro aldım işletim sistemi onda kurulu onun haricinde başka ssdlerde kullandım sorun yine var
  5. T

yaptım dostum ama belli bir süre sonra yine aynısını yapmaya devam ediyor bi aralar ne güzel düzelmişti akşam cıldırdım kırıcaktım az daha pcyi stres testlerine falan soktum ozamanlar bişi yapmıyor oyunda hop ekranlar gidiyor.. .s
  6. T

Amd sistemim var oyunlarda birden siyah ekran alıyorum 1.resimdeki gibi ondan sonra actığımda pcyi sadece tek ekran geliyor 2.resimdeki gibi ekran kartı driver siliniyor 3 resimdeki gibi ondan sonra eski sürümleri yükelemem gerekiyor ondan kendisine geliyor ama yine döngü 1 . resime dönüyor...
Top Bottom