Arama sonuçları: *

1. A

RTX 5000 serisi beklenir mi?

Bence siz şuan bütçeyi artırıp ddr5'li bir sisteme geçmeyi hedefleyin 5000 serisi çıkınca da kendi ekran kartınızı satıp ona geçiş yaparsınız 25 bin bandına ryzen 5 7500f'li sistemler var onlara bakın derim ileride ram ve ekran kartı takviyesiyle çok daha iyi bir sisteme dönüşecektir...
  2. A

65K Toplama Bilgisayar

MSI ventus modeli kesinlikle önerilmiyor. Bütçeniz varsa gaming x modeline bakabilirsiniz. Ramleri DDR5 yapmanız gerekmektedir. 32 GB yapmanız ilerisi için daha iyi olacaktır. 360mm Sıvı soğutmanın gereksiz olduğunu düşünüyorum aynı modelin 240mm soğutması da işinizi görecektir. Kasa içinse...
  3. A

sistemim için upgrade önerilerinizi bekliyorum

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-asus-dual-rtx3060ti-rtx-3060ti-3060-ti-super-tertemiz-kart-1182261668/detay
  4. A

sistemim için upgrade önerilerinizi bekliyorum

Bence 3800'e ryzen 5 5600 alıp kalan paraya 3060ti almak daha mantıklı bütçe 10k oluyor eski parçaları da satacağınız için daha ucuza denk gelir. Linkleri aşağı bırakıyorum...
  5. A

OFİS BİLGİSAYARI İÇİN TAVSİYE

Arkadaşlar herkese selamlar; Ofisimiz için 2 adet bilgisayar almayı düşünüyoruz. Bilgisayarlarda sadece Autocad ve zaman zaman ofis programları kullanacağız. Çok fazla alan kaplamayan, büyük ekranlı, hızlı bir bilgisayar arıyoruz. Bu ürünler laptop, toplama pc yada All In one pc olabilir...
  6. A

Excalibur G900 çok fazla ısınıyor

Aldığım kişi yaptırdığını söyledi ancak ne zaman yaptırdığını söylemedi 12.250₺ ye aldım
  7. A

Excalibur G900 çok fazla ısınıyor

Arkadaşlar selam. Bugün 2. elden Excalibur marka laptop aldım ancak sıcaklık değerleri pek tatmin etmedi sizce laptopta mı sorun var yoksa tüm Excalibur'lar böyle mi? Model bilgilerini aşağıya giriyorum. Varsa soğutmak için önerilere de açığım. i7 10750H 16 GB RAM. 512+1 TB SSD+HDD RTX2060 6 GB...
  8. A

Çözüldü✓ Bilgisayarım kaç TL eder

4000-5000₺ arası eder. Tabi bu konuşulan fiyatlar monitör ve ekipman hariç dahil edilirse daha da yükselir fiyat. 4 binden aşağı kesinlikle satmamanı tavsiye ederim.
Top Bottom