Arama sonuçları: *

• Users: Halojey
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Halojey

WD HDD Sata 2 olarak çalışıyor

İyi günler. Aylar önce aldığım WD Blue Harddiskim yavaş olduğu için bozuk sanmıştım, ancak Aida 64 ve crystaldiskinfo programlarından baktığımda ise ürün sata 3 ancak sata 2 bağlantısı ile çalıştığını gördüm, ürünü ssd e kullandığım sorunsuz çalışan sata kabloma bağladım ve ssd için yeni kablo...
  2. Halojey

M33 İnstagram Kasma Sorunu

Merhabalar 2 ay önce Samsung M33 5G aldım. Telefon çok güzel anca instagramda reels videolarında çok fazla kasma var, her videoda değil bazı videolarda oluyor bir çözüm bulamadım. Sadece instagram uygulamasında oluyor. Elimde örnek videolar var ancak buraya atamıyorum. Denediğim yöntemler: -...
  3. Halojey

Yardım Samsung M23 modeli için birkaç soru

Merhabalar. Öncelikle samsung kullanıcısıyım ve samsung almak istiyorum, S7 Edge kullanıyordum, telefonum bozulduğu için şuan yeni telefon alacağım ancak çok arada kaldım, yorumların çoğu iyi ancak sorun yaşayanların sorunları da göz ardı edilemez. Benim için ekran kullanımı ve işlemci...
  4. Halojey

Sıfır WD hdd hız sorunu

Merhablar. Sıfır olarak WD Blue 500GB harddisk aldım, ancak okuma ve yazma hızları çok düşük, aldığım zaman direkt olarak HD Tune ile sağlık testleri yaptım ancak bir sorun çıkmadı, ürünün çalışma saati bile sıfır ancak çok yavaş, internette hız değerlerine baktım gayet yüksek olması gerekiyor...
  5. Halojey

Hyperx cloud core nasıldır ve 7.1 var mıdır?

Merhabalar. Hyperx loot drop adı altında bir indirim yapıyor bende Cloud Core modelini buldum ancak 7.1 var mı yok mu araştırdım bulamadım. Acaba kullanan yada bilgi sahibi olan var ise bilgi verebilir mi? Ürün linki...
  6. Halojey

Kulak içi Kulaklık Önerisi Alabilirmiyim.

Merhabalar. Kulak içi kulaklığa ihtiyacım var, ses kalitesi müzik vb için çok çok iyi olmasına gerek yok önemli olan mikrofonu olması ve mikrofonu iyi olması. Önerilerinizi bekliyorum
  7. Halojey

Bu fiyata bu üründen daha iyisi varmıdır ve ürün nasıldır?

Merhbalar maksimum belirttiğim fiyata bundan daha iyisi varmıdır? https://www.itopya.com/lenovo-ideapad-gaming-3-15arh05-r5-4600h-8gb-ddr4-gtx-1650-4gb-gddr6-ekran-karti-512gb-ssd-156-120hz-fhd-freedos-gaming-notebook/
  8. Halojey

Kullandığım webcamde renk sorunu

Merhabalar. Elimde resimdeki webcamden var çinden aldım ancak resimde olduğu gibi pembe renk sorunu var gündüz bir sorun yok ancak geceleri odanın ışığı olsa bile bu tarz pembe oluyor. Kameranın görüntü kalitesi gerçekten güzel 1080p tam olarak ancak bu sorunu nasıl çözebilirim?
  9. Halojey

Güncel fiyattan mekanik klavye önerisi

Merhabalar. Red switch mekanik klavyeye ihtiyacım var. Aklımda Gampower Ogre ve GameBooster G908 Bolt var ancak ikisindede gerekli geribildirimi bulamadım önerebileceğiniz var mıdır?
  10. Halojey

Aynı anda 2 ürün alırsak ne olur?

Merhabalar. Epic Games indiirminde The Division 2 oyunu ve DLC si indirim kuponu ile 20 TL ye geliyor ancak benim ubisoft hesabımda zaten division 2 var ben bu paketi alırsam dlc aktif olur mu veya ne olur?
  11. Halojey

Çin malı bluetooth bağlantı sorunu

Merhabalar. S6SE denen resimdeki ürünü çinden aldım sağ taraf dokunmatik sol olanda tuş yok ve kılavuzda sağ olanı bağladığımız anda solda otomatik eşlenir diyor ancak sağda ses var solda yok nasıl çözebiliriz
  12. Halojey

Xprime Alpha Modeli ve Önerileriniz

İyi forumlar, merhabalar. 1 haftadır koltuk arayışındayım 1000TL sınırım var istediğim özellikleri bu model karşılıyor ancak kaltiesi nasıldır bilemiyorum biraz kilolu ve uzun boylu birisiyim. Bana kaliteli, uzun vadeli koltuk lazım bu fiyata önerileriniz ve kullandığınız güvenilir bir marka...
  13. Halojey

Microsoft teredo sorunu

İyi günler. Format atmadan önce teredo hatası yaşamıştım ve internetten kodlar ile düzeltmiştim ancak şimdi format sonrası tekrar yaşıyorum. CMD kodları, powershell kodları, modem sıfırlama, dns değiştirme, vpn, Windows güncellemeleri hiçbir yöntem düzeltmedi. Bunun yüzünden microsoft...
  14. Halojey

Thermaltake View 27 kasamı arka paneli açılmıyor

View 27 kasamın arka panelini açmam gerekiyor vidalarını söktüm çekiyorum açılmıyor tutan bir şey yok internetten baktım tek hamlede açıyorlar ben deniyorum olmuyor ne yapabilirim?
  15. Halojey

Oyunlarda anlık ses gitmesi

İyi akşamlar. Bir süredir oyunlarda anlık sesler gidiyor ancak diğer uygulamalarda sorun yok, örnek olarak oyun oynarken arkada müzik dinliyorum youtube spotify vb. onlarda ses gitmiyor oyunlarda gidiyor. Görev yöneticisini açıp baktım gittiği anlarda Hizmet Ana Bilgisayar: Yerel Hizmet (Ağ...
  16. Halojey

2. ekran bağlantı sorunu

İyi günler. Sisteme 2. monitör bağlamak istiyoruz ancak bağladığımızda resimdeki çözünürlülük hatası çıkıyor. Çözünürlülüğü dediği gibi yapıyoruz ama yinede olmuyor başka ayarlarda denedik olmadı. Başka bir bilgisayarda denediğimizde bu sorun olmuyor açılıyor, driver sildik olmadı, güvenli moda...
  17. Halojey

2. Monitör Bağlama Sorunu

İyi akşamlar. Arkadaşım bilgisayarına 2. ekranı takmak istiyor. Ancak resimdeki gibi hata çıkıyor farklı bilgisayara takınca normal açılıyor. Monitör ayarlarını sıfırladık hatada dediği gibi yaptık dönüştürücü değiştirdik ama düzelmedi. 2.ekran çalışıyor ekran paylaştığı zaman (discord)...
  18. Halojey

Thermaltake contact silent soğutucudan Snowman T6 Ultra'ya geçmek mantıklı mıdır?

İyi akşamlar. Thermaltake contact silent 12 adında işlemci fanı kullanıyorum (1. resimdeki) aslında memnunum, ancak gördüğüm yorumlara göre Snowman T6 Ultra (2. resimdeki) çok iyi bir soğutucuymuş. Bu nedenle almayı düşünüyorum ancak ne kadar mantıklıdır bilemiyorum ve sizlere sormak istedim...
  19. Halojey

Anlık donma ve ses kesilmesi

İyi günler. Yaklaşık 1 aydır videodaki sorunları yaşıyorum. Anlık ses kesilmesi ve anlık donma ses kesilmesi GTA 5, The Crew 2 ve LOL oyunlarında oluyor anlık donma Sadece GTA 5 de oluyor. Olay görüntüleyicide ise donduğu anda sadece resimdeki olay çıktı. Oyunlar harddisk'de kurulu Çözüm için...
  20. Halojey

Harddisk öneri ve bilgilendirme

İyi günler. Depolama alanım kalmadığı için harddisk almayı planlıyorum. Ancak bu ikisi arasında kaldım kullandığım model Seagate Barracuda modeli. Ancak benim amacım birkaç oyun ve bolca dosya depolamak ancak aradaki fiyat farkını anlayamadım ikiside 0 diye biliyorum hepsiburada satmıyor 2.el...
Top Bottom