Arama sonuçları: *

• Users: swqze
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. S

Superonline 24.60 mbps indirme hızı iyi midir??

Superonline 24.60 mbps indirme hızı iyi midir??
  2. S

hizmet ana bilgisayarı yerel sistem (16) yüksek cpu kullanımı

hizmet ana bilgisayarı yerel sistem (16) yüksek cpu help virüs olması imkansız cunku laptop yı bugun aldım
  3. S

PC siyah ekran verip kapaniyor

Ben PC sifirladiktan sonra acilmayinca sürekli Ctrl alt delete yaptım ve PC yi kapattım ve artık açtığımda siyah ekran verip geri kapanıyor ve düzelmiyor dün gece bütün gece boyunca durmadan yaptı bekledim sabah hala yapiyordu ne yapmalıyım PC yeni tozlanma vb yok
  4. S

Valorant hangisini secsem arada kaldim

Sa valorant ta sizce bu üçünden hangi ikisini acmaliyim ben yeniyim ve aimim çok iyi değildir eğlenip kill almak istiyorum hangilerini seçmeliyim omen mi reyna mi raze mi iki tane secicem
  5. S

AMD Radeon Vega 3 GPU Sürücüsü Lazım Yardım

ben şimdi pc yi sıfırlasam hani ekran kartı driver ım siliniyor ya ama yinede takılı sonuçta bu sebeple ben yapıp driverımı amd sitesinde bulamadığım için adrenalinl ebuluyordum o yüzden adrenalin de çıkmama gibi bir ihtimali varmıdır? bu arada driveri varsa onu da atabilirsiniz amd radeon vega...
  6. S

pc sıfırlıyorum bi bakarmısınız :/ pls bakın :(

ben pc sıfırlicam fakat bulut indirmeye basmaya korkuyorum windows u yeniden usb vb kuramam bulut indirmeye basarsam pc windows 10 u kendi kendine yüklermi benim uğraşmam mı gerek hangisine basmalıyım :_:
  7. S

pc sıfırlicam kişisel dosyaları sakla veya hepsini kaldır var

hepsini kaldırsam windows 10 tekrar kendi kendine yüklenirmi acil hızlı cevap
  8. S

pc sıfırlama sonrası aşırı fps düşüşü HELP :(

pc sıfırladım fps genelde 80 90 sabitken artık sürekli salisede bir birden 60 ,61, 62 ,63 ,64 ,3 ,2, 15 , 5 gibi sürekli değişiyor ve ben hareket etmezken oluyor bunlar ekran kartımı kurdum güncelledim ddu ile sildim tekrar yükledim ama fark yok ayrıca cpu da arttı format gibi şeylerden farklı...
  9. S

pc sıfırlama sonrası aşırı fps düşüşü :( HELP

pc sıfırladım fps genelde 80 90 sabitken artık sürekli salisede bir birden 60 ,61, 62 ,63 ,64 ,3 ,2, 15 , 5 gibi sürekli değişiyor ve ben hareket etmezken oluyor bunlar ekran kartımı kurdum güncelledim ddu ile sildim tekrar yükledim ama fark yok ayrıca cpu da arttı format gibi şeylerden farklı...
  10. S

ekran kartımı ddu ile silip driver ini yükleyeceğim sorun olurmu

ben pc mi sıfırlayınca ekran kartı driverım silinde bende ddu ile silip amd sitesinden driverını yükleyeceğim bir sorun olurmu?
  11. S

ekran kartım amd radeon vega 3 graphics amd sitesinde ekrn krtı driver bulamıorm

amd ekran kartı drivirini bulamıyorum bulabilirseniz atabilirimisiniz amd radeon vega 3 graphic ekran kartım amd sitesinde yok
Top Bottom