Arama sonuçları: *

• Users: LEGØLAŚ
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. LEGØLAŚ

Yardım G29 ps4 neden çalışmıyor

Merhabalar. G29 direksiyon setini ps4 e taktık ışıkları falan yandı kendini kalibre etti ps4 ana menüde de sorunsuz çalışıyor ancak oyun içinde bir türlü çalışmıyor oyun hiçbir düğmeyi algılamıyor. 3-4 cihazda denedik durum aynı nfs heat gran tourismo sport ve driveclub da denedik hiçbirinde...
  2. LEGØLAŚ

30.000 TL BANDINDA LAPTOP ÖNERİSİ

Merhabalar. Bi arkadaşım laptop almak istiyor 30.000 civarı bütçesi var. Sıfır olarak ne alınır önerileriniz bekliyorum.
  3. LEGØLAŚ

MSİ H610M-4 D4 ANAKART BİOSA GİREMEME

Merhabalar MSİ H610M E ANAKART VE 12400F SİSTEMİM MEVCUT. SİSTEME ÖNCESİNDE W11 KURULMUŞ USB BELLEK İLE FORMAT ATACAKTIM ANCAK GALİBA FAST BOOT AÇIK OLDUĞUNDAN SİSTEM AÇILIRKEN KISAYOL TUŞLARI İLE BİOSA GİREMEDİM BENDE MASAÜSTÜ ÜZERİNDEN KURTARMA SEÇENEKLERİ İLE BİOSA GİRİŞ YAPTIM. FAST BOOT...
  4. LEGØLAŚ

Ryzen 3600 5500xt düşük fps sorunu

Merhabalar. Bi arkadaşa sistem dizdik ancak sistem oyunlarda düşük fps veriyor. Sistem: Tuf b450m plus Ryzen 5 3600 8+8 3000 mhz ram Team 500gb m2 ssd Xfx 5500xt Sisteme temiz w10 kurdum driverları güncelledim xmp açık ancak cs go da 60 fps altına düşüyor only climb better together oyununda...
  5. LEGØLAŚ

Arcti̇c Freezer 34 Esports Duo Mu Be Qui̇et Dark Rock Sli̇m Mi̇?

Merhabalar https://www.akakce.com/islemci-sogutucu/en-ucuz-arctic-freezer-34-esports-duo-cpu-sogutucu-fiyati,462577085.html https://www.akakce.com/islemci-sogutucu/en-ucuz-be-quiet-dark-rock-slim-bk024-fiyati,1030631930.html Fiyatından bağımsız olarak bu iki soğutucu arasında kaldım sizce...
  6. LEGØLAŚ

ACER KG251Q MONİTÖR FREESYNC NASIL AÇILIR

Selamlar başlıkta belirtmiş olduğum monitör mevcut elimde. Epey üzerinde freesync desteklediği yazıyor ancak monitör kendi menüsünde freesync bulamadım. Nasıl açılıyor yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.
  7. LEGØLAŚ

Bu Si̇stem İçi̇n Bu Fi̇yat Nasil

Selamlar Ryzen 7 3700x Asus Tuf b450m anakart Asus Tuf 5700xt (rtx 3060 muadili) ekran kartı Corsair 8+8 16gb ram Sandisk Ultra 3d 1tb m2 ssd Seasonic 620w modüler psu Corsair carbide 400c kasa Elimde mevcut bu sistemi satmayı planlıyorum fiyat olarak 11.000tl düşünüyorum sizin de...
  8. LEGØLAŚ

ADIYAMAN'A AFAD VB. EKİPLER NEDEN GELMİYOR VEYA GELEMİYOR.

Merhabalar. Ben istanbulda ikamet ediyorum ancak anne ve baba tarafı ki babamda dahil olmak üzere adıyamanda ikamet etmekteler. Gün boyu wp üzerinden iletişim halindeydik. Enkaz altında hala çıkarılamayan akrabalarım var. Ancak babamın dediklerine göre adıyamana hala ulaşan ekip yok...
  9. LEGØLAŚ

Lenovo L340 Ne KAdar Eder?

https://www.epey.com/laptop/lenovo-l340-81lk009ntx.html Merhabalar bu laptobun ederi nedir alacağımda 9300h işlemci 1650 ekran kartı var garantisi bitikmiş.
  10. LEGØLAŚ

Alianware monitörüm ne eder

Elimde Alianware aw2518hf 240hz monitör var kutusu duruyor satmak istiyorum sizce ne eder?
  11. LEGØLAŚ

Anakart 1-3 ram slotları rami görmüyor

Merhabalar anakartım msi b550 mortar wifi anakartta tek ram var 2-4 slotlarda çalışıyor ancak 1-3 de çalışmıyor normalmidir bu
  12. LEGØLAŚ

Dell g3 15 Laptop ne kadar eder

Merhabalar iyi akşamlar bi abim rica etti satmak istiyor sizce ederi nedir? İ7 10750h Gtx 1650ti 8gb ram 500gb ssd 15.6 olması lazm Model dell g3 15 Klavyede aydınlatma vardır.
  13. LEGØLAŚ

Bu 2 laptop arasından hangisini almalıyım

https://ty.gl/l8bbxjtuo8 acaba bumu https://www.epey.com/laptop/acer-nitro-5-an515-46-r22y.html yoksa bumu? Maks 20k olacak şekilde önerileriniz varsa yazabilirsiniz
  14. LEGØLAŚ

Maks 20k laptop önerisi

Merhaba arkadaşlar Bi arkadaşım için alacağız bütçesi maks 20k oyun, yazılım ve gt da kullanılacak. Önerilerinizi bekliyorum
  15. LEGØLAŚ

Kioxia exeria 500gb m2 600tl alınır mı??

Arkadaşlar kfg full alınır mı? ucuzmu
  16. LEGØLAŚ

5700xt Ray Tracing Performansı

Merhaba arkadaşlar. Amdnin 5700xt ekran kartını almayı planlıyordum. Testlerde genel anlamda rx 6600 ü geçtiği için 6600xt ye yakın performans sergilediği için kafama baya yattı ancak bu kartın rtx performansını merak ettim. 6000 serisine benzer bir performans sergilermi acaba birde 5000...
  17. LEGØLAŚ

6-10k arası 2. El Monitör dahil Pc önerisi

Merhabalar. Soru başlıktadır. Bu bütçe aralığında sistem bakıyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
  18. LEGØLAŚ

Formattan sonra SSD gözükmüyor

Merhabalar sistemime w10 format attım attıktan sonra Windows yalnızca kendi kurulu olduğu depolamayı görüyordu. Disk yönetimine girdim orada görünmeyen SSD ayrılmamış olarak gözüküyordu bende onu basit genişlet yaparak kurulumu bitirdim. Şimdi esas sorun şu bu bu şekilde çalışırım (şuan...
  19. LEGØLAŚ

Bilgisayarım Açılmıyor

Merhabalar Sistem Gigabyte z370 anakart Msi gaming x 5600xt ekran kartı 16gb tek slot ram Rampage rmp600 600w 80 plus psu 860 evo 256gb ssd Baylar sistemi çalıştırıyorum 1-2 sn fanlar dönüyor rgbler çalışıyor ardından tekrar güç kesiliyor 1-2 sn sonra tekrar aynı şey oluyor sizce neden ben güç...
  20. LEGØLAŚ

PlayStation 3 Alınırken Nelere Dikkat Edilmeli

Merhabalar Bilen var bilmeyen var yakın zamanda memleketim adıyamana tatile geldim ve zaman zaman evde tek kaldığımda canım sıkılıyor. Bende maliyeti düşük olduğundan burada kalacağım süre zarfında zaman geçirebileceğim bir ps3 almaya karar verdim. Ancak PS den pek anlamıyorum alırken ne gibi...
Top Bottom