Arama sonuçları: *

1. PieCat

Hangi mousu almalıyım?

şu anda devour s kullanıyorum ama artık bazı fonksiyonları çalışmamaya başladı ve üstü aşınmaya başladı bende yeni mouse almaya karar verdim fakat ne mouse alacağımı bilmiyorum steelseries klavyem olduğu için steelseries mouse almayı düşünüyorum ama steeleseries mouseler pek iyi değil denmiş...
  2. PieCat

❌İndirim Bitti! Samsung 990 Evo 2509TL

Akakcede şuan 3500 küsür den 2500 küsüre dusen m2 ssd https://www.akakce.com/ssd/en-ucuz-samsung-990-evo-mz-v9e1t0bw-pci-express-4-0-1-tb-m-2-fiyati,534508541.html
  3. PieCat

arkadaşlar bu fiyat normalmi

Çok
  4. PieCat

monster laptop alınır mı? ve neden alınmaz?

Oyun oynamak icin mi yoksa ünide kullanmak icin falan mı
  5. PieCat

monster laptop alınır mı? ve neden alınmaz?

Bende monster laptopu degilde başka bir urununu almak uzereydim arastirinca ona da kötu demisler bence mosterin kaliteli ürünü yok
  6. PieCat

İnternetim 1mbit'e düştü

Ethernet kablosundaki temssizligi kontrol edin veya evde basak bir bilgisyar varsa ayni kablo ile onda da deneyin
  7. PieCat

Windows XP ISO doyası

Archive.org da buldum iso Türkçe link
  8. PieCat

Laptopta iki adet monitör gözükme sorunu

Ekran karti girislerinde donüşturücü takılıysa diger taraf takili olmasa bile gösterebiliyor
  9. PieCat

Raider 125 motordan ses geliyor

oyle bir sorun yaşamadım hic
  10. PieCat

Mikrofonlu kulaklik onerisi 700 tl

Oyun ici cizirti sesi pek rahatsiz etmiyor evde mei rgb var pedleri yirtildigindan kullanmayi birakmistim denerim sizi bilgilendiririm
  11. PieCat

Geforce now gibi servislere mod desteği geleceğini düşünüyor musunuz?

Hocam ets 2 de mod kurabiliyorsun ben yapmıştım ama bu geforce now gtx 1060 kullanma olayindan sonra geforce now kullanilmaz bence
  12. PieCat

Honda'nın motorların logosu ile Honda'nın Arabarındaki logolar neden farklı

Teşekkürler cevabiniz için
  13. PieCat

Gamepowerin kulakliklarivar çoğu 7.1 ama cızırtı sesi olabiliyor
  14. PieCat

Anladim olabilir cevabiniz için teşekkürler
  15. PieCat

James Donkey 710 öneririm arkadaş almıştı bir şikayeti olmadi daha
  16. PieCat

Windows XP ISO doyası

Aman hocam internete bağlamayın birçok açığı var diye duydum
  17. PieCat

❌İndirim Bitti! Msi Force GC20 V2 1,499₺

Bende var bu kol hiç sorun yasamadim sadece hizli pisleniyor birde r1 l1 tuşlari bana çok kalitesiz geldi bilemedim ama yaninda android uyumlu kablo da veriyorlar geforce nowda oynarsın benim cok işime yaradi o açıdan bende bu fiyatlara almıştım amazondan
  18. PieCat

Yolda yururken aklıma geldi bu soru ne de olsa BMW, yamaha ayni logoyu kullanırken neden hondanın motorunda farkli bir logo var yani. Araştırdım bulamadım bisey.
  19. PieCat

SteelSeries Apex 5 belirli renk modlarında klavyeden gelen cızırtı sesi

Ben gonderdim hocam numlocktaki enter tuşu ve ayni ses vardi 1 hafta sonra 0 ürün gonderdiler hala ayni sorun var ve enter tusunun hissiyati cok kotu red switch sesi cıkartiyor ama yine gondermeyi dusunmuyorum klavyeyi vatandan almıştım
  20. PieCat

Q klavye mi F klavye mi anlayamadım

f klavye zor bulursun tr düzeni dediği de virgül farklerının yerine ü,ğ,ç gibi harfleri koyuyor
Top Bottom