Arama sonuçları: *

• Users: Smtcee
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Smtcee

Sweatshirt için marka önerisi

Arkadaşlar selam, oversize sweatshirt ve kazak için önerebileceğiniz siteler var mı? Flawwears, Slatra, Bybasicman tarzı markalarda önerirseniz sevinirim.
  2. Smtcee

Bilgisayarım hoparlörü görmüyor acil yardım

İTOPYA dan aldığımız bilgisayara driver kurulumu yaptık fakat kayıttan çal kısmında sadece Display Port kablosu ile bağlı olan monitörü görüyor. 3 gündür 2 defa format atıp tekrardan driver kuruyorum ama yok arkadaş ne kulaklığımı görüyor ne de ses sistemimi. Sizden rica ediyorum artık bir...
  3. Smtcee

Bilgisayardan ses gelmiyor (Nvidia output takılı değil hatası)

Arkadaşlar yeni bir sistem topladık fakat realtek driverlerını yüklememize rağmen hem anakartın usb portlarına hem de kasa portlarına usb kulaklığı takıyoruz bilgisayar hiçbir şekilde görmüyor. 2 gündür uğraşıyoruz fakat çözüm bulamıyoruz, yardımcı olabilecek var mı? Ek olarak jack girişli...
  4. Smtcee

Spotify playlistlerinizi paylaşabilir misiniz?

Arkadaşlar merhaba, Trap/Bass tarzı spotify listeniz varsa paylaşır mısınız? Ben yabancı şarkı açıyorum şarkı bitince türkçe şarkıya geçiyor ve istediğim gibi kullanamıyorum. Paylaşmak isteyen varsa çok iyi olur. Paylaşanlara şimdiden teşekkürler.
  5. Smtcee

Yardım LoL bronz-silver hesap lazım

Hesap paylaşımı yasak mı bilmiyorum ama arkadaşlarla beraber tek/çift kasacağız bu yüzden rankı silver-bronz arası hesap lazım. Hesabını paylaşmak isteyen varsa özelden benimle özelden konuşabilir mi?
  6. Smtcee

Twitch Twitch açılmıyor yardım.

Opera gx tarayıcısında twitchte hangi yayıncıya tıklarsam tıklayayım hep böyle oluyor, google chromeda kullanınca bir problem yok ama. Ne yapmam gerekiyor?
  7. Smtcee

Yardım Kreatin önerisi arıyorum

Arkadaşlar 600₺ civarı kreatin önerebilecek var mı?
  8. Smtcee

Yardım İşlemci sıvı soğutucuya değmiyor, yardım

Acil yardım Ryzen 5 7600 işlemcimi MSİ TOMAHAWK B650 anakartıyla kullanıyorum. Sıvı soğutucu olarak MSİ Coreliquid 240r v2 satın aldım ve az önce montajını yaptım ancak işlemci ile soğutucu arasında 0.1-0.2 mm boşluk var birbirlerine değmiyorlar. Ne yapmam gerekiyor lütfen yardımcı olur...
  9. Smtcee

Yardım Sipariş verdiğim kasa hasarlı geldi, ne yapmam gerek?

Arkadaşlar merhaba İncehesap üzerinden td500 v2 kasa siparişi verdim ve yurtiçi kargo ile tarafıma gönderildi. Kargo geldi kargocu arkadaşın gözü önünde kargoyu açtım ve korktuğum başıma geldi. Psu kısmı bildiğiniz çekiç vurulup bükülmüş gibiydi. Kargocu arkadaş tutanağı aldı ve dedi ki...
  10. Smtcee

Modding Araç lastiklerinden anlayan var mı?

Arkadaşlar Opel Astra 2017 J kasa aracımıza yazlık lastik alacağız. Durumumu dayıma bahsettim ve elinde 4 ay kullanılmış 2022 tarihli 215/60/16 lastikleri var. Bizim lastik ölçümüz de 205/60/16, ne gibi bir sorun olur? Çok anlamıyorum bu işlerden. Teşekkürler.
  11. Smtcee

45.000₺ bütçeli ddr5 sistem önerisi

Arkadaşlar merhaba, 45k bütçeli bir ddr5 sistem arıyoruz monitör dahil olacak şekilde. Parça parça da satın alabiliriz hazır sistem olarakta satın alabiliriz. Önerisi olan var mı? (Bütçeyi 1-2k aşabilir)
  12. Smtcee

Çözüldü✓ Ekran kartına bakım şart mı?

Arkadaşlar merhaba, ekran kartı sıcaklık değerleri 70-72 dereceye çıkmasının ardından GPU-Z indirip bellek sıcaklıklarını kontrol etmek istedim ve çıkan sonuç aşağıda ki gibi. Ekran kartına Termal Pad veya Macun yenileme işlemi şart mıdır? Lütfen yardımcı olun.
  13. Smtcee

Yardım Ekran kartıma bakım şart mı?

Arkadaşlar selam Asus Tuf 3080 Ti kullanıyorum. Gpu testte maksimum 1200 rpm (%30 - %40) 64-66 derece görüyorum fakat oyunlarda rpm hızı 2900 (%100) sıcaklık 70-71 derece ve fan sesi ister istemez duyuluyor. Fan ayarlarını defaulta çekersem sıcaklık 77 lere kadar gidiyor. Termal pad...
  14. Smtcee

Yardım Yemek yerken laptop ekranı birden gitti

Arkadaşlar merhaba, Asus rog strix g17 laptoba sahibim. İftarı açarken bir yandan da cs2 videosu izliyordum ama ortada bir siyahlık belirdi daha sonra ekran dondu video felan durdu ve laptop komple kapandı. Ekranda herhangi bir kırık vs de yok? Ne yapmam lazım, lütfen yardım.
  15. Smtcee

Yardım İtopya kargo sorunu?

Sipariş kargoya verildi ancak kargo takip yapmak istediğimde böyle bir hata veriyor ne yapmam gerek?
  16. Smtcee

Yardım Stres testi sonuçları nasıl? Ryzen 7 5800x

Arkadaşlar bu test sonucuna ait sıcaklıklar MSI Coreliquid 360R V2 modeline göre nasıl? 1.2v 4.5 gHz de Prime95 testinde maksimum 72 dereceyi, Cinebenchte maksimum 69 dereceyi gördüm. Bu şekilde kullanayım mı yoksa 1.03v 4.2 gHz devam mı? 1679930320 @sezerbey98 @RevDeisDou @Yamoima
  17. Smtcee

Yardım Ryzen 7 5800x Undervolt nasıl yaparım?

Arkadaşlar merhaba Ryzen 7 5800x işlemcim gereksiz yere ısınıp duruyor. Termal macununu vs dün değiştirdim (mx-4). Undervolt denilen bir işlem olduğunu öğrendim ancak nasıl yapıldığını bilmiyorum. Fps kaybı yaşamadan sadece sıcaklık düşürerek bu işlemi nasıl gerçekleştirebilirim? Örneğin...
  18. Smtcee

Yardım Mouselarda hz farkı önemli mi?

Arkadaşlar merhaba E spor faresi almayı düşünüyorum fakat araştırmalarım sonucu bazı mouselar 1000hz bildirim hızı verirken bazı mouselar da 2000hz bildirim hızı veriyor. Bildirim hızı ne kadar önemli? Alınırken dikkat edilmeli mi? Bu örnek bir mouse; Bu da bir diğer örnek mouse; Mesela bu...
  19. Smtcee

Yardım Valorant fps drop sorunu lütfen yardım

Arkadaşlar merhaba Sistem özelliklerim açıklamada yazıyor. Oyun içerisinde maksimum 250-300 fps gösteriyor burda bir sıkıntı yok ancak mouseı çevirdiğimde durmadan 40-50 fpslere düşüp duruyor. Sabit bir yere bakınca fps tekrardan 250-300 arasında dolaşıp duruyor. Bu durumu nasıl çözebilirim...
  20. Smtcee

❌İndirim Bitti! DEXIM KBL322 Oyuncu klavyesi 56₺

https://ty.gl/cfa8e1wct4 İşimi görsün yeter diyenler için.
Top Bottom