Arama sonuçları: *

1. O

30.800tl ye bu sistem iyi midir??

Nvidia ekran kartı olsun istiyorum bu sistemi görmüştüm yoksa
  2. O

30.800tl ye bu sistem iyi midir??

1710044926 Tavsiyelerinizi bekliyorum
  3. O

Mİ BAND 5, 4.2 BLUETOOTH LA ÇALŞIR MI ?

teşekkür ederim.
  4. O

Mİ BAND 5, 4.2 BLUETOOTH LA ÇALŞIR MI ?

Arkadaşlar merhaba, XİAOMİ Mİ BAND 5 almayı düşünüyorumda bağlantısının 5.0 bluetoothla yapıldığını farkettim. Benim telefonum 4.2 bluetooth destekliyor ben bu bilekliğin kurulumunu yapabilirmiyim ?
  5. O

200 LİRA CİVARINDA OYUN KOLU

Merhaba 200 lira ciavrında oyun kolu önerebilir misiniz? az bi para daha ekleyebilirim.
  6. O

TRENDYOL BİLGİSAYAR ÖNERİSİ ALMA

https://www.trendyol.com/aizen/gm23-i5-3470-16-gb-240-ssd-4gb-gtx-750ti-23-8-oyun-bilgisayari-p-58301949?boutiqueId=596151 Merhaba bu linkteki bilgisayarı satın almayı düşünüyorum önerir misiniz? ?
  7. O

Farklı ram alsam sorun yaşarmıyım ?

Reis 2400mhz ramler nedense daha pahalı ve 3000mhz ram daha ucuz normalde tam tersi olması gerekmiyormu ondan böyle bir konu açtım normalde bende 2400mhz ram alırdım
  8. O

Ama biriniz sorun yaratır diğeriniz yaratmaz diyo nasıl güvenecem :(
  9. O

Merhaba elimde corsair vengeance lpx 8gb 2400mhz cl 16 ram var ben bunun yanına 8gb 3000mhz corsair vengeance cl 16 ram alsam sorun yaşarmıyım ?
  10. O

Gamepower Warlord nasıldır ?

bütçe 300 civarı
  11. O

Gamepower Warlord nasıldır ?

Bu aralar kulaklığa ihtiyacım olduğu için kulaklık bakıyordum ve Gamepower Warlorda denk geldim kullanan arkadaslar varsa cevaplayabilir mi uzun ömürlümü, sıkıntısı varmı, cevaplarsanız sevinirim
  12. O

200 tl civarı klavye öneri?

kb r81 i tavsiye edebilirim 2 haftadır kullanıyorum memnunum.
  13. O

James Donkey 610s Alınır mı ?

Warlockda çok kronik hata olduğunu duydum pek önermem.
  14. O

KB-R81 GÜZEL Mİ?

kb r81 i kullanıyorum 1.5 hafta oldu memnunum bakabilirsiniz
  15. O

Sizce Hangi Klavye?

http://www.rampage.com.tr/tr/urun/rampage-mithril-pro-kb-rx8-semi-mekanik-rainbow-ledli-q-metal-yuzey-gaming-klavye 2. seçenekteki klavye mekanik değil yalnız kendi sitesinde semi mekanik yazıyor dikkat edin
  16. O

BİLGİSAYARIN KASMA SORUNU (DONANIM İLE İLGİLİ)

arkadasım böyle bir fotoğraf attı cpu-z diye bir programdan modeli öğrenebiliyormuşuz bizde buradan baktık direk fotoğrafı atalım dedik
  17. O

ram modelini sorarım ama rami 8gb cs:go da bütün haritalarda nedense 10 fps 20 fps arası alıyor
  18. O

Nvidia gtx 1050 ve AMD A10-7870K RADEON R7, 12 Compute Cores 4C+8G 3,90 GHz arasında bir sıkıntı varmı arkadaşımın pcsi böyle ve herşeyi yapmamıza rağmen oyunlarda kasıyor ekran kartını güncelledik trojen taraması yaptık bilgisayarıda sıfırladı ama hala kasma devam ediyor. Acaba bu iki donanım...
  19. O

Bilgisayar aniden donuyor ve reset atmak zorunda kalıyorum

windows defenderle tarasam olmazmı illaki bunu mu indirmem lazım ve reset attığım anda ekipmanlara zarar verirmi çünkü açık kalıyorlar ?
  20. O

Bilgisayar aniden donuyor ve reset atmak zorunda kalıyorum

Evet arkadaslar başlıktanda gördüğünüz gibi bilgisayarım aniden donuyor ve reset atmak zorunda kalıyorum bu sisteme zarar verirmi ve çözümü nedir yardımcı olurmusunuz ve bilgisayar ekipmanlarına bi zararı olur mu yardımcı olursanız sevinirim
Top Bottom