Arama sonuçları: *

1. F

Monütör Ekranı Bozuk Görüntü

Arkadaşlar mönütör ekranım bazı zamanlarda bu şekilde bir hal alıyor. Bazen düzeliyor bazen böyle oluyor. Bir çözümü varsa, yardım ederseniz sevinirim.
  2. F

Resident Evil 7 Fatal Error Hatası

Arkadaşlar Merhaba ! Aynı serinin 2 ve 3. oyunlarının Remake versiyonlarını hatasız bir şekilde oynayıp bitirmiştim ancak bu oyunda fotoğraftaki hatayı alıyorum. Hatanın çözümünü bilen varsa yardımcı olursa mutlu olurum.
  3. F

8-9K Arası En İyi F/P sistemler

Hiç alışveriş gerçekleştirmediğim site bu yüzden bir şey demem yanlış olur. şimdi bir konu buldum belki bu size güvenilirlik konusunda yardımcı olabilir ama siz yine de iyi araştırın. https://forum.donanimarsivi.com/konu/gencer-gaming-guevenilir-mi.422092/
  4. F

8-9K Arası En İyi F/P sistemler

hocam gtx 1650'li bir sistem olabilir Örnek Olarak Bıraktım (Yoksa Başka Sitelerde 16 GB RAM'li daha güzel sistemler bulabilirsiniz) : https://www.vatanbilgisayar.com/intel-i3-10100f-msi-gtx1650-4gt-lp-oc-pro-h410m-b-kioxia-480gb-ssd-8gb-ram.html ama biraz daha biriktirip üstüne koyup gtx...
  5. F

Rx 6500 Xt Pci̇e 4.0 Marvel's Spi̇der-man Performansi?

Anladım. Bence herkes oyunun optimizasyonu iyi diyor ama sadece nvidia tarafında böyle. Çünkü RX 6500 XT God of War'ı bile high ayarda açabilen kart iken bu oyunda zorlanması biraz saçma geldi. Peki son bir şey daha soracaktım, sizce bu ekran kartı beni sadece oyun için 3-4 sene daha götürür mü?
  6. F

rx 6700 xt işlemci uyumu

i5-12400f
  7. F

yalnız 1650s ultra da 55-60 FPS arası veriyor, 6500 xt medium'da zar zor 45-60 veriyor. İkinci videonun pcie 4.0'a ait olduğuna eminmiyiz.
  8. F

Merhaba Arkadaşlar! Dün RX 6500 XT kartını aldım. Ama PCİE 4.0 performansında çalışması için anakart da almam gerekiyordu. Anakart'ı sipariş verdim 2-3 güne gelecek. Daha test etme fırsatım olmadı, acaba Marvel's Spider-man'ı PCİE 4.0 performansında high ayarlarda veya medium ayarlarda test...
  9. F

Ekranım'da Bozulma Var?

Markası Vestel, modelini bilmiyorum. Benim Monütör ve PC çok eski zaten. Ama Bu Son 1 Haftada böyle bir problem yaşıyorum. 1642955099 Peki Sizce Sorun Ekran Kartımda mıdır? Ekran Kartım: AMD Radeon HD 7510
  10. F

Ekranım'da Bozulma Var?

Benim Oyunlarda, Youtube'da falan da oluyor :(
  11. F

Ekranım'da Bozulma Var?

Arkadaşlar Windows 10 ekranım arada böyle bozuluyor, nedeni ve çözümü varsa söylerseniz, çok teşekkür ederim.
Top Bottom