Arama sonuçları: *

• Users: yaWzuWu
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Y

Yardım Geforce Now ödeme yaparken hata alıyorum

bugüne özel geforce now indirimi var ve bende üyeliğimi yenilemek istedim ancak hata alıp duruyorum ödeme gerçekleştiremiyorum sebebini bilen var mı siteden kaynaklı olabilir mi ve müşteri hizmetleri var mı bunların
  2. Y

İngiltere yazılım mühendislik sınavı

merhabalar bi kaç ay sonra ingiltereye gideceğim okumak için 1 sene hazırlandıktan sonra üniversite sınavına gireceğim yazılım mühendisliği okumak istiyorum ancak hangi sınava girmem gerektiğini bulamadım bilginiz varsa yardımcı olabilir misiniz
  3. Y

AC Valhalla New Game+

selamlar ac valhalla da new game+ ı nasıl kapatabilirim (hesap satın aldım yeni save açtıgımda 4 5 tane eşya geliyor her kategori için)
  4. Y

Papara ile ödeme yapamıyorum

yeni üye oluyorum ilk defa ödeme yapacağım kart bilgilerini giriyorum "Bankanız tarafından gönderilen tek kullanımlık doğrulama kodunu giriniz" yazıyor ancak kod gelmiyor yardımcı olabilir misiniz aynı sorunu yaşayıp çözen var mı
  5. Y

CSGO Hellcase bakiye yüklenmedi

5 dolarlık bir bakiye yatırımı yaptım yarım saat önce fakat hesabıma hala gelmedi ticket atacaktım ancak "transaction id" diye bir şey istiyor nereden bulabileceğime dair bilgisi olan var mı
  6. Y

Defender Control açılmiyor

windows defenderı kapatmaya çalışiyorum kayit defterini falan her şeyi denedim olmadı son çare defender control kaldı defender controlü açmaya çalıstığımda kötü amaçlı dosya deyip engelliyor nolur yardım edin
  7. Y

RAM aktarımı mümkün olabilir mi

evde 2 tane laptop var ikisi de 4 gb ram birinin ramindan 2 gb yi digerine aktarabilir miyim bilgisayarcıda?
  8. Y

WİN 7'den WİN 10'a geçmek mantıklı olur mu?

laptopum biraz eski win 10 da ne performans verebileceğini kestiremiyorum sizin kararlarınıza bırakıyorum Sistem derecelendirmesi 4.0 işlemci i5 3210 ram 4gb 64 bit ekran kartları İntel HD graphics 4000 / AMD radeon HD 7670M valorant/csgo gibi oyunlarda oyun performansım ne olur düşer mi?
Top Bottom