Arama sonuçları: *

• Users: BugiBlack
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. BugiBlack

Sarışınların kemikleri de sarı mıdır?

Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık bir saat önce bir dişçiye gittim diş beyazlatmak için ve doktor bana beyazlatma işlemi yapsam bile çok fazla beyazlık beklem sen sarışınsın ve senin kemiklerin ve dişlerin de sarı olur tarzı bir cümle kurdu ve ben de merak ettiğim size sormak istiyorum bu doğru mudur?
  2. BugiBlack

1300 max matkap önerisi

arkadaşlar merhabalar evde ufak tefek işleri halletmek için matkap bakıyorum da bu işten pek anlamıyorum ve yardımınıza ihtiyacım var, güzel üzmeyecek ve ev işlerini halletme konusunda sıkıntı çıkarmayacak bir matkap öneriniz varsa yardımcı olursanız sevinirim. Birkaç ürün buldum ve linklerini...
  3. BugiBlack

bu laptop iş yapar mı?

selam dostlar bugün forumda bu laptopa denk geldim ve fiyatı ucuz olduğu için bir hayli almak istiyorum lakin aklıma takılan birkaç soru var ve onlardan birisi şu ki, bu laptopta ufak çaplı podcast gibi sade video editleri yapabilir miyim ve arada bir günde 1-2 el lol oynayabilir miyim. eğer...
  4. BugiBlack

Yemeksepeti kodu var mı agalar?

varsa çok makbule geçer dostlar
  5. BugiBlack

Öneri Bilgisayarımın Ederinde bir Laptop arıyorum

Selamlar agalar, nasılsınız umarım iyisinizdir. Elimde geçen yıl PC Hocası'nın topladığı ve itopya üzerinden satışa çıkan bir sistem var. ( PCH MEDAL X3) Bu sistemi satıp çeşitli nedenlerden ötürü laptop almak istiyorum ama sistemim ne kadar eder ve gelen para ile neler alabilirim bu konuda...
  6. BugiBlack

sad car ile denk geldim yolda

Agalar selamın aleyküm. Yolda yürürken sad car ile denk geldim ve paylaşmak istiyorum instagramda ama açıklamaya ne yazsam karar veremedim fotoğrafları da koyuyorum. İlki kendimle olanı ikincisi ise meme olduğu fotoğraf. Aklıma birkaç şey geldi ama sizin de fikirlerinizi almak istedim.
  7. BugiBlack

birisi link attı ama güvenilir mi?

agalar az önce feritin yayınını izlerken birisi fısılda kısmından twltch-blasts.com/major bu linki attı tıkladım ve bir kasa açtım çıkan şeyi ise envantere atmak için giriş yap diyor ama güvenilir midir?
  8. BugiBlack

Mavi Ekran Pc bios hatası veriyor (sanırım)

Dostlar az önce konu açtım ama cevap veren olmadığı için ve acil olduğu için tekrar açıyorum konuyu. Memlekete taşındık ve pc yi yeni kurdum. İlk başta görüntü gelmiyordu sonrasında ise resimdeki hatayı vermeye başladı. Pc yi eskisi gibi nasıl başlayabilirim?
  9. BugiBlack

Taşınma sonrası monitöre görüntü gelmiyor

Dostlar selamlar iyi akşamlar dilerim. İstanbulda memlekete taşındık ve bugün eşyalarla birlikte bilgisayarım da geldi ve şimdi kurdum her şeyi ayarladım lakin görüntü gelmiyor ve klavye mouse ışıkları yanmıyor bunu nasıl çözebilirim?
  10. BugiBlack

steam rdr2 internetsiz oynanır mı?

steamden indirdiğim rdr2 yi şehir dışına taşınma sebebi ile indirip internetsiz hikaye kısmını oynayabilir miyim yoksa internet gerekiyor mu?
  11. BugiBlack

Bilgisayarımda nasıl yer açabilirim?

Selamlar dostlar. Yarın memlekete taşınıyoruz ve bir süre internetimiz olmayacak bu yüzden ben de rdr2 indirmek istiyorum ama pc de şuan 98 GB alan var ve bu alanı oyun silmeden farklı yöntemlerle vs nasıl çoğaltabilirim?
  12. BugiBlack

dying light epic games arkadaşla nasıl oynanır?

agalar selamlar. belli kısımları ikimiz de geçtik arkadaşımla ama hala daha online oynayamıyoruz arkadaş kısmı bizde gözükmüyor nasıl yapabiliriz?
  13. BugiBlack

Dying light online oynama

selam arkadaşlar. Benim steam hesabımda dying light var arkadaşımda ise epic gameste var ve birlikte oynamak istiyoruz ama nasıl yaparız bilmiyoruz çözümü olan yardımcı olursa çok seviniriz.
  14. BugiBlack

1000 TL'yi aşmayacak mekanik klavye önerisi

selamlar dostlar iyi akşamlar dilerim. Kuzenim 1000 TL'ye kadar bir klavye istiyor ve evleri küçük olduğu için de tercihen kırmızı switch istiyoruz önerileriniz var mıdır?
  15. BugiBlack

300 TL steam oyun önerisi

arkadaşlar 300 limitim var ya 150-150 şeklinde ya da 200-100 şeklinde iki oyun alabilirim ya da 300'e bir tane oyun alabilirim çoğu popüler oyunu oynadım ve kıytı köşede kalmış güzel oyun öneriniz varsa yazarsanız sevinirim
  16. BugiBlack

Yardım Steelseries Rival 600 Kablosu bozuk

Selamlar dostlar, dün sipariş elime ulaşan rival 600 model mouse orjinal kutudan çıkan kablosu bozuk ve o kablo ile bilgisayara takınca çalışmıyor. Başka bir kablo buldum onunla çalışıyor lakin o kabloyu da kullanıp kullanmama konusunda kararsız kaldım sonuçta mousea zarar versin istemem, az...
  17. BugiBlack

Yardım Steelseries rival 600 çalışmıyor?

arkadaşlar merhaba ürünü bugün teslim aldım kargodan çıkartıp kablosunu takıp bilgisayara mauseyi yerleştirdim fakat ışıkları yanmıyor ve elektrik almıyor sebebi ne acaba?
  18. BugiBlack

just cause 3 türkçe yama nasıl yapılır?

dostlar birkaç yerden baktım ama bulamadım yardımcı olabilecek var mıdır?
  19. BugiBlack

Discord ekran paylaşımı yaparken çok parlak oluyor

arkadaşlar merhaba discord ekran paylaşımı yapıyorum ve ekran çok parlak oluyor normalde ekran daha koyu ama ekran paylaşımında deli gibi parlıyor ekran bunun çözümü nedir?
  20. BugiBlack

Discord ekran paylaşımı yaparken çok parlak

arkadaşlar merhaba discord ekran paylaşımı yapıyorum ve ekran çok parlak oluyor bunun çözümü nedir?
Top Bottom