Arama sonuçları: *

• Users: trteemo
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. T

Fifa 23 alacağım ea play indirimim olmuyor?

arkadaşlar selam fifa 23 almayı düşünüyorum şuan yüzde 60 indirimde fakat ea play abonelerine yüzde 10 indirim daha olacağı yazıyordu internette fakat ea play indirimim gözükmüyor acaba bi sorun mu var?
  2. T

Amazondan klavye almak?

arkadaşlar selam amazonda yurtdışından böyle bir mekanik klavye gördüm ve fiyatı 229 TL 50 tlde depozito alıyorlar şimdi ben bu klavyeyi aldığımda 280 TL mi ödeyeceğim? bu konuda bilgi sahibi olanlar yardımcı olursa sevinirim...
  3. T

Çözüldü✓ İşlemcim Çalışmıyor

Arkadaslar a320 anakartima ryzen 5 5600 aldim taktim fakat goruntu gelmiyor bios update de yaptim goruntu gelmiyor ne yapmaliyim
  4. T

2.El Ryzen 5 1600 AF kaç TL eder?

Merhabalar, kullandigim ryzen 5 1600 af yi satip 5600e gececegim. Sorum su ryzen 5 1600 af kac TL eder kutusu her seyi duruyor.
  5. T

R5 5500 mü R5 5600 mü?

Selamlar kısaca konuya gireyim gigabyte a320 chipsetli anakartım var. Genelde multiplayer oyunlar oynuyorum valorant apex cs lol tarzı ve fps kazanmak için işlemcimi upgrade etmek istiyorum, fakat sorun şu anakart alacak bütçem yok ve a320 ye takılabilecek maksimum işlemciyi takmak istiyorum r5...
  6. T

Ryzen 5 5500 alınır mı?

İyi günler merhabalar, şuan Ryzen 5 1600 AF işlemci kullanıyorum. Aklımda Ryzen 5 5500 işlemciye geçmek var. Halbuki Abdullah Abinin videosunu gördüm ve aklımda baziı soru işaretleri var. Şuan ki sistemim A320 chipsetli bir anakart GTX 1060 6 GB ekran kartı ve 16 GB 3200 Mhz ram'den oluşmakta...
  7. T

Dershaneler 2. dönem kayıt alır mı?

Merhabalar 12. sınıfım ve yksye evde hazırlanıyorum hedefim çok yüksek değil 100k civarı sorum şu dershaneler 2. donem kayıt alır mı alırsa ücreti ona göre mi öderim?
  8. T

Razer BlackShark V2 mi Cloud 2 mi?

Sadece rekabetçi FPS oyunları oynuyorum.
  9. T

1500 TL monitor tavsiyesi

Selamlar butcem 1500 TL fps oyunlari icin 144 hz mumkunse ghosting problemi yaratmayacak bir monitor ariyorum. Yardimci olur musunuz?
  10. T

Valoranta girince sistemime değişik şeyler oluyor?

Merhabalar valoranta girince değişik sorunlarla karşılaşıyorum bu şekilde sistem simgeleri siyah kare oluyor oyunlar klasorune filan girince böyle kalıyor yardımcı olur musunuz?
  11. T

Gamermarkt bana dava mı açacak?

İyi günler 2 ay önce Gamermarkt üzerinden 280TL'ye bir Valorant hesabı satmıştım. Hesap benim değildi ben takas etmiştim ve şimdi hesap geri alınmış ve tarafıma WhatsApp aracılığıyla hesabın geri alındığı bildirildi. Yaşım 17 dava açarlarsa ödeyecek durumum yok lütfen bu konuda beni...
  12. T

Bilgisayar Gamepad'i okumuyor?

Merhabalar Logitech F310 gamepadim var daha dün taş gibi çalışan cihaz bugün böyle bir hata veriyor ve okumuyor nedeni nedir? 1619638317 .
  13. T

500 gb ssd önerisi yapar mısınız?

Arkadaşlar merhaba Gigabyte A320m-h anakartım var 500 gb ssd önerisi istiyorum mümkünse m2 olsun nvme olursa bu bütçeye sevinirim bütçem max 550.
  14. T

Thermaltake TG50 alınır mı?

THERMALTAKE TG-50 Elmas Partiküllü 4gr Termal Macun | ITOPYA bu macun alınır mı arkadaşlar?
  15. T

Seyahat Yasağı İle İlgili Bir Sorum Var?

Merhaba yaşım 17 çarşamba günü halamla kendi arabamızla izmire gideceğiz herhangi bir izin almama gerek var mı?
  16. T

Steam İade ile ilgili bir sorum var yardımcı olur musunuz?

Merhaba Steamden bannerlord 2 aldım fakat 20 dakika oynayıp iade ettim sorum şu aile paylaşımından 15 saatim vardı iade alırlar mı?
  17. T

Steam oyunumu ne zaman iade eder?

Dün Satisfactory almıştım oyunu beğenmedim ve 6 dakika oynayıp iade ettim dün 4.49da iade etmiştim şuan hala iade talebi inceleniyor sizce ne zaman iade ederler arkadaşlar?
  18. T

4000 TL Bütçe İle Telefon Almak İstiyorum.

Merhabalar en fazla 4 bin TL ile telefon alacağım amacım oyun oynamak değil günlük kullanım. Aradığım özellikler: - Mümkünse minimum 5000 mah bataryası olması - Kamerasının kaliteli olması - 128 Gb olması Şu Anda aklımda m51 ve realme 7 pro var fakat emin değilim. Teşekkürler.
  19. T

3000 TL Telefon Önerisi

Nisan sonunda maksimum 3000 TL bütçe ile telefon arıyoruz arkadaşlar yardımcı olursanız müteşekkir olurum.
  20. T

Cumartesi İzmire Gideceğim Bir Kaç Sorum Var?

Arkadaşlar cumartesi kuzenimle izmire gideceğiz uçak biletini aldık herhangi bir belge almam gerekli mi kuzenim 24 yaşında yardımcı olur musunuz?
Top Bottom