Arama sonuçları: *

• Users: SezzyBeast
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. S

i3 12100F için en iyi ekran kartı nedir

i3 12100f işlemciye sahibim suan da gtx 1650 kullanıyorum bana en iyi performans için işlemcime göre ekran kartı önerir misiniz fiyat fark etmez ben rtx 3060 ya da 4060 düşünüyorum ama darboğaz yapar mı
  2. S

sistemimi windows 11e yükseltemiyorum

arkadaslar her sey iyi hos sadece güvenli önyüklemeyi açmamı istiyor giriyorum bios buluyorum açıyorum F10 yapıyorum sistemi yeniden baslatıyorum yine bios atıyor guvenli önyüklemeyi açınca sistemi başlatacak bir boot device ssd ya da hdd görmüyor ve windows gelmiyor güvenli önyüklemeyi...
  3. S

Laptop işlemcimi değiştirmek istiyorum

Arkadaşlar merhaba işlemcisi değiştirilebilen bir laptoba sahibim şuan da içersinde i5 2410m isimli ikinci nesil mobil işlemci var ben bunu i7 3540m yani 3. Nesil bir işlemciye yükseltebilir miyim yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler
  4. S

Steam düşük indirme hızı alıyorum yardım

Merhabalar 1000/1000 mbpslik internete sahibim ama steamde saniyede 25mb indirme hızı alıyorum hatta bazen kesiliyor belli bir saniye indirmiyor ama google driveda indirme yaparken saniyede 89mb indirme hızını görüyorum ve çok nadir 75mblere düşüyor sorun nedir steamdeki indirme hızımı nasıl...
  5. S

Ram overclock nasıl yapabilirim

Arkadaslar sistemim gigabyte h310m s2 2.0 i5 9400F işlemci 8 gb ddr4 2400mhz ram rami overclock yapmak istiyorum biosdan XMP aradım frekans arttırmak için ama bulamadım rame o.c yapma imkanım var mıdır? Yoksa anakartım sadece 2400 mhz ram mi destekliyor?
  6. S

Pc çalışıyor ama görüntü yok

Arkadaşlar dün arkadaşımdan anakart işlemci ram set aldım kurdum bilgisayarın fanları dönüyor işlemci fanı dönüyor ama anakart markasının logosu ekrana bile gelmiyor rami söküp silgi ile temizleyip diğer slota taktım bios pili değiştim sorun yine aynı acaba anakartın ekran kartı slotumu bozuk...
  7. S

Anakart güç bağlantısı 8 pin

arkadaslar anakart dell vj4yx model bir anakart anakart güç girişi 24 pin yerine 8 pin ben bu anakartı nasıl kullanabilirim yardımcı olur musunuz lütfen
  8. S

Windows ekranından sonra ekran kapanıyor

Dün gtx 960 ekran kartı aldım eve geldim taktım monitörümde hdmi girişi olmadığı için dönüştürücü ile taktım bilgisayarı açıyorum masaüstü ekranı geliyor şifreyi giriyorum ve no signal hatası verip ekran kapanıyor kasa çalışmaya devam ediyor sorun nedir nasıl çözerim lütfen yardımcı olun
  9. S

GTX 960 400W PSU YETERLİMİ

Arkadaşlar merhaba gtx 960 ekran kartı almayı düşünüyorum şuanki sistemimde aerocool vx plus 400w psu bulunmakta gtx 960 ekran kartının tdpsi 120w benim psu 12v kanalından 324w güç veriyor PowerSupply Calculator sitesine sistem bileşenlerimi girdiğimde 328w güç gerektirdiği yazıyor 4 wattdan bir...
  10. S

Ramlere nasıl overclock yapılır?

Arkadaşlar anakartımda intel XMP desteği var fakat sitesinde 1600mhz rame kadar desteklediği gözüküyor bu sayıyı 1866mhz ya da 2133mhz ye çıkartma gibi bir şansım var mı?
  11. S

Ekran Kartı önerir misiniz??

Arkadaşlar selam şuan sistemimde kullandığım GTX 750 ekran kartım yavaş yavaş ömrünü doldurdu bana GTX 750 den daha performanslı bir ekran kartı önerir misiniz? bütçem 1500 TL Sistemim i3 3210 işlemci 8 GB Ram 120 GB SSD 320 GB HDD Asus GTX 750 4 Tane ARGB Fan Esc H61-H2 M17 v1.0 anakart...
  12. S

i7 2600 vs i5 3470 hangisi iyidir

Merhaba arkadaşlar şuanki h61h2-m17 anakartımın işlemcisini yükselteceğim sizce i7 2600 mü almalıyım i5 3470 mi hangisinin oyun performansı daha iyidir şuan sistemimde i3 3210 işlemci var şimdiden teşekkürler.
  13. S

GTX 750 EKRAN KARTININ FANI DURUP ÇALIŞIYOR NEDEN?

Arkadaşlar asus gtx 750 ekran kartına sahibim fanı duruyor ses çıkarıp tekrar çalışıyor duruyor ses çıkarıp tekrar çalışıyor sorun fandamı yoksa driver kaynaklı olabilirmi çünkü driver kurduktan sonra yapmaya başladı yardımcı olursanız sevinirim bu şekilde kullanmak istemiyorum
  14. S

400w PSU Amd HD 6870 ekran kartını beslermi?

Arkadaslar Aerocool marka 400w psu ile amd hd 6870 ekran kartını çalıştırabilirmiyim? İşlemcim: i3 3210 Ram: 8+2=10 GB Kasada 4 tane rainbow fan var HDD: WesternDigital Blue 320gb SSD: Bugatek 120 GB HD 6870 kartın tdp'si 151w 2x6 pin güç girişi bulunmakta
  15. S

BİLGİSAYARIN KAPANMASI ÇOK UZUN SÜRÜYOR NEDEN?

Arkadaşlar selam bu konuyu açma sebebim bilgisayarımın kapanırken çok uzun bir süre içerisinde kapanması geçen hafta mavi ekran sorunu için bir konu açmıştım ve ram kaynaklı olduğunu öğrenmiştim ramlerimi değiştirdim ve mavi ekran sorunum ortadan kalktı fakat bu seferde bilgisayar çok yavaş...
  16. S

Mavi̇ Ekranı Neden Alıyorum?

Arkadaşlar selam her gün düzenli olarak mavi ekran hatası almaktayım :D bu hatayı neden alıyorum anlayan arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim.. WinDbg ile minidump klasöründe aldığım son mavi ekran hatasını inceledim çıkan sonuç bu; A kernel component has corrupted a critical data...
  17. S

Lütfen Yardim Moni̇tör Out Of Range Hatasi Veri̇yor

Arkadaşlar monitörümün desteklemediği bir çözünürlüğü seçtim ve out of range hatası alıyorum düzeltmek için ikinci bir monitörüm var fakat onunda bozulacağı tuttu ekranı gidiyor gelmiyor ben bu sorunu nasıl çözerim biosa girsem biosdan güvenli mod açabilirmiyim yardım ederseniz sevinirim
  18. S

GTA 5 DX 10 VS DX 11

Arkadaşlar GTA 5'i dx 10 mu yoksa dx 11 demi oynamalıyım yardımcı olur musunuz Sistemim; İntel i3 3210 3.20 ghz radeon hd 5570 1 gb (dx 11 destekliyor) 4 gb ddr3 1333 mhz ram
  19. S

Epic Games GTA 5 doğrulanıyor hatası...

Arkadaşlar Epic Games den uzun uzun bekledikten sonra 111 gb GTA 5 yüklemesini tamamladım fakat "DOĞRULANIYOR" kısmında diskin okuma hızı %67'ye kadar normal 80-100 mb arası %67 den sonra diskin okuma hızı 0-500 kb aralığına düşüyor dün gece de denedim aynısı oldu şuan da da aynısı oluyor %67...
  20. S

DVI VS VGA

Arkadaşlar monitörümde hem VGA hem DVI giriş bulunmakta HDMI yok ekran kartımda da DVI ve VGA var ben şuan VGA kullanıyorum sizce VGA kullanmaya devam mı edeyim yoksa DVI girişimi kullanayım? Aralarında ki fark nedir?
Top Bottom