Arama sonuçları: *

1. L

Yardım Anker Soundcore liberty 4 nc vs Xiaomi Redmi Buds 5 Pro

Anker Soundcore liberty 4 nc ve Xiaomi Redmi Buds 5 Pro. Bu iki kulaklıktan birini almayı düşünüyorum. Hangisini tavsiye edersiniz acaba?
  2. L

Öneri Baş Parmak Destekli Mouse 1000 ₺

Mouse aldım çok oldu.
  3. L

İkinci el bu monitör alınır mı

Bu monitöründe ikinci el temiz olanını buldum ayakda alınmış hali oda 3200 ₺ hangisi daha mantıklı bilemedim. (İlanda kusuru ile ilgili videosu var) BENQ MOBIUZ EX2510S...
  4. L

Ekranda siyah pir sol köşede ölü piksel var darbeye bağlı. Geçici süreliğine alıyorum öğrenciyim mezun olucam bu sene işe girince alırım diye düşünüyorum. Monitör model olarak ve fiiyat olarak uygun mu sıfırı 6k ya satılıyor çünkü.
  5. L

https://www.benq.com/tr-tr/monitor/gaming/ex2510s-25-inch.html Bu monitör ikinci el 3k ya alınır mı? Sol tarafta darbeye bağlı siyah ama rahatsız etmeyen bir nokta var
  6. L

Yardım Monitör Ekran değişimi

Samsung G3 de ghosting var ama ne seviyede.
  7. L

Max 4k bütçe
  8. L

Bunu kaça okuturum 😂😂
  9. L

En iyisi siz bana monitör önerin:D
  10. L

Merhaba; Monitörün iç ekranı kırıldı Aoc 24 inc 144 hz ips ekran tahmini ne kadar fiyat çekerler
  11. L

Steelseries Rival 650 Vs DARMOSHARK N3 Kablosuz Gaming Mouse

https://wraithesports.com/products/darmoshark-m3-wireless-mouse Ürünü buradan sipariş ettim.
  12. L

Mouse da driver sıkıntısı var diyorlar ayarlarını yapıcak bir yazılım vs var mı ? Mouse M3 modelinin Steelseries rival 650 ile arasındaki farklar neler?
  13. L

Arkadaşlar elim baya büyük avuç içi tutuyorum sizce Steelseries rival 650 mi almalıyım yoksa DARMOSHARK N3 Kablosuz Gaming Mouse bu mouse mu almalıyım?
  14. L

Yardım HP Victus Laptop 16 - S0014NT

Siz olsanız hangisinden alırdınız? Birde bu fiyata alabileceğim en performanslı gaming laptop bu herhalde. Başka aklınızda varsa tavsiyelere açığım.
  15. L

Yardım HP Victus Laptop 16 - S0014NT

Bütçe maximum 35k biraz araştırma sonucu bu bilgisayarı seçtim. Ekran kartı watt ne kadar vermişler onu bulamadım. Alınır mı bu fiyata? Sizlerin max 35k önerebileceği gaming laptop var mı...
  16. L

Yardım Valorant İçin Darmoshark N3 Mouse

Palm grip şeklinde tutuyorum ellerimde büyük sıkıntı olur mu ?
  17. L

Yardım Valorant İçin Darmoshark N3 Mouse

merhabalar; Valorant oynuyorum. 1000tl bütçem var bu mouse hakkında herkes güzel şeyler söylüyor fps oyunu için valorant için uygun mudur yoksa ikinci tercihimde onun altına koydum. https://shop.connectgame.com.tr/products/darmoshark-n3-three-mode-kablosuz-gaming-mouse-beyaz İkinci tercihim...
  18. L

Öneri Baş Parmak Destekli Mouse 1000 ₺

Merhaba; Rekabetçi oyun oynuyorum. Beyaz renkte baş parmak desteği olan mouse arıyorum ellerim epey büyük. Aklımda bu mouse var sizlerin tavsiyesi var mı ? Max bütçe 1000₺...
  19. L

Yardım Akıllı Televizyon Tavsiye

Herkese merhaba; Android televizyon alacağım. 32 inc düşünüyorum. Fiyat aralığım 2k-3k arası tavsiyelerinizi bekliyorum.
  20. L

Apple Macbook M1 Eski̇ Fi̇yattan Almak İsteyenler Acele

PT'den alın 10 ay önce PT'den aldım. Gayet memnunum. Üstelik fiyatları da daha makul.
Top Bottom