Arama sonuçları: *

1. S

i3 12100F için en iyi ekran kartı nedir

teşekkürler hocam 1702487634 çektim hocam eyvallah :D
  2. S

i3 12100F için en iyi ekran kartı nedir

i3 12100f işlemciye sahibim suan da gtx 1650 kullanıyorum bana en iyi performans için işlemcime göre ekran kartı önerir misiniz fiyat fark etmez ben rtx 3060 ya da 4060 düşünüyorum ama darboğaz yapar mı
  3. S

sistemimi windows 11e yükseltemiyorum

arkadaslar her sey iyi hos sadece güvenli önyüklemeyi açmamı istiyor giriyorum bios buluyorum açıyorum F10 yapıyorum sistemi yeniden baslatıyorum yine bios atıyor guvenli önyüklemeyi açınca sistemi başlatacak bir boot device ssd ya da hdd görmüyor ve windows gelmiyor güvenli önyüklemeyi...
  4. S

Laptop işlemcimi değiştirmek istiyorum

tabii hocam kontrol ettim pinli 1699092127 tamamdır hocam sağolun
  5. S

O tarz işlemcilere bakmadım şunu takarsan daha iyi performans alırsın diyeceğin bir işlemci varsa bakıp önerir misin sana zahmet hocam
  6. S

Arkadaşlar merhaba işlemcisi değiştirilebilen bir laptoba sahibim şuan da içersinde i5 2410m isimli ikinci nesil mobil işlemci var ben bunu i7 3540m yani 3. Nesil bir işlemciye yükseltebilir miyim yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler
  7. S

Pc çalışıyor ama görüntü yok

Bios güncellemesi sonradı düzeldi sorun :)
  8. S

Steam düşük indirme hızı alıyorum yardım

Merhabalar 1000/1000 mbpslik internete sahibim ama steamde saniyede 25mb indirme hızı alıyorum hatta bazen kesiliyor belli bir saniye indirmiyor ama google driveda indirme yaparken saniyede 89mb indirme hızını görüyorum ve çok nadir 75mblere düşüyor sorun nedir steamdeki indirme hızımı nasıl...
  9. S

Ram overclock nasıl yapabilirim

Oyunlarda fps artışı sağlar
  10. S

Ram overclock nasıl yapabilirim

Arkadaslar sistemim gigabyte h310m s2 2.0 i5 9400F işlemci 8 gb ddr4 2400mhz ram rami overclock yapmak istiyorum biosdan XMP aradım frekans arttırmak için ama bulamadım rame o.c yapma imkanım var mıdır? Yoksa anakartım sadece 2400 mhz ram mi destekliyor?
  11. S

Kart acayip temiz pinleri falan da öyle yani arkadaşım başka bir ddr4 ram bulup getirecek öyle tekrar denicem sorun yine olmazsa dediğiniz gibi bios güncel olmayabilir ama onun içinde 8. Nesil işlemci şart nerden nasıl bulurum bilemiyorum 1671265512 Farklı bir ramle denicem no signal hataları...
  12. S

Vallahi benden sağlamlar milimetrik yamulma bile yok :D
  13. S

İşlemci pinlerimi hocam
  14. S

Psu sağlam hocam 2.5 aylık daha aerocool marka şuan eski ddr3 sistemimi taktım onu kullanıyorum ve rahatlıkla besliyor sistemi ayrıca bios pilini söküp taktım sorun çözülmedi
  15. S

Hocam arkadaşım önceden çalıştığını söyledi
  16. S

Hocam o da bilmiyor elinde monitör ya da herhangi bir sistemi yok elinde duruyomuş bana verdi set halinde ben en son herşeyi denedikten sonra artık ramden şühpeliyim ya da anakart bozuktur bilemiyorum
  17. S

Hocam o hatayı yapacak kadar acemi değilim ekran kartına taktım sistemi ateşledim kartın fanları döndü diğer fanlar dönüyor işlemci fanı dönüyor ama sıfır görüntü anakartın logosu bile gelmiyor
  18. S

Evet hocam gtx 960 takılı
  19. S

Arkadaşlar dün arkadaşımdan anakart işlemci ram set aldım kurdum bilgisayarın fanları dönüyor işlemci fanı dönüyor ama anakart markasının logosu ekrana bile gelmiyor rami söküp silgi ile temizleyip diğer slota taktım bios pili değiştim sorun yine aynı acaba anakartın ekran kartı slotumu bozuk...
  20. S

Anakart güç bağlantısı 8 pin

arkadaslar anakart dell vj4yx model bir anakart anakart güç girişi 24 pin yerine 8 pin ben bu anakartı nasıl kullanabilirim yardımcı olur musunuz lütfen
Top Bottom