Arama sonuçları: *

• Users: MiceS
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. M

Max 8k Sistem Tavsiyesi

Merhaba arkadaşlar 8k bütçeye sahibim bu bütçede r5 5500 işlemcili hazır sistem varmıdır. Benim için işlemci önemi ekran kartı en düşük 1050 yada 1050ti olsada olur. FPS e dayalı oyun oynuyorum. Başka herhangi bir oyun oynamıyacam. Bu tarzda sistem önerileriniz varmıdır. Ram olsun kasa olsun ...
  2. M

Yardım Logitech g432 ile g430 kulak ped ve kafa bandı hk

Merhaba arkadaşlar elimde Logitech g432 kulaklık bulunmaktadır malum kulak pedleri ve kafa bandı zamanla aşındı ve değiştirmek için internet sitelerine baktığımda farklı farklı fiyatlar çıkıyor. Bir sitede sadece g 430 kulaklık için ped ilanina baktığımda fiyati g432 kulaklık öde göre...
  3. M

İkinci el böyle bir bilgisayar alacam fiyatı nasıl sizce

ANAKART : ASUS ROG STRIX B550-A GAMING B550 Soket AM4 AMD Ryzen DDR4 5100MHz (OC) 2 YIL İŞLEMCİ : AMD Ryzen 5 5600X Altı Çekirdek 3.70 GHz Kutusuz İşlemci M2 SSD : Samsung 1 TB 970 EVO MZ-V7E1T0BW M.2 PCI-Express 3.0 SSD SIVI SOĞUTMA : Cooler Master MasterLiquid ML360R RGB MLX-D36M-A20PC-R1 RAM...
  4. M

İ3 12100f vs r5 5600 arasındaki fiyat performans etkileşimi Hk.

Merhaba arkadaşlar Şimdi internette dolaşırken YouTube'dan Aşağıda belirttiğim işlemcilerin kiyaslama oyun performanslarının içerdiği videoları izledim ve FPS olarak pek fark göremedim. Gerçekte böyle bir durum söz konusu varmıdır. Yani videolardaki FPS farklari yüzde 2 -3 gibi bir fark...
  5. M

İ7 8700k ve gigabyte z390 game x anakart ne kadar eder.

Arkadaşlar merhaba malum sarı siteden https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-i7-8700k-plusgigabyte-z390-gaming-x-anakart-1016056972/detay Böyle bir ilan gördüm. Fiyat noktasında herhangi bir pazarlık yapmadım. Bu ilanda alabileceğim fiyat ne olmalı...
  6. M

Öneri İ3 10100f vs i7 7700 arasındaki fark nedir?

Arkadaşlar merhaba benim hazırda sistemimde i5 7400 işlemci h110 anakart bulunmaktadır. Kendi halinde ufak tepek mmorpg oyunlar oynuyor zaman geciriyorum. Ancak geçenlerde oyun oynarken islemcimin yetersiz olduğunun farkına vardım ve islemcimi yükseltmek istedim. Arastirmalarim sonucu...
  7. M

Oyun için kulakici kulaklık önerisi

Merhaba arkadaşlar oyun için kulakici kulaklık önerisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim. Biraz araştırdım böyle bir ürün buldum...
  8. M

Bilgisayarı ilk actigimdan anlamsiz bir fan sesi geliyor

Bilgisayarı ilk açtığımda kasa içerisinden değişik bir fan sesi geliyor. Ardından 2 dk sonra faz hızı yavaslayinca ses kesiyor. Sorunun power sup dan mi geliyor. Yoksa işlemci fanindan mi geliyor çözemedim. Bu konu hakkında bilgisi olan varmı. Sorunu nasıl çözebilirim.
  9. M

Lenovo livepod lp7 kullanan var mi yada benzer kulaklık önerisi

Merhaba arkadaşlar ben hem sporda hemde mikrofon olarak kullanmak istediğim kancalı bir kulaklık arıyorum. Araştırmalarimda internette Lenovo livepods lp7 model hoşuma gitti ancak turkce herhangi bir inceleme videosuna denk gelmedim. Alışveriş sitelerindeki yorumlar çok tutarsız geldi. Kimisi...
Top Bottom