Arama sonuçları: *

1. A

Imei kayıt edildikten ne kadar sonra açılır

E-Devlet üzerinden 22 Nisan da Cihazım imei kayıt işlemini yaptım ama E-Devletten imei sorugulaması yaptığımda hâlâ kayıt işleminin yapılmadığını gördüm. Tamam araya bayram girdi de Pazartesi, Salı, şimdi de Çarşamba günündeyiz hâlâ daha kayıt olmadı yoğunluk mu var ne var, bilmiyorum ama parayı...
  2. A

PC ye Type C kablo takınca çökmesi

Merhaba arkadaşlar, ben telefonumu Type-C üzerinden bilgisayarıma bağlamak istiyorum, anakartım da USB Type-C 3.2 g1 var ama telefon mu ne zaman anakarta taksam bilgisayar reset atıyor kendine, çöküyor yani. Anakartım Asus Tuf Z490 Plus bunun sebebi nedir bulamadım çok saçma geldi bana. Bilen...
  3. A

Windows Kurulum Hatası

Windows 10 pro superlite GhostSpectre Kurulumunu yaparken bir anda kurulum duruyor ve bir hata veriyor hata şöyle "Windows cannot install required files. Make sure all files required for installation are available, and restart the insallation. Error code: 0x80004005". Kurulumu tamamlayamiyorum...
  4. A

Kapanırken açılma sesi geliyor

Arkadaşlar o program çok önemli değil büyük ihtimalle armory create programından olabilir. Windows kapanırken neden açılış sesi çıktı onu merak ediyorum, ayrica şöyle bir bilgi daha vereyim bilgisayari kapatirken ilk iptale bastim yanlışlıkla sonra tekrar kapata basınca Windows un açılış sesi geldi.
  5. A

Kapanırken açılma sesi geliyor

Oyun oynuyordum normalde hiç takılma olmazdı ama hafif takilmalar oldu sonra ben oyundan çıktım başka bi işim olduğundan sonra bilgisayarı da kapattım ama kapanırken bilgisayarınızda hala açık yazılımlarda ilk steam bide bilmediğim bi yazılım çıktı gri karenin içinde 4 eşit parça kareler var...
  6. A

rOtring HB 0.7 uç neden yok Türkiye'de

Ben bir ara Tombow HB uç kullandım hiç memnun değilim çok rahat kırılıyor kağıta silik yazıyor Pentel de aynı şekilde ama bir ara bir arkadaş yeni kalem almıştı ondan HB rotring denedim inanılmaz derecede kaliteli yazıyor Türkiye de bulamiyorsun ama yurtdışında çok var ama deli gibi vergi...
  7. A

650W psu 3070 ti yeter mi?

Teşekkürler
  8. A

650W psu 3070 ti yeter mi?

10700k + MSI VENTUS X3 RTX 3070 Tİ + TUF Z490-PLUS + 32GB 3200Mhz Ram Cooler Master MWE 650W 80+ Gold Yeterli olurmu? elimde suan bu psu var bu sistemi beslemeye yeterli gelir mi?
  9. A

Ekrandaki Gri Noktalar

Beyler ve bayanlar sorun sanırım çözüldü çok mutluyum hdmi kablosu arizali çıktı kartı başka yere taktim sorun oluşmadi kendi PC me tekrar taktim DP kablosu ile 3-4 saat test ettim her hangi bir sorun bulamadım ayrıca driver silip tekrar kurdum FreeSync gibi ayarlari kurcaladım MSI Afterburner...
  10. A

Ekrandaki Gri Noktalar

Bizzat Almanya'dan cyberport dan
  11. A

Ekrandaki Gri Noktalar

Uluslararası garanti mümkün müdür? Kartı alalı 3-4 ay oldu 1645469736 İntel uhd 630 var ondan ne demek istediniz sanırım deniyecegim
  12. A

Ekrandaki Gri Noktalar

Ekran kartım Asus Tuf Rtx 3060 Ti
  13. A

Ekrandaki Gri Noktalar

Fotoğrafta gördüğünüz gibi ekranda çok nadirende olsa böyle çok renkli noktalar var VRam den şüpheleniyorum ne yapmalıyım kart Almanya'dan alındı. Oyun oynarken şuana kadar henüz bu hata ile karşılaşmadım ama yanip sönen garip gri noktalar 5-10 saniye belirip kayboluyorlar bir daha ne zaman...
  14. A

LG TV YouTube'da 4K Yok

Zaten YouTube uygulamasının içinden 4K çözünürlüğe ulaşamıyorum 720p var en fazla, ancak bazı insanlar tarayıcıdan YouTube açınca düzeldigini soyledikleti icin belirtim 1643050167 Televizyonum Android değil WebOS, kendi tarayıcısından YouTube da açılmıyor beyaz ekranda kutucuklarin olduğu...
  15. A

LG TV YouTube'da 4K Yok

Sıfırlanmıştım o zaman da bir süre bellek yetersiz diye bir hata verip uygulamayı kapatıyordu. Şükür kendi kendine düzeldi o sorun ama YT deki 4K açılmama sorunu devam ediyor
  16. A

LG TV YouTube'da 4K Yok

En son sürüm yüklü 2022 yazıyor son güncelleme tarihi olarak. Hatırlamıyorum sanırım YouTube da hiç 4K açılmadı
  17. A

LG TV YouTube'da 4K Yok

Televizyona Android Flash takmayı da düşündüm ama sadece YouTube içinde Android Flash takmakta mantıklı gelmiyor
  18. A

LG TV YouTube'da 4K Yok

LG WebOS 55UC970V-ZA 4K Televizyonum var YouTube'a girdiğimde en fazla 720p çözünürlüğe ayarlanabiliyor fakat açtığım video 4K ama çözünürlük ayarlarında 720p nin üstü YouTube da çıkmıyor ilginç bir şekilde Netflix de 4K dizi ve film izlebiliyorum. TV nin kendi tarayıcısından YouTube a girmeye...
  19. A

Bilgisayarda Arıza var Açılmıyor ne yapmam lazım?

Cooler Master MWE 650W 80 Gold iyi psu dediler aldık şuan pişmanım, ayrıca şaşkınım da Cooler Master gibi iyi bir markanın böylesine garip ve kolay arıza çıkarması şaşırtıcı. Ne hız aşırtma nede çok zorlicak bir şey yapmama rağmen psu nun patlaması olacak iş değil. Üstelik bu güç kaynağını daha...
  20. A

Bilgisayarda Arıza var Açılmıyor ne yapmam lazım?

Teşekkürler, PC yede şuan çok ihtiyacım vardı neyse sağlık olsun. Allah'tan garantisi var.
Top Bottom