Arama sonuçları: *

1. B

Metal Müzik İçin 800TL Bütçeye Kulaklık Önerisi

Metal çok dinlerim. Arada Sagopa Kajmer ve Ariana Grande falan da dinliyorum. 800TL bütçede alabileceğim en verimli kulaklık ne olabilir? Kulak üstü kulaklık tercihimdir
  2. B

5K Bütçeye Tablet Önerisi

Bütçem 5k civarında. Günlük kullanım için tablet önerisi almak istiyorum. Önceliğim Android olması ama iPad de düşünmüyor değilim. Aklımda şu anlık Huawei Matepad 11 var.
  3. B

Çözüldü✓ BIOS M2 SSD'yi görmüyor

M2 SSD aldığım için pc'yi formatlamaya karar verdim ama Windows yükleme ekranında gözüken SSD, BIOS'ta gözükmüyor. Çözümünü bilen var mı?
  4. B

800TL Bütçeye Kulaklık Önerisi

Bütçem 800, kulaklık önerisine ihtiyacım var. PC'de oyun oynamak için lazım.
  5. B

Nvidia Shadowplay - Kayıt Yaparken Ara Sahnelerde Drop Girip Ses Kayıyor

Oyunu kaydederken ara sahnelerde bazen anlık kare donuyor ama ses devam ediyor ve böyle olunca ses geriden geldiği için videoyu çöp ediyor. Çözümünü bilen var mı? Sistem özellikleri: GTX 1660Ti Ryzen 5 3600 8X2 3200MHz CL16 RAM 480GB SSD
  6. B

250-240GB SSD Önerisi Lazım

450TL civarına SSD önerisine ihtiyacım var. Ne önerirsiniz?
  7. B

NVidia ShadowPlay Ses Kayması

Oyundayken kaydı başlattığımda bazen ara sahnelerde drop giriyor ve ses kayıyor. Bunun çözümü nedir?
  8. B

🔥İndirim MSI Z590-A PRO DDR4 S+V+GL 1200p 1781TL

https://www.gamegaraj.com/urun/msi-z590-a-pro-ddr4-svgl-1200p-2/
  9. B

Gaming.Gen.TR İlk Mağazasını Açtı

https://www.gaming.gen.tr/gaming-gen-tr-ilk-magazasini-acti/ Açılışının şerefine indirimli ürünler var. Hoşunuza giden varsa düşünebilirsiniz.
  10. B

Dark Souls Remastered Gamepad Görmüyor

X-input destekli gamepad kullanıyorum (Gamesir G4 Pro). Oyundan çıkıp yeniden girmek istedim lakin ama gamepadi görmüyor. Önceden de bu sorunu yaşıyordum, oyunu silip yükleyince gamepadi görüyordu. Çözümünü biliyor musunuz?
  11. B

BIOS Güncellemesi Yapılamıyor.

Arkadaşım BIOS'u güncellemek istiyor ama fs0 seçme kısmında takıldığını söylüyor. Çözümü bilen var mı?
  12. B

Epic Games Sepetime Öneri

Bu sefer hiç görmediğim yapımlara şans vermek istiyorum. Sizce sepetten hangi oyunları çıkarıp hangi oyunları ekleyim?
  13. B

Ryzen İşlemci ile Windows 8.1'e Geçmek

Ryzen 5 3600 ve GTX 1660Ti'ya sahibim. Ben Windows 8.1 sevdalısı bir adamım, 8.1'e geçince performans düşüşü ya da uyumsuzluk yaşama ihtimalim var mı?
  14. B

İnceleme Corsair Katar Pro ve Katar Pro XT Karşılaştırması

Katar Pro ve Katar Pro XT'ye sahip olduğum için ikisinin karşılaştırmasını yapmaya karar verdim. Katar Pro XT yalnızca sensör değil, birçok iyileştirmeye sahip bir mouse olmuş. Kullanımda direkt olarak farklılıklarını hissediyorsunuz ve size verdiği hissiyat da gayet güzel. Sensör olarak Katar...
  15. B

Undervolt vs Wraith Prism

Ryzen 5 3600 işlemciye sahibim ve CPB açıkken 90 derecelere rahatlıkla çıkabiliyor. Undervolt yapıp işlemci için soğutucu masrafından kurtulmayı düşünüyorum.
  16. B

15 Tatil Planlarınız?

15 tatil planlarınız neler? Ben Devil May Cry 5, Bayonetta, Devil May Cry 4 ve COD MW2 oyunlarını bitirmeyi planlıyorum. Netflix alıp Witcher 2. sezon ve animesine ve Arcane'i izlemeyi düşünüyorum. Onun dışında Clash Royale que pro ve roket kaçırma videolarına bakıp gülmeyi düşünüyorum.
  17. B

NVidia Ekran Kaydediciyi Kullanırken Oluşan Stuttering

Oynayışta fazla sıkıntısı olmasa da sinematiklerde stuttering oluyor. Bu sorunu çözmenin bir yolu yok mudur?
Top Bottom