Arama sonuçları: *

1. E

8500tl csgo için ekran kartsız pc

kart zotac 3050 hocam arkadaşımın bazı parasal sıkıntıları olduğu için elinden çıkırıyor 5800 e alıcam
  2. E

arkadaşımda 3050 ekran kartı var uyguna alıcağım için böyle toplamak istemiştim ama ekran kartsız hazır sistemlerede bakabilirim tavsiyeniz için teşekkürler
  3. E

peki teşekkürler
  4. E

arkadaşlar iyi akşamlar yakın zamanda rtx 3050 yada 2060 ile bir pc toplıyacağım pc main csgo oynuyorum ve sadece onun için sistem alıcam arada ets rainbow gibi oyunlarda oynuyorum ama çok nadir 8500 9000 tl bütçe ile 16gb ram 500gb m2 ssd sistem tavsiyesi yapabilirmisiniz 3050 alma...
  5. E

i5 11400f soğutucu öneri

hocam işlemci aıcaklık olarak 70 80 derecede çalışmaya uygunsa bütçeyi başka bir yere harcayabilirim uzun saatler pc başında olduğum için çok fazla ısınmasın istiyorum tavsiyeniz için teşekkürler
  6. E

i5 11400f soğutucu öneri

iyi akşamlar başlıktada belirttiğim gibi 11400f e soğutucu arıyorum arkadaşlar oyun olarak cs baskın oynadığımdan stok soğutucuyu değiştirmek istemedim şuan 1000 tl bütçeyle bir soputucu almaya karar verdim aklımda corsair h45 sıvı soğutma var yeterli gelirmi başka tavsiyeniz varsa...
  7. E

3500 tl csgo için monitör tavsiye

Arkadaşlar iyi geceler başlıktada belirttiğim gibi 3500 tl 144-165hz max24" inch bir monitöre ihtiyacım var baskın olaraka cs oynuyorum ve monitörden rek ayarı yapıyorum ayak kısmında fazla büyük olmazsa güzel olur şimdiden yardımcı olan herlese teşekkürler not(ayak kısmında sağ veya sola...
  8. E

10000tl ekran kartı hariç sitem

teşekkürler hocam
  9. E

10000tl ekran kartı hariç sitem

merabalar arkadaşlar çok yakın zamanda elimde olan asus 2060 (12gb) olana bir pc toplamak istiyorum elimde ekran kartı hariç hiçbir parça yok intel i5 işlemcili bir sistem istiyorum amd tercihim değil asus parçalarla olursa çok güzel olur ancak kısıtlı bütçe olduğu için farklı marklarda olabilir...
  10. E

ekran kartsız toplama bilgisayar

teşekkürler hocam
  11. E

ekran kartsız toplama bilgisayar

arkadaşlar iyi akşamlar herkese asus rtx 3060 dual 12gb ile bir sistem toplayacağım hazır sistemler çok pahalı ve çoğunda alt seviye anakart kullanıldığından kendim toplama istedim bana ekran kartı hariç i5-11400f (başka bir intel de olur ) 1tb m2ssd li bir sistem tavsiyesi verebilirmisiniz...
  12. E

Promods için bilgi yardımı

teşekkürler
  13. E

Hangi işlemciyi almalıyım?

sosteminiz için dahili grafikli bir işlemci tercih etmeniz gerekiyor am4 soket oldugu için bütçenize göre 1 amd ryzen 3 3200g yada 2 ryzen 5 3400g alabilirsiniz 1643317682 sonunu görmemişim ortlama olarak islemci tercihlerineze gore 12.000tl ortlama çıkıyor yerinizde olsam indrimlerle 3060...
  14. E

Promods için bilgi yardımı

Arkadaşlar iyi akşamlar promodsa yeni başlayacağım harita dlclerini aldım fakat bazi sormam gerken sorular var 1 oflinede cheat engine ile para lvl hilesi yapıp promodsa girsem ban yermiyim 2 bazı dorrse dlclileri var almazsam oyuna promodsa girebiliyomuyum biraz acemiyim teşekkürler
  15. E

bu pc bu anakart ile alınır mı

Teşekkürler yardımın için
  16. E

bu pc bu anakart ile alınır mı

Arkadaşlar iyi akşamlar yakın zamanda https://www.gaming.gen.tr/urun/145599/eastergamerstv-e2-intel-i5-11400f-asus-geforce-dual-rtx-3060-v2-oc-12gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/#reviews bu kasayı alıcam fiyatta yapicak bişey yok pahalida olsa birkaç sorum var 1.İşlemci anakart...
Top Bottom