Arama sonuçları: *

1. B

100 yılın bahtsızlığı

herkese merhabalar. ben üni 4. sınıf öğrencisiyim. bu sabah mezuniyet belgemi ne zaman alacam diye öğrenci işlerini aradığım da bana mezun olamayacağımı bir dersimin ekik olduğunu söylediler. bu nasıl mümkün olabilir kaç kez ders kaydı kontrol ediliyor bir yanlışlık olunca( fazla ya da eksik...
  2. B

naim süleymanoğlu filmi

valla ben bulamadım selçuksportsda
  3. B

naim süleymanoğlu filmi

teşekkürler bakacam şimdi
  4. B

naim süleymanoğlu filmi

mobil uygulamamı o
  5. B

naim süleymanoğlu filmi

lütfen arkadaşlar. şu filmin çalışan bir sayfaasını ya da hala bozulmamış bir torrent linkini bilen duyan gören varsa yoruma yazazbilir mi sabahtandır uğraşıyorum
  6. B

Autocad İçin Ofis bilgisayarı

2000-2500 max 3000 TL olarak düşünüyorum
  7. B

Autocad İçin Ofis bilgisayarı

Hepinize selam dostlar. Autocad programı kullanabileceğim ve diğer günlük işlemleri rahatlıkla yapabileceğim uygun fiyatlı bir sistem almak istiyorum. Önerilerinizi bekliyorum lütfen
  8. B

4500 tl bilgisayar toplama

https://www.teknobiyotik.com/teknobiyotik-e2-5-oyuncu-bilgisayari.html ben sanırım bunun işlemcisini r7 2700x ekran kartını 1660 süper yapıp psu 600w a çekecem. bütçemi 250 kadar geçiyor ama bir kere alıp bir daha düşünmek istemiyorum
  9. B

evet öyle
  10. B

rx580 a sıcak bakmıyorum dostum yeni çıkan rakipleri varken
  11. B

benimde aklımdan o geçiyor ama işlemciyle büyütmek istiyorum. işlemciyi r5 2600 veya r7 2700x yapmayı düşünüyorum sence hangisi daha makul ve psu yükseltmem şartmı
  12. B

steam güncelleme için çevrimiçi olmalıdır hatası alıyorum

kablo ile bağlıydı wifi yi denedim yine olmadı. bütün ayarları denedim yine olmadı
  13. B

hayır dostum sadece kasa
  14. B

arkadaşlar merhabalar. gün içinde 3500 liraya sistem için başlık açtım ama telefonumu sattım ve yarına kadar 4500 liralık bir bilgisayar almak istiyorum. değerli görüşlerinizi bildirirseniz sevinirim
  15. B

steam güncelleme için çevrimiçi olmalıdır hatası alıyorum

dostum yüklendi yüklendi sonra tekrar aynısı oldu kafayı yiyecem
  16. B

5 Bin TL Toplama PC

dostum 4500 civarı sistem tavsiyen nasıl olur
  17. B

5 Bin TL Toplama PC

aman diyim 3. nesil ryzenlardan vazgeçme
Top Bottom