Arama sonuçları: *

• Users: tümen
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. tümen

Çok ucuz sistem önerisi

Eski toplu sistem lazım çalışan sahibinden vs istanbulda biliyorsanız görürseniz atar mısınız Mimimum ne kadarsa Bir proje için lazım
  2. tümen

hıgh on lıfe dlc High on Knife nasıl

oynamaya değer mi ana oyunu bitirmeye az kaldı
  3. tümen

Dead Space Remake Türkçe Yama

gamepass için Türkçe yama lazım virüssüz
  4. tümen

Yardım m2 takınca ssd/hdd çıkartmak gerekir mi

Bilgisayarıma 2. M2 ssd taktım slotlar iptal oluyor diye düşündüğümden ssdleri takmadan formatlayıp çıkartmıştım. Fakat tam emin olamadığım için danışmak istedim totalde 6 slot var 2 tane mi iptal oldu 4 tane mi elimde 2 ssd ve 1 hdd var öne göre takıcam Anakartım rog 550-f
  5. tümen

Pc her açılışta bu uyarıyı veriyor

Bende kod vs yok n tıklayınca açılıyor pc ama sürekli bu ekranla açılıyor Benim bitlocker ayar sekmem bile yok hiç kullanmadım
  6. tümen

ets save dosyasını bulamıyorum

normalde belgeler kısmında oluyordu fakat yok
  7. tümen

BitLocker ayarlarını bulamıyorum

ayarlar ve denetim masasında bulamıyorum win 10 bu yeri bulamıyorum bunu yapmam lazım
  8. tümen

Yüz boyasını nereden bulabilirim

Çocuklar için olan değil bu şekilde tr de bulamadım bir tek bu satıcıda buldum fakat satıcı güven vermedi. https://www.amazon.com.tr/dp/B0CLM1JHHP/?coliid=I3J52CAWX3KVSK&colid=TNJV3L5QDGDP&psc=0&ref_=list_c_wl_ys_dp_it#aw-udpv3-customer-reviews_feature_div
  9. tümen

İnternetim hızlı ama yavaş

80 download ( speed test de çıkan) var fakat ig de vs yavaş bu hızı alamıyorum
  10. tümen

Ekran fotoğrafını sd karta kaydetme

Taşıma değil oraya kayıt etsin istıyorum kameradan sd kart seçili fakat çekilen foto/videoları otaya kayıt ediyor.
  11. tümen

Dualsense 5 için pc oyun önerisi

Özelliklerini Kullanabileceğim
  12. tümen

rockstar club doğrulama geçilmiyor

ilk 4üne neye tıklarsam tıklıyım doğru diyor son seçenekte doğruyu tıklıyorum yanlış diyor
  13. tümen

En para otomatik ödeme talimatı

Google ve youtube aylık üyelik ödemelerimi talimat olarak eklemek istiyorum fakat böyle bir bölüm yok nasıl yaparım.
  14. tümen

Gamepad desteği olan oyunlarda gamepad çalışmıyor

Xbox ve dualshock 5 var pc de steam oyunları gamepad desteği olan bazı oyunlarda çalışmıyor. Figment ve far Lone Sails Gamepadler normalde sorunsuzca çalışmakta bir ayar vs mi yapmam gerekiyor anlayamadım.
  15. tümen

lımbo gamepad çalışmıyor

diğer oyunlarda pcde vs sorunsuz çalışmakta
  16. tümen

Platform oyun önerisi istiyom

Game pasim var gamepadim var Selam kızlar platform oyun önerirseniz sevinirim Oynadıkları Ori Limbo pumkın Jack kao the kangroo Crash Bandicoot ve şuan inside oynuyom
  17. tümen

Half-Life Opposing Force altyazı açamıyorum

yama kurdum menü vs türkçe oldu fakat altyazı yok ne yapmam gerekiyor
  18. tümen

Şarjlı pil mi kullan at pil mi

Xbox gamepad kullanıyorum sizler kullan at mı yoksa şarjlı mı kullanıyorsunuz düz pil bitti de tavsiyenize göre alıcam Şarj cihazı vs yok hangisi daha fp
  19. tümen

Recep baltaş'ın yeni kanalı

ve forumu
Top Bottom