Arama sonuçları: *

1. F

Bilgisayar açılışında takılma ve otomatik onarım sorunu

Pc yi açarken windows yükleme ekranında dönen simge takılıyor ve bekleyince otomatik onarım kısmına atıyor. Bazen biraz bekleyince windows ile devam et seçeneğine basıyorum ve giriş yapıyor, bazen ise çok daha uzun sürüyor. Başlangıç onarma seçeneklerini denedim, giriş yapabiliyorum ama pc yi...
  2. F

Resimdeki yazıyı değiştirme

Arkadaşlar resimdeki tarihi 10.06.2023 yapacak ve 7.8 olan kısmı 3.6 yapacak bir kral varsa yardımcı olabilir mi ?
  3. F

asus dual rx 5500 xt 8gb ısınma

Çözdüm dostum, ekran kartı düzgün sabitlenmemiş, devre dışı kalmış. Şimdi sabitledim ve düzeldi
  4. F

asus dual rx 5500 xt 8gb ısınma

Ekran kartım God of War oynarken 86-87 derecelere çıkıyor. Bu ısı değerleri normal midir ?
  5. F

2500 TL ye kadar ekran kartı önerisi

Merhabalar. Maksimum 2500 tl ye 0 ya da 2. el darboğaz yapmayacak ekran kartı önerebilir misiniz? Sistem Özelliklerim: Amd ryzen 3 3200g Apu işlemci (4+4) 8 gb 2666 hz Ram Asrock A320m hdv r4.0 corsair vs450 psu
  6. F

300 tl ye bluetoothlu kulak üstü kulaklık önerisi

Biliyorum çok seçenek yok ama kardeşime karne hediyesi almak istiyorum ve bende öğrenci olduğumdan durumum sıkışık, 300 tl ye kadar telefona bağlayıp kullanacak, orta düzeyde kalitede ses verecek bir ürün var mıdır ?
  7. F

Araba için teyp önerisi

Neye göre tercih ettin dostum ? pioneer'in bu modeli diğerleri arasında daha düşük gözüküyor, Kenwood ise daha önde gözüküyor. Ben emin olamadım.
  8. F

Araba için teyp önerisi

Dostlar 3 adet teyp arasında kaldım, anlayan birisi yardımcı olabilir mi ? Hangisini almalıyım ? https://urun.n11.com/teyp-cd-dvd-mp3-calar/kenwood-kmm-bt306-bluetooht-oto-teyp-3-rca-cikisli-turkce-menu-P336139503 https://urun.n11.com/teyp-cd-dvd-mp3-calar/sony-dsx-a416bt-oto-teyp-P367452339...
  9. F

Bilgisayarım ilk açılışta SSD görmüyor.

James Donkey JD240 LE 240GB ssd ye sahibim. Bilgisayarım her açılışta ya Reboot and Select Proper Boot Device , ya da Bios menüsüne girerek başlıyor. Bios menüsünde ssd gözükmüyor. Birkaç kere kasadan kapatıp açarak bilgisayarımı açabiliyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.
  10. F

3000-4000 tl arası laptop önerisi

evet oyun oynama olayı kesinlikle yok
  11. F

5 k ya kadar bir öneri sunabilir misiniz ?
  12. F

Kız arkadaşım için 3-4k arası film izleyebileceği, online derslere girebileceği tarzda rahat ve hızlı bir laptop önerisi verebilecek olan var mı? Bir iki sene sonra kullanılmayacak duruma gelecek laptop olmasın lütfen.
Top Bottom