Arama sonuçları: *

• Users: SeZaR
  • Order by date
  1. S

İtopyadan aldığım ürünü nasıl garantiye yolliya bilirim

selamlar abi anakartımda sorun çıktı nasıl yollayacağım bi yardım etsene be
  2. S

windows 10 formatı nasıl atılır?

Ben bu sorunun üstüne tekrar fotmat attırdım abi bu eski pc de aldığım birşeydi ama bu sefer critical process died diye bir mavi ekran hatası aldım bu sefer bu dosyalar bile oluşmadı ama başka bir tane daha var app data da onu atayım mı linkini ona da bakarmısın. Yarın da bakabilirsin hiç fark...
  3. S

arctis 1 alınır mı bimdeki

bulabiliyorsan al bence fiyatı normalden baya düşüğe geliyor kendin kullanacaksan da öneririm
  4. S

Allah razı olsun =)
  5. S

https://www.mediafire.com/file/jhh74bjfx6b2qp0/csgo.exe.6660.zip/file bu dosyam ama ne olur dönüş yap herkes bakacam diyor kimse dönüş yapmıyor şimdiden teşekkür ederim
  6. S

eski diskleri biçimlendirip yapacağım sanırım.
  7. S

her an müsaitim ben yeter ki sorun bulunsun
  8. S

windowsa girdiğimde minudump adında bir dosay yok sebebi ise mavi ekran türünün % kısmı olarak 0 da kalması 1 saat bekledim ama hiçbir şekilde orası artmadı
  9. S

eski konularımın birinde csgo nun oluşturmuş olduğu dosya var linkini bıraksam incelermisiniz ?
  10. S

minudump oluşturmuyor. daha önce de mavi ekran aldım ancak çözemedim bir kere formt attırmama rağmen düzelmedi şimdi bir daha deneyeceğim 1610643050 teşekkür ederim
  11. S

Mavi ekrandan kurtulmak için format atacağım ancak tam olarak nasıl format atılır bilmiyorum. elimde şu an içinde windowsun kendi sitesinden indirmiş olduğum iso dosyası bulunan ve rufus ile flasha yazdırdığım bi flash bulunuyor. rufusta flası uefi olarak seçtim zira anakartım bunu...
  12. S

Çözüldü✓ Pc açılırken bios ile başlıyor

Dur sorun çözüldüyü nasıl halledecem
  13. S

Vallaha diğer arkadaş direk sistemi iade ettirecekti valla elimde olsa iade ederim ama mavi ekran sorunu yüzünden bu da az kalsın tuzu biberi oluyordu
  14. S

Tamamdır yaptım zaten elektirik gitti şimdi format attma vakti derken yine mavi ekran yedim bi insan güvenli modda nasıl mavi ekran yer ya eline sağlık bu arada ustam
  15. S

Ne zaman takayım diğer rami
  16. S

Oh be allah razı olsun abi geldi çok teşekkür ederim
  17. S

Ramlere memtest yaptım sprun yoktu ama hemen deniyorum dediğinizi
  18. S

Sistem yeni fakat parçalar tak diye tek tek alınmadı ekran kartını alalı 8 ayı geçti itopyada iade gözükmüyor yoksa ilk mavi ekran aldığım gün edecektim 1610478742 Corsair vangene pro 8x2 beyaz olandan
  19. S

Reset atar gibi oldu ve monitöre görüntü gelmedi
  20. S

Parçaları tek tek aldım ve komple göndereceğim bir garanti yok çok kötü durumdayım sistemi alalı 5 ay olmadı ama 3 aydır mavi ekranla uğraşıyorum bir de bu çıktı kafayı yemiş durumdayım
Top Bottom