Arama sonuçları: *

• Users: Asdew
  • Order by date
  1. Asdew

VALORANT GİRİŞTE BU HATAYI ALIYORUM

2. Asdew

BU SİSTEM ROAD 96 ÇALIŞTIRIR MI?

laptop ile oynadığım için korkuyorum biraz zorlamayayım ısınmasın falan diye
  3. Asdew

peki multiplayer var mı remote play var gözüküyor da
  4. Asdew

Merhaba arkadaşlar road 96 oyununu almayı düşünüyorum laptop kullanıyorum özelliklerim : i7 10750h rtx2060 1tb hdd 500ssd 16gb ram w10 . Ve çok laptopu yoran bir oyun mudur öyle oyunları tercih etmiyorum rdr 2 mesela
  5. Asdew

MİNECRAFT XBOX VE PC BİRLİKTE OYNANIR MI

normal bi dünyaya girmek oluyor mu işte 3 kişi klasik
  6. Asdew

sunucu nasıl açılıyor oyun içinde mi
  7. Asdew

3 Arkadaşız birimizde xbox da minecraft var diğer ikimiz xbox game pass ile minecraft girsek 3 ümüz birlikte oynayabilir miyiz?
  8. Asdew

BU GÜNCELLEME NEDİR YAPILMALI MI ?

nasıl kontrol edeceğim laptop değil mi sizinki de
  9. Asdew

en yükseğe mi çekmem lazım yani laptopta değiştirilmiyormuş o ayar diye biliyorum 1671982639 bios ayarlarını sıfırlayınca laptopu ilk aldığım ayarlara mı döner
  10. Asdew

ben ilk biosumu yaptıktan sonra performans düşüklüğü oldu fps olarak ısınmayı bilmiyorum ölçmedim 2. bios ta bişey değişmedi bios ayarları varsayılana dönmüş olabilir dedi sorduğum kişiler onu sıfırlamam mı lazım laptopu ilk aldığım zamanki performansa dönmesi için 1671982040 kanka yukarıda...
  11. Asdew

teşekkür ederim . Peki o ayarları tekrar eskisine çevirmek mümkün mü?
  12. Asdew

İyi Günler . Böyle bir güncelleme geldi yapmalı mıyım? Daha önce haziran ayında ve eylül ayında yaptım Bios haziran da yaptığımdan sonra bir fps düşüşü oldu. Bios ayarları sıfırlanmış büyük ihtimal öyle söylediler . Bunu yapayım mı ? Bios ayarlarını laptopu aldığım zamanki ayarlara çevirebilir...
  13. Asdew

Bu güncelleme nedir?

Teşekkür ederim nasıl yapıcam Bios ayarlarını bi videosu falan var mı teknik servis mi yapsın zaten bakıma vericem
  14. Asdew

Bu güncelleme nedir?

İyi Günler . Böyle bir güncelleme geldi yapmalı mıyım? Daha önce haziran ayında ve eylül ayında yaptım Bios haziran da yaptığımdan sonra bir fps düşüşü oldu. Bios ayarları sıfırlanmış büyük ihtimal öyle söylediler . Bunu yapayım mı ? Bios ayarlarını laptopu aldığım zamanki ayarlara çevirebilir miyim
  15. Asdew

Bios güncellemesi sonrası fps düşüşü

ne yapmam lazım teknik servise mi vereyim
  16. Asdew

Bu bios güncellemesi yapılmalı mı

Lenovo laptop kullanıyorum daha önce böyle değil de normal güncelleme sonrası bir BIOS güncellemesi oldu ve CS:GO'da FPS olaarak düşüş olduğunu fark ettim şimdi bu BIOS güncellemesini yapmalı mıyım bir sorun olur mu yoksa daha mı iyi olur? Özellikler RTX2060 16 GB RAM 500SSD 1TB HDD Windows 10.
  17. Asdew

driver falan nerden sıfırlanıyo windows tamam da bide w10 lisansı falan gider mi
  18. Asdew

Ben birkaç gün önce BIOS güncellemesi yaptım yani güncelleme sonrası kendisi oldu ve FPS olarak oyunda performans düşüklüğü oldu ( CS:GO'da denedim). Lenovo müşteri hizmetlerine yazdım, Windows sıfırlamayı deneyebilirsiniz dedi. Bunu yapmalı mıyım, bir şey düzelir mi? Laptop kullanıyorum...
  19. Asdew

Windows sıfırlama işe yarar mı veya bios eski sürüme dönülür mü

Laptop ta xmp açılmıyor diye biliyorum
  20. Asdew

ANTALYA DA TURİSTLER HANGİ OTELLERDE OLUR

Antalya da belek ve kemer bölgesindeki otellerde falan en çok hangilerinde alman ve Rus turist var veya yabancı konseptli oteller var
Top Bottom