Arama sonuçları: *

• Users: Epik41
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Epik41

Gigabyte M27F Monitör Değerlendirmesi ve Renk Ayarları

Merhaba Arkadaşlar, İlgili monitörüm sizce nasıldır. Kullanan varsa cevaplayabilir mi? Ayrıca renk ICC profiliniz tam olarak nedir? Bende öğrenip doğru bir ayarda kullanmak istiyorum. Bilgisi olan arkadaşları bekliyorum.
  2. Epik41

2.500 TL NVMe PCI-e M.2 1TB ve üstü SSD önerisi

Arkadaşlar merhaba, SSD önerebilir misiniz? Bütçe: 2.500 TL.
  3. Epik41

SilverStone PF240W ARGB v2 Alınır Mı? Sıvı Soğutucu Önerisi?

Merhaba, İlgili soğutucuyu önerir misiniz? Önermezseniz eğer önerebileceğiniz sıvı soğutucuları tercih edebilirim. Bilgi birikimi yüksek arkadaşları bekliyorum...
  4. Epik41

Türk Telekom 50Mbps'den 100Mbps'ye geçişte upload hızı düştü

Arkadaşlar merhaba, İlgili sorum şu şekilde hız aşırtmadan önce yani hızımı 100Mbps'ye çıkarmadan önce 50Mbps olarak kullanıyordum. Hızımı 100Mbps olarak değiştirmek için Telekom'u aradım ve hızımın yükseltilmesi için destek rica ettim. Her şey iyi hoş ama 50Mbps iken upload hızım '15'...
  5. Epik41

RYZEN 5 3600 ISI DEĞERLERİM VE VOLTAJ

Arkadaşlar Merhaba, İşlemcim boştaki ve stress testi altındaki görselleri ekte sundum. Sizce değerlerim nasıl? Ayrıca Sıvı soğutucusuna veya daha iyi bir kule tipi soğutucuya gerek var mı? (Şimdiki Snowman T6 Ultra kule tipi soğutucu) İşlemciye sürdüğüm termal macun thermal grizzly hydronaut...
  6. Epik41

Sistemimin Toplam Değeri Nedir ? 2024

Dostlar sistemim aşağıda görüldüğü şekilde. Hemen hemen çoğunun kutusu ve faturası var ama bazı parçaların garantisi bitmiş, bazıları devam ediyor tam hatırlamıyorum. Parçalar sorunsuz çalışıyor ve mining için kullanılmadı Bu sistemin tahmini değeri nedir? Siz olsanız kaça alırdınız? AMD RYZEN...
  7. Epik41

2000 TL bütçe ile depolama için disk önerisi

Arkadaşlar merhaba, Uygun bütçe dahilinde ve şu günümüz şartlarında en iyi ve sağlam depolama olarak kullanabileceğim, (HDD, SSD ve ya M2 SSD) genel anlamda sadece oyunları saklayabileceğim bir depolama birimi olsun istiyorum. Bu nedenle iyi tercihler sunmanızı bekliyorum. 2TB veya 1TB ama ne...
  8. Epik41

5000 TL bütçe ile yazın terletmeyen oyuncu koltuğu önerisi

Merhaba, Çok uzun zamandır oyuncu koltuğu almayı düşünüyordum. Para biriktirdim ve almak istiyorum. Yazın terletmeyen ve aynı zamanda yumuşak yapıda bir oyuncu koltuğu önerilerinizi alırım.
  9. Epik41

2000 TL mekanik klavye önerisi

Merhaba, mekanik bir klavye ihtiyacım oldu. Aşağıdaki klavyeye denk geldim sizce alınır mı? Önerileriniz nelerdir? Bütçe maksimum 2000 TL...
  10. Epik41

RGB Fan Önerisi 2024

Arkadaşlar merhaba, Sistemime ARGB fan seti almayı planlıyorum. Bütçem dahilinde sesi kulağımı rahatsız etmeyen ve Işıkları canlı olan bir fan seti önerebilir misiniz? :)
  11. Epik41

M.2 veya SSD Önerisi 1TB

Merhaba arkadaşlar, Sistemimde kullanmak için 1TB M.2 veya normal SSD önerisinde bulunur musunuz? Ön bellek yani DRAM olanlarından :) Anakartım: MSI Mortar Max B450M
  12. Epik41

Zoko amiral white DK431 alınır mı? 2024

Merhaba, Bu kasa alınır mı? Tercihim Beyaz kasa ve bütçem buna uygun sizce bunu Bitfenix nova mesh se tg mi? https://www.n11.com/urun/zoko-amiral-white-dk431-4x12-cm-argb-fanli-mesh-panel-temperli-cam-e-atx-bilgisayar-kasasi-41887479?magaza=trbilgisayar
  13. Epik41

BITFENIX Nova Mesh SE TG PC KASASI ALINIR MI? / Beyaz

Merhaba Arkadaşlar, Sistemim için kasa arayışına girdim ve emsallerine göre hem fiyst olarak hemde, kendi segmentinde fiyat performans ürünü olarak görüyorum. Sizce alınır mı? (Beyaz Kasa Tercihimdir!) Sistemim; MSI B450M Mortar Max, AMD Ryzen 5 3600, Gainward GTX1660SUPER Ghost 6gb 192BIT...
  14. Epik41

1800 TL M2 SSD Önerisi? 2024

Arkadaşlar Merhaba, Mortar max b450m anakartıma uyumlu olan bir tane m2 ssd ihtiyacım var. Fikirleriniz ve önerileriniz nelerdir? Not: Anakartımın 1. slotunda M2 ssd takılı. Diğer M2 ssd slotu boş.
  15. Epik41

Patriot Viper VP4300 Lite MSI B450M Mortar Max Anakartla Uyumlu Mu?

Arkadaşlar Merhaba, Anakartım başlıkta belirttiğim model ve bu anakarta M2 SSD'yi alırsam kullanabilir miyim? Sizin önerileriniz nedir?
  16. Epik41

1500 TL red/blue switch mekanik klavye önerisi

Merhaba, Uzun zamandır mekanik klavye araştırması yapıyorum fakat bir türlü karar veremedim. Piyasada birden fazla Red/Blue switch klavye olmasından ötürü hangisinin daha iyi olduğunu bilemedim. Şuan kullandığım klavye Rampage Alpor Pro ve bu klavye mebran bu nedenle artık mekanik klavye...
  17. Epik41

iPhone 14 Pro Max iOS 17.1.1'e yükseltilmeli mi? Yoksa Beklenmeli mi?

Merhaba, iOS 16.7.2 olan sürümümü, iOS 17.1.1'e yükseltmeli miyim? Cihazım 14 Pro Max. Bazı nedenleden ötürü konu açmak istedim. Sıkıntı yaşayan var mı? Sizce yüklemeli miyim? (24.11.2023)
  18. Epik41

Gigabyte M27F 27" monitör A+ mı?

Aşağıdaki monitöre sahibim arkadaşlar, sizce A+ bir monitör mü? https://www.hepsiburada.com/gigabyte-m27f-27-1ms-144hz-1ms-freesync-fhd-ips-kvm-gaming-monitor-p-HBV000013E55Y?magaza=MTB%C4%B0L%C4%B0S%C4%B0M
  19. Epik41

Samsung S10e Şebeke Gitmesi (Yalnızca Acil Aramalar) Hatası

Merhaba arkadaşlar, Bilgisi olan kişilerden destek rica ediyorum. Elimde hali hazırda kullandığım cep telefonum Samsung s10e cihazım var. Çok gariptir ki, wifiyi açıp ondan sonra da wifi araması seçeneğinide açtığımda telefonumun şebekesi geliyor ve sadece wifi ağındayken arama ve internete...
  20. Epik41

MSI B450M Mortar Max anakart VGA ışığı uyarısı

Arkadaşlar merhaba, MSI B450M Mortar Max anakartımın BIOS'unu E7B89 ams.2C0'dan E7B89 ams.2G'ye güncelledim, güncelleme için henüz masaütündeyken flah diskime attığım dosyayı , anakartımın arkasında bulunan flash BIOS portuna öylece taktım. Sonra bilgisayarımı yeniden başlattım ve BIOS...
Top Bottom