Arama sonuçları: *

1. L

🔥İndirim Epomaker x Cidoo ABM084 %80 Gateron Pro Switch 1.075₺

Bu videodan mı gördünüz hocam
  2. L

%75 klavye önerisi yapar mısınız

Ben de araştırırken bir video buldum kupon kodu veriyormuş 10 dolarlık. Ak820 pro düşünüyorum.
  3. L

Klavyem USB Composite Device olarak gözüküyor ve çalışmıyor

Farklı portlarda ve bilgisayarlarda deneyin, yapılabilecek tek şey bu. Sorun çözülmezse klavyeniz brick olmuş demektir. Garanti ile iletişime geçin. Evga ürünlerin global garantisi de vardı.
  4. L

🔥🔥🔥 THULL AKILLI SAAT ( nays ile 228 lira ) 🔥🔥🔥

Yetiştim.🧯🧯🧯🚒🧯🧯🧯🚒
  5. L

❌İndirim Bitti! EVGA Z20 RGB Optik Mekanik Klavye 1354 TL

Hayır sesi çok fazla değil, ama switchleri pek beğenilmemiş bilginiz olsun ben de beğenmedim. Bir boşluk hissiyatı var switchlerde. Ayrıca hiçbir yerde bahsedilmemiş bizzat yaşadım Asus'un armoury create yazılımı ile uyumsuz çalışıyor. Evga'nın kendi yazılımı çok fazla işlemci tüketiyor ve...
  6. L

❌İndirim Bitti! EVGA Z20 RGB Optik Mekanik Klavye 1354 TL

2 ay kullandım bu klavyeyi. Sorunuz varsa alırım. Ek olarak bu kanalda çoğunlukla custom klavye içerikleri paylaşılıyor.
  7. L

❌İndirim Bitti! Asus ROG Z11 GR101 ARGB MİNİ KASA 1750 TL

Kargoya verilen var mı? Durumunuz nedir arkadaşlar
  8. L

❌İndirim Bitti! Intel Core i3-10105 3.7 GHz 4 Çekirdek 711TL

Siparişi iptal edecektim, buton yok.??
  9. L

Razer hutsman mini (ingilizce) PURPLE SWİTCH 1.953,00 TL

Aynıdır büyük ihtimalle, tek fark tuşların yeri o da keycaplerin yeri değiştirilince çözülür. Zaten Pc'ye takınca dil ve girişte seçili olan dizilime göre yazacaksınız.
  10. L

Buyrun ilgili konu linki: https://forum.donanimarsivi.com/konu/razer-huntsman-mini-1300tl.652850/ Konudaki linkte fiyat 1600₺ civarı.
  11. L

Orada görünmüyor veya fransa dizilimi olduğu için farklı id'si. Forumda araştırabilirsiniz.
  12. L

1200₺'ye alındı geçen ay. Fiyatı oldukça yüksek şuan.
  13. L

🔥İndirim Ağaç Feneri Dekoratif Aydınlatma İndirimde!

En azından reklam olduğunu belirtmişsiniz de yine de yaptığınız yasak bildiğim kadarıyla.
  14. L

Ana Konu HK GAMING ÜRÜNLERİ YARDIMLAŞMA

Müşteri hizmetleri mi gelmez demiş, hocam mesajı bulabilir miyiz
  15. L

Venüs alanlarda hareket var mı
  16. L

Bir de hatalı fiyat sanıyorsun bunları yani. Adam reklamını bu şekilde yapmak istemiş. Bir-iki değil kaç defa bu fiyatlardan stok soktu. Yüzlerce ürünün farklı dönemlerde "hatalı" olarak satılmasının imkanı da yok. Bir kişi anlamamış hatalı olduğunu gelecek hafta aynı fiyattan tekrar stoğa...
  17. L

Umrunda olması çok önemli sanki. Şikayetlerin hepsi loglanıyor. Ben de şikayet raporu oluşturttum mh aracılığıyla. Ne kadar fazla o kadar kayda değer, benim akıllı arkadaşım.
Top Bottom