Arama sonuçları: *

• Users: furk88
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. furk88

Metro hattı tasarımı nasıl yapılır?

Metro hattını gösteren haritaların tasarımı hangi uygulamayla yapılabilir?
  2. furk88

LÜTFEN 9 TL OLSUN LÜTFEN

.
  3. furk88

Açiğa Geçme Hakkinda

kayıtların bitmesine 1 hafta kaldı hala kararsızım şuan 11im seneye geçmeyi düşünüyordum ama şuanda geçme isteğim var bu yaz yks çalışmaya başlamayı düşünüyorum okul gerçekten berbat geçiyor zaten dersle alakam yok allaha emanet sınıfı geçiyorum arkadaşım falan da yok yalnızım kısaca okulun bana...
  4. furk88

TOPKAPI SARAYINA NASIL GİRİLİR?

Öğrenciyim ilk defa gidicem herhangi bir kart vs çıkarmam gerekiyormu veya girerken para vermem gerekiyormu?
  5. furk88

Açığa geçme (farklı bi sebep)

Arkadaşlar ben okulda çok yalnızım ve artık arkadaş edinebilcegimi düşünmüyorum çünkü siniftaki neredeyse hepsi birbiriyle arkadaş birbirleriyle muhabbetleri samimiyetleri var bu saatten sonra onlarla arkadaş olabileceğimi hiç zannetmiyorum 11. Sınıftayım ilk dönem bu şekilde geçti ikinci...
  6. furk88

OKULLARIN YAPTIĞI ÇAKALLIK

Normal şartlarda ilk ders geç kalanları geç olarak giremeleri gerekirken bizim okul direkt yarım gün olarak giriyor. Benim devamlılığım şuan 10 gün (özürsüz) oldu ve sadece 3 tanesi tam gün bildiğim kadarıyla yarım günler silinmiyor ve böyle giderse yok yere devamsızlıktan kalırım. Galiba bütün...
  7. furk88

Gerçekten yalnızım...

Yaşım 16 okulda doğru düzgün kimseyle konuşmuyoum sosyal anksiyetemden dolayı. sosyal medyada da kimseyle konuştuğum yok. Sadece 1 tane arkadaşım var onunlada ilkokuldan beridir beraberiz. Hatta bu sene gittiğim okulu degistirdim o arkadaşımın oldugu okula nakil yaptim suan o okuldayim...
  8. furk88

windows 10 kurulum hatası

ssd takacağım laptobum için windows 10 kurulum diski hazırlicaktim fakat iso dosyası oluşturmak istediğimde resimdeki hatayı alıyorum nasıl çözebilirim?
  9. furk88

Yardım Hepsiburada iade hakkında

Hepsiburada dan bluetooth kulaklik almayı düşünüyorum fakat kulaklığı beğenmezsem veya bir sıkıntı çıkarsa iade edebilrmiyim helsiburada kabul eder mi??
  10. furk88

TÜRKLER ORTA ASYA'YA NERDEN GELDİ?

Birçok yerde Türkler'in Orta Asya'dan geldiği bilinir ama Orta Asya'ya nereden geldiği, oradan önce nerde yaşadıkları bilinmez sizce Türkler Orta Asya'dan önce neredeydi?
  11. furk88

PCİE 3.0 İŞLEMCİ + PCİE 4.0 SSD

Pcie 3.0 işlemci + pcie 4.0 anakartli sisteme pcie 4.0 ssd takarsak ssdnin tam performansını mı alırız yoksa 3.0 hızlarını mı alırız?
  12. furk88

MONİTÖR GİTTİ YARDIM 😔

bi tane tarihi eser samsung monitörüm var adaptörünü prize takarken bir cızırtı geldi ve monitör çalışmadı bugüne kadar hiçbir sıkıntısı yoktu sizce ne olmuş olabilir yardım edebilirimisiniz?
  13. furk88

MESLEKİ EĞİTİM MERKEZİNE GEÇMELİMİYİM?

şuan anadou lisesinde 11. sınıfta okuyorum derslerle aram çok iyi değil yüksek bir üniversite hedefimde yok sizce geçmelimiyim? orda okuyanlar varsa tavsiyelerinizi beklerim
  14. furk88

11. Siniftayim Ne Yapmaliyim?

11e gidiyorum ve çok üst seviye meslek hayalim yok (doktor, mühendis, avukat, vs) bu aralar fotoğraf video ve kurgu işlerine ilgim var gelecekte de bu mesleği yapmayı ve ünide bunalarla alakalı bir bölüm okumayı düşünüyorum ama sınav zamanına kadar ilgi alanım farklı şeylere kayabilir çünkü daha...
  15. furk88

BU XİAOMİ NEDEN BÖYLE 😡

gelen her güncellemeyle telefon dahada kötü bir hal alıyor en son MIUI 13.0.1 güncellemesini yükledim ve bu sefer Google uygulamalarında renk tonları değişmeye başladı saçma sapan yerlerde saçma sapan sorunlar oluşuyor ey Xiaomi lütfen şunları düzelt artık tek isteğim bu
  16. furk88

Laptop rami alırken neye dikkat etmeliyim?

Laptobum için ram alacağım alırken neye dikkat etmeliyim?
  17. furk88

BU SSD İYİ Mİ? ALINIR MI?

eski laptobuma ssd takicam resimdeki ssd iyi mi? uzun kullanımda sıkıntı çıkarımı?
  18. furk88

R5 5500 + RX6700 XT beraber kullanılır mı?

bu iki parça beraber kullanılır mı darboğaz vs. yapar mı?
  19. furk88

MAX 200 TL KABLOLU KULAKİÇİ KULAKLIK

200 TL'ye alabileceğim en iyi kablolu kulakiçi kulaklık nedir önerilerinizi bekliyorum (genellikle laptopta kullanmak için)
  20. furk88

Telefonum Wi̇-fi̇ Kullanamıyor

(Telefon modeli POCO X3 NFC) Son bir kaç gündür telefonumdaki bazı uygulamaları (Instagram, papara, Hepsiburada, letgo vs.) wifi bağlantısındayken kullanamıyorum. Mobil veriyi açtığım zaman hiçbir sorun olmuyor fakat wifide kullanamıyorum. Uygulamaları silip tekrar yükledim yetmedi telefonu...
Top Bottom