Arama sonuçları: *

• Users: Poyraz123
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. P

evde usb çoğaltıcıyı kaybettim

merhabalar konu biraz saçma olacak ama evde usb çoğaltıcı kaybettim nasıl bulabilirim
  2. P

Yardım usb girişine yanlışlıkla yanlış kabloyu soktum çalışmıyor

merhabalar usb girişine yanlışlıkla kulak içi kulaklık kablosu soktum çıkardığımda usb girişleri çalışmıyordu
  3. P

Yardım laptopu temizledim dereceler çok mu az?

merhabalar lenovo ideapad l340 gaming kullanıyorum derecelerden çok memnunum normalen boşta 60 derece alırken oyunda 80 dereceleri max 83 gördüğü için performans düşüyordu ama şimdi operada 50 lerde max 53 şimdi oyunlarda 59 derece alıyorum şimdiki değerler çok mu az ?
  4. P

Fifa 22 yükleme ekranında takıldı!!

Merhabalar bugün Ps4'e Fifa 22 aldım 11 gb yükleme yaptım şimdi bazı takımlarla santra modu oynanabiliyor ama yükleme ekranında yüzde 33 te takıldı ne yapmalıyım?
  5. P

Çözüldü✓ Isı değerleri normal mi (laptop)

Oyunlarda 79-78 bazen garip bir şekilde 66 (aynı oyunda) falan oluyor internette gezerken 66-67 sistem özellikleri: gtx 1650 intel i5 9300h 8 gb ram
  6. P

Çözüldü✓ Bilgisayarı kapadım açtım yavaşladı

Merhabalar laptopu kapattım sonra açtığımda Opera GX'e girerken yaklaşık bir 7-8 saniye bekledim normalen daha kısa sürüyordu ve görev yöneticisine girerken bile bekletiyor nasıl çözebilirim 71 gb boş alan var Sistem özellikleri: 8 gb ram gtx 1650 i5 9300 h
  7. P

Yardım Laptop koyduğum yere göre sıcaklık 10 derece değişiyor

Merhabalar laptopu kucağıma alıp film seyrettiğimde 57 derece falan alırken masaya koyup seyrettiğimde 70'e yakın derecelerde seyrediyorum bunu nasıl düzeltebilirim. Sistem : Gtx 1650 i5 9300h 8 gb ram
  8. P

Gamehag referans kodu

Merhabalar Gamehag adlı sitedeki referans kodunu paylaşmak yasak mıdır ?
  9. P

Yardım Bilgisayar yeniden yükleme nedir

Merhabalar Lenovo Vantage'e girdim ve güncelleme olduğunu gördüm önemli bir şey mi bilmiyorum yani yeniden yükle ne demektir
  10. P

Yardım Oyun oynadıktan sonra bilgisayar yavaşlıyor

Merhabalar oyun oynadıktan yaklaşık 1 saat sonra bilgisayar yavaşlıyor kapatıp açınca düzeliyor ama internette gezerken hiç yavaşlamıyor nasıl çözebilirim sistem özellikleri:gtx 1650 i5 9300h 8gb ram laptop
  11. P

Yardım Fifa 21 yeni sezon yama

Merhabalar Fifa 21 için yeni sezon yaması önerebilir misiniz Mellivora Patch dışında
  12. P

Yardım Fifa 21 bir süre sonra kasıyor

Merhabalar Steam'den Ea Play aldım ve Fifa 21 indirdim ve Mellivora Patch v21.1'i indirdim laptopu ilk açtığımda oyuna girdiğimde yarım saat çok akıcı oynuyorum ama sonra oyun 20 fps'e dönüyor. Sistem gereksinimleri 8gb ram intel i5 9300h gtx 1650 4 gb
  13. P

Yardım Ea Play bilgisayar için nereden alınır

Merhabalar bilgisayar için Ea Play alıp Fifa 21'e yama kurup oynamak istiyorum nereden bilgisayar için Ea Play alabilirim?
  14. P

Yardım Bilgisayar bir süre sonra kasmaya başlıyor

Öncelikle selamun aleyküm ben bilgisayarda Left 4 Dead 2 oynarken 1 saat sonra falan oyun kasmaya başlıyor bilgisayarda ısınma yok bilgisayarda boş alan var bilgisayar özellikleri:8gb ram intel i5 9300h işlemci gtx 1650 ekran kartı laptop
Top Bottom